בורגוס VS בלאק - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בורגוס VS בלאק

spiidx117

Recommended Posts

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

בורגוס ללא ספק בכלל.

הייתי בבלאק בעזריאלי, היה פשוט ביזיון, ציפ'ס קר, ושביקשנו להחליף פשוט חיממו במיקרו.

זמן המתנה ארוך.

בבורגוס יש מטורפים לבעלי כרטיס, כמו 1+1 חינם בימי ראשון.

וואו פשוט אין פה בכלל מה להשוואות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית עוד לא התנסתי בבלאק, אך כל מי ששאלתי אשר התנסה שלל בכל תוקף חזרה לשם. אז לשם כבר ככל הנראה שלא אתקרב - מה שגם ממבט חטוף על התפריט של בלאק, המחירים מופקעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת נבלה וזאת טריפה.

אגאדיר

מוזס

שדרה 54

(עוד כל מיני מסעדות)

בלאק

BBB

השירות בבלאק (ולא משנה באיזה סניף) הוא על הפנים, בנוסף גם המיונז שלהם מגיע בקערית.

בBBB המחירים לא משתלמים וההמבורגר (במיוחד ה300) מלא שומן ולא טעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת נבלה וזאת טריפה.

אגאדיר

מוזס

שדרה 54

(עוד כל מיני מסעדות)

בלאק

BBB

השירות בבלאק (ולא משנה באיזה סניף) הוא על הפנים, בנוסף גם המיונז שלהם מגיע בקערית.

בBBB המחירים לא משתלמים וההמבורגר (במיוחד ה300) מלא שומן ולא טעים.

השירות בבלאק באמת על הפנים המחירים בשמים.

אבל הבורגוס, מחירים ממש טובים, שירות טוב וההמבורגרים הכי טובים שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא מת על הארטבורגר שלהם (בגלל זה האגאדיר אצלי בעדיפות עליונה) אבל בתור מישהו שאוכל המבורגר לפחות פעמיים בשבוע אני משתדל שזה יהיה במסגרת הלייטנייט.

מה שכן, בד"כ שאנחנו יוצאים יש לנו לפחות 4 מוזספריינדים (אפילו שחצי פגי תוקף, תמיד זה תופס ;D ) מה שמקנה לנו 10% הנחה על השולחן ו4 מנות פתיחה/קינוחים (משתנה לפי החודש)

סניף רמת החייל הוא המועדף, אחריו ראשון. ברוטצ'ילד תמיד יש לנו בעיות, פעם אחת החזרנו 4 מנות מדיום-וול שהגיעו פחם, לזכותם יאמר שבסוף לא שילמנו על ההמבורגרים (לרעתם יאמר שעד שקיבלנו את המנות החדשות הכיסאות במסעדה כבר היו הפוכים והעובדים חיכו בחוץ)

באגאדיר תמיד השירות הוא אחלה.

מי שראה הייתה תחרות בפייסבוק שצריך להעלות תמונה שקשורה לים, העלתי תמונה זוכה ואני צריך לקחת את המטקות שלי מאחד הסניפים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלאק. לא התלהבתי מבורגוס בכלל.

אגאדיר אפילו יותר טוב משניהם.

אגב, באבן גבירול, ליד כיכר רבין יש שם איזה המבורגריה שיושבת שם כבר איזה 10 שנים לפחות

בשם MAGIC בורגר. מומלץ בטירוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שהכל משתנה מאוד בהתאם למיקום, אז לדעתי רצוי שכל אחד יציין מיקום מרגע זה...

הבלאק שאכלתי בו היה בלב המפרץ בחיפה, והבורגוס ברמת ישי.

יותר טוב משניהם- פר-בר בכרמל, רמה מעליו, ולדעתי הכי טוב מכל ההמבורגריות המוכרות- קניבר בחיפה (כרמל)

ויותר טוב מכל אלו- ההמבורגרים שאני מכין בבית ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...