Blackberry - משתלם? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Blackberry - משתלם?

tot5

Recommended Posts

אני עומדת בפני קניית בלאקברי (8900), ככל הנראה מחו"ל, כאשר ראיתי את המכשיר מתפקד ומאוד מצא חן בעיניי.

הקטע הוא שראיתי אותו בפעולה אצל מישהי שקיבלה אותו מהעבודה, משמע כל השירותים פתוחים בפניה.

השאלה שלי היא האם הבלאקברי פונקציונלי (מיילים, GPS) גם אם לא התחברתי לחבילת השירות של בלאקברי באחת החברות הסלולריות?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

הטלפון לכשעצמו הוא זול. אני מתכוונת להביא אותו מחו"ל ואפילו יד שנייה.

הבעיה היא שהבנתי כי הטלפון יהיה טלפון ככל הטלפונים ללא השימוש בחבילת שירות, כלומר מיילים, WIFI ושאר הדברים שמייחדים את המכשיר הולכים לאיבוד.

נראה לי ששוב נשאר המאבק של הNexus One והIphone.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם המיילסטון? הSGS?

נקסוס ואייפון הם כבר מזמן לא הכי שוס.

אולי אני בעל דעה קדומה, אבל אני לא חובבת וסמסונג.

הבעיה היא עם כל הטלפונים האלה שהם ממש יקרים. את הברי יכולתי לקנות ב400 ש"ח בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם התקציב הוא 400 ש"ח בערך אין מה לחשוב על הנקסוס/אייפון/SGS ומיילסטון.

ואת/אתה (פעם רשמת "בעל" ופעם "חובבת" אז אני לא יודע כבר) באמת בעל/ת דעה קדומה כי המוטורולה מיילסטון מדהים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם התקציב הוא 400 ש"ח בערך אין מה לחשוב על הנקסוס/אייפון/SGS ומיילסטון.

ואת/אתה (פעם רשמת "בעל" ופעם "חובבת" אז אני לא יודע כבר) באמת בעל/ת דעה קדומה כי המוטורולה מיילסטון מדהים!

קרה בטעות. "בעלת" =)

התקציב הוא לא 400 ש"ח, אבל בהחלט היה נחמד למצוא טלפון טוב (כדוגמת הברי) בתקציב הזה.

למען האמת, אין תקציב. הכל שאלה של השקעה. האם אני מוכנה להשקיע 529$ על הנקסוס או 700$ על האייפון 4? כנראה שאני עוד לא יודעת, ולכן ההתלבטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה היחידה שאנשים לא אוהבים את זה בגלל המערכת הפעלה הדיי זוועתית שלה ,אבל אני חושב כשאר קונים פלאפון ב700$ צריך לשים את הדעות הקדומות בצד ולשקול גם מתחרים אחרים ,כי בסך הכול הSGS הוא פלאפון מעולה . וגם המיליסטון לא רע בעצמו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה בטעות. "בעלת" =)

התקציב הוא לא 400 ש"ח, אבל בהחלט היה נחמד למצוא טלפון טוב (כדוגמת הברי) בתקציב הזה.

למען האמת, אין תקציב. הכל שאלה של השקעה. האם אני מוכנה להשקיע 529$ על הנקסוס או 700$ על האייפון 4? כנראה שאני עוד לא יודעת, ולכן ההתלבטות.

אם כבר קונים משומש, אפשר למצא מיילסטון במצב מצויין באיזור ה200-300 דולר, במיוחד עכשיו שהG2 והDZ יוצאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא גם מאוד יקר באופן יחסי למוטורולה מיילסטון.

את מתכוונת להשוואה של מיילסטון מול ונקסוס?

מיילסטון וגלאקסי. את שניהם הזכירו פה באשכול ועל שניהם אין לי שום מידע.

מה ברמת הכלל שונה אופי שני המכשירים שלעיל מאשר הנקסוס והאייפון?

זאת לגמרי אחרי שהתבאסתי מהבלאקברי. מכשיר נהדר, לדעתי, ב400 ש"ח לערך, אבל עם הצמדה נוראית, לדעתי, לחבילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב לגבי BB - אין בעיה לקרוא מיילים ולהנות מ- עם חבילת גלישה בלבד (25-35 ש"ח לאחת בסיסית אצל המפעילות הסלולאריות).

לגבי ה-SGS לעומת מיילסטון - אין ספק שה-SGS חזק ועדיף מכל בחינה (מלבד מקלדת מאחר והמילסטון כולל מקלדת פיזית) אך מצד שני הוא גם יקר משמעותית.

תוכלי לעשות השוואה בינהם ב-Gsparena ולשים אחד מול השני ולראות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...