Blackberry - משתלם? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Blackberry - משתלם?

tot5

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

כל עוד לא השתנה משהו מאז שעזבתי את עבודתי באורנג', יש צורך בחבילת בלקברי מיוחדת אצל המפעילה כדי להנות משירותים כמו גלישה ב-WIFI או מיילים. חבילה מיוחדת = BIS או BES (בנוסף לחבילת הגלישה שהיא חובה כדי שהשירותים הנ"ל יפעלו). מי שקונה בלקברי כי הוא חושב שהוא זול יגלה די מהר שטעות בידו והמכשירים מיועדים בעיקר למי שצריך לקבל ולשלוח מיילים במהירות הבזק ו/או נוסע לחו"ל ומעוניין לגלוש עם המכשיר בעלות נמוכה ככל האפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אהבתי את הבלאקברי, ביחס למתחרים הוא מרגיש די מעאפן, מצד שני, כל אחד והצרכים שלו. (ולכן הצטיידתי בSGS, שלרעתו יאמר שדרש לא מעט התעסקות עד שהיה פונקציונאלי לגמרי בתחומי [נקנה בגרמניה])

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מ"ז? אתה רוצה להגיד לי שאם חבילת גלישת DATA רגילה אני לא יכול להכנס דרך הדפדפן לג'ימייל ולקרוא מייל? וה-WIFI זה משהו חומרתי, איך אני לא יכול לגלוש ללא חבילה?

התכוונתי למייל בדחיפה (PUSH), הוא לא יעבוד בלי חבילת ה-BES/BIS. וגם ה-WIFI לא יעבוד בלי החבילה הנ"ל, לפחות כך זכור לי מהדגמים ששווקו באותו זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי למייל בדחיפה (PUSH), הוא לא יעבוד בלי חבילת ה-BES/BIS. וגם ה-WIFI לא יעבוד בלי החבילה הנ"ל, לפחות כך זכור לי מהדגמים ששווקו באותו זמן.

זה בדיוק מה שנאמר לי. זאת הבעיה שלי עם המכשיר.

אני אעשה סקירה קצרה באינטרנט ואבדוק מה העניין עם המיילסטון והגלאקסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז אחרי התבוננות קצרה ב2 המכשירים וסקירות שונות באינטרנט, אני חייבת לציין שלא ממש התלהבתי.

יכול להיות שה"דעות הקדומות" משפיעות, אבל הרבה יותר אהבתי את הנקסוס והאייפון.

התלבטות גדולה יש לי בין השניים ושוב עולה גם השאלה האם להשקיע כ"כ הרבה בפלאפון, למרות שברור לי ששניהם הרבה יותר מכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי האם להשקיע כ"כ הרבה בפלאפון זה כדאי או לא - רק את תוכלי לענות על זה.

לגבי המיילסטון - איך אפשר לא להתלהב מהביקורות? בכולן הוא קיבל 9 או 9.5 מתוך 10 ורק שיבחו אותו כמעט ללא "CONS"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי האם להשקיע כ"כ הרבה בפלאפון זה כדאי או לא - רק את תוכלי לענות על זה.

לגבי המיילסטון - איך אפשר לא להתלהב מהביקורות? בכולן הוא קיבל 9 או 9.5 מתוך 10 ורק שיבחו אותו כמעט ללא "CONS"

ראיתי את הביקורות המהללות וראיתי גם סקירות . המכשיר עצמו ומה שראיתי ממנו עשו לי פחות חשק מהנקסוס או האייפון.

כן, אני יודעת שרק אני אוכל לענות על שאלת ההשקעה. שאלה בהחלט קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה בטעות. "בעלת" =)

התקציב הוא לא 400 ש"ח, אבל בהחלט היה נחמד למצוא טלפון טוב (כדוגמת הברי) בתקציב הזה.

למען האמת, אין תקציב. הכל שאלה של השקעה. האם אני מוכנה להשקיע 529$ על הנקסוס או 700$ על האייפון 4? כנראה שאני עוד לא יודעת, ולכן ההתלבטות.

לינק לאייפון 4 שעולה 700$? אולי 700 יורו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קונים יד שנייה אז את המיילסטון אפשר להביא גם ב1800 ש''ח, התמזל מזלי והצלחתי לקנות אותו ב1550ש''ח כשהוא היה בן שבועיים ובמצב ממש ממש חדש.

אני מבסוט עד השמיים, גם מהמחיר ומהמכשיר :D

ולגבי המיילסטון, מאוד ממליץ עליו הוא מכשיר מאוד חזק ומהיר, לא מדשדש הרבה מאחור אחרי הN1 או הSGS במהירות, בכלל מאוד חזק אני ישר התאהבתי בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יד2 זה לא בדיוק כ"כ מקור להשוואה כי אין מחיר אחיד פחות או יותר כמו למכשיר חדש והפערים עצומים (יש המון מפגרים שקנו מסלקום ב-2700 וחושבים שכשהם מפרסמים ב-2200 מכשיר משומש נעול רק לסלקום זה מחיר מציאה של ממש). בכל מקרה גם ביד2 לא ראיתי נקסוסים במצב טוב שנמכרים בפחות מכ-2200

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...