בורגוס VS בלאק - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בורגוס VS בלאק

spiidx117

Recommended Posts

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ממש לא התלהבתי, המבוגרים דקים, דלי שומן ולא עסיסיים, תסלח לי אבל מזכיר קצת מקדונלדס.. :(

בקריות אולי, הסניף שם זוועה.

אציין באותה הזדמנות שהפעם האחרונה שאכלתי בקניבר הייתה בכרמל לפני יותר מחצי שנה. לא יודע מה השתנה מאז (מה שכן השתנה זה שהתחלתי להכין בעצמי בבית, אז אני לא ממש פוקד עוד את ההמבורגריות המדוברות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב לשאול , באמת עלית כלכך הרבה?

חחחח זה היה בציניות.

הקוביות בבטן שלי מעולם לא היו במצב יותר טוב ;D

אני כן יוצא הרבה עם חברים לאכול בהמבורגריות .. ואוכל כמו בהמה, אבל מתאמן בהתאם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסניף החדש של BBB בראשון לציון הוא פשוט זוועת עולם. אשכרה בשר עכברים, עדיף כבר מקדונלדס.

בבלאק ומוזס לא הייתי, אבל יש לי ציפיות גבוהות ממוזס.

גם אגאדיר נחמד מאוד (סניף ת"א), מה שכן התפריט שלהם על הפנים, ולא כולל את ה night (המלצרית מקריאה לך אותו בע"פ - ואם שכחת, צריך לטרטר אותה).

כל מי שגר בראשון לציון / גר קרוב / יוצא לו לקפוץ, שינסה את MeatBall (מיטבול) באזור תעשיה ישן ראשל"צ. לדעתי הכי טובים (עד שאטעם את מוזס, ואז כבר ניראה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי בבורגוס בפתח תקווה , נתניה וראשון לציון , נהניתי כל פעם :)

:puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke:

אם אתה מדבר על הסניף באזור תעשיה ישן (יש עוד סניפים בכלל?) זה הרי ברור שאין לך טעם קלוש בבשר (ולא, זה לא היה חד פעמי שהבשר שם פשוט מגעיל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ציפיות גבוהות ממוזס.

תוריד אותן קצת... מוזס טובים (תלוי במסעדה - לבינתיים זו שבדיזנגוף היתה טובה, הרצליה לא משו וגם לא זו שברוצ'ילד - לחמניות שעושות טובה, בשר לא משו בכלל), לא יותר מזה.

וכשאתה כן הולך על זה אז תזכור - קלאסי 300ג' Medium/Medium-Rare, להוסיף גבינה/רצועות בייקון/ביצה (מחק את המיותר) ותוספות מסביב מה שבא לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ב-BBB ב-M הדרך וב-BLACK בלב המפרץ, משניהם לא כל כך נהנתי כמו שנהנתי ב-ולארי שזה מעל לתחנת דלק ב-M הדרך. משתלם לקחת שם את העסקית שזה מגיע, שתיה, סלט והמבורגר של 220 אאל"ט במשהו כמו 50 שקל.

ב-BBB המחירים היו לא רעים יאמר לזכותם, אבל לא מקבלים "מעבר", סלט או "קישוטים" בהזמנת המבורגר.

בבלאק ההמבורגר היה אומנם עבה קצת בעובי, אבל קטן בקוטר ונתן תחושה של המבורגר זול וקטן.

סה"כ שניהם לא להיט (נופלים בפרטים הקטנים ונהמבורגר שלהם לא "מושלם"), ולארי זה פשוט... => :jump1: (טעים רצח! דו משמעי.. )

אני חושב שמומלץ להוסיף אם יש לכם המלצה על המבורגריה יותר טובה להוסיף אם זה לא בלאק/BBB ככה שתהיה פריסה כלל ארצית על המבורגריות מומלצות מפי משתמשיי הפורום כמו שעשו באתר אחר על חומוסיות. צעד מבורך ביותר לקהל הגיקים הזללני... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד אותן קצת... מוזס טובים (תלוי במסעדה - לבינתיים זו שבדיזנגוף היתה טובה' date=' הרצליה לא משו וגם לא זו שברוצ'ילד - לחמניות שעושות טובה, בשר לא משו בכלל), לא יותר מזה.

וכשאתה כן הולך על זה אז תזכור - קלאסי 300ג' Medium/Medium-Rare, להוסיף גבינה/רצועות בייקון/ביצה (מחק את המיותר) ותוספות מסביב מה שבא לך.

[/quote']

את מוזס ראשל"צ מערב (מתחם G, איפה שהסינמה החדש) ניסית? מה עם הארטבורגר? ואני כל כל הולך לשים על זה גבינה + בייקון!

לא יצא לי לנסות מדיום-רר אבל אני אנסה פעם הבאה (לאו דווקא במוזס).. תמיד הייתי לוקח מדיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...