המלצה לרמקולים עד 200 שקל ושאלה כללית - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לרמקולים עד 200 שקל ושאלה כללית

dante123

Recommended Posts

אהלן

הרמקולים שלי החלו לזייף לאחרונה, אז חשבתי להחליף אותם (בנוסף לכך שאני עוסק במוזיקה אז אני מחפש רמה אחרת).

התקציב הוא עד 200 שקלים, אפשר חריגה מעט.

שיהיה מותאם לאיכות גבוהה עד כמה שאפשר, עם דגש של לשמוע את מירב הצלילים בקובץ.

לגבי זה רציתי לשאול- במה כדאי להשקיע אם רוצים להשיג איכות מרבית? כרטיס קול? מערכת קולנוע?

בנוסף אני משחק הרבה אז אם אפשר שהרמקולים יתנו חוויה ''סינמטית'' עד כמה שאפשר (דרוש סאב וופר טוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

לא זכור לי אילו וגם לא כתוב על הרמקולים...

בכל מקרה, מה משפר איכות שמיעה במוזיקה, כרטיס קול או רמקולים איכותיים? או שני הדברים ביחד?

אני בעיקר שומע דרך הרמקולים ומנגן, ולאחרונה שמתי לב שהשירים שאני שומע הם באיכות ירודה משהו (320 KBPS בלבד מבחינת איכות).

כרגע אין תוכניות להקליט , לכן כרטיס קול זה קצת מוגזם לטעמי.

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב הזה - רק אוזניות:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=482597.0

במחיר הזה - כנראה הטובות ביותר הן ה-KOSS PortaPro ויש ב-KSP את ה-SHURE SRH240 ב-260 אם אני זוכר נכון (היה 199 ש"ח עד אתמול).

עם זאת - קח את דברי בעירבון מוגבל מאוד. אני ממש לא מומחה בתחום, רק חוזר על מה שאמרו לי המומחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני גם בעד , בכלל אני חושב שאתה שומע את הסאונד יותר טוב ככה

אני הייתי ממליץ לך על פיליפס, יש להם עכשיו אלחוטיות שעולות 250, מקווה שזה לא נחשב יקר בשבילך כי זה ממש זול לאוזניות של פיליפס, אלה גם ממש איכותיות (דגם HC1300)

http://www.traklin.co.il/product.asp?pc=85843

:jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות הסאונד של אוזניות אלחוטיות היא מהגרועות שיש (אולי חוץ מסנהייזר ב-1500 ש"ח) - גם בגלל התקשורת ובעיקר בגלל הצורך לחסוך בהספק שגורם לכוח דחיםה עלוב של סאונד. זה מספק בהחלט לצפיה ב-TV או לשיחות סקייפ אבל ממש ממש לא למוזיקה או כל משהו מעבר לזה. יש/היו לי 4 דגמים עד כה, בטכנולוגיות שונות (RF/IR/BT) ובטווחי מחירים של 150-700 ש"ח - כל אוזניה חוטית בחצי או אפילו רבע מחיר עדיפה עליהם בהרבה.

הדגם שקישרת אליו הוא אולי מהגרועים שיש (IR כבר יצא מהשוק מזמןן ודורש קו ראיה ישיר ופנוי מהמשדר לאוזניות) ולא הייתי שם עליו אפילו 50 ש"ח - אולי ל-TV אבל לאודיו של ממש אפילו לא שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...