עקב המבצע בבאג המלצה לאוזניותl ? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עקב המבצע בבאג המלצה לאוזניותl ?

D.r Bit

Recommended Posts

אני אמרתי שהווליום מעל 30%? במחשב שלי אני לא עובר את ה10% חחח (בלינוקס, אולי בווינדוס הסקאלה שונה)

בטלפון אני דווקא שם איזה 90%

הקטע הוא שהווליום "נעים", לא חזק וצורח ולא חלש שלא שומעים את הפרטים. בportapro צריך לשמוע חלש מדיי אם לא רוצים שימעו איתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קניתי ממש זה הרגע את ה K518 האדומות (limited edition) נשמעות מעולה ! ברמה של הדנון שיש לי.

נוחות? לי הם ממש נוחות.. מה שכן הספוגיות של האוזניות ממש מחממות את האוזן.. זה ממש נחמד חח במיוחד בימי חורף קרים, כאילו אין הרגשה של פלסטיק קר שנוגע לך באוזן..

הסאונד שהם מוציאות פשוט עושה goose pumps, שמתי לב שהאוזניות נותנות דגש על באס, והוא בהחלט מורגש בהם וטוב, הווליום שהם יכולות להוציא ממש גבוה, הן לא מסרסות את הסאונד בווליום גבוה, הכבל עבה ואיכותי, למשל לדנון שלי יש כבל שנראה כאילו עוד רגע הוא עומד להקרע מרוב שהוא דק.

והמחיר פשוט מגוחך, אם היה לי עוד 250 שקל הייתי קונה עוד זוג רק בגלל הפחד שאולי בעתיד יפסיקו לייצר אותם :smile1:

האטימה שלהם מעולה, לא שומעים את המוזיקה ביחד איתי =)

קיצר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו אבל להדפיס את הקופון.. כי כשהלכתי לסניף בקריון בקרית ביאליק, הם לא ידעו בכלל שיש כזה עד שהראתי להם את הדף שהדפסתי, המוכר עשה כמה טלפונים ואישר שיש כזה .. הוא התפלא שאני יודע על שהם בעצמם לא יודעים :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי לסניף באג באשדוד עם הקופון שהדפסתי והם לא היו מוכנים לקבל אותו בטענה שאין להם מושג על מה אני מדבר וזה שזה בפייסבוק לא אומר שזה אמיתי כל עוד הם לא קיבלו על זה עדכון. :bash: מינימום לעדכן את העובדים הם לא יכולים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שנה בערך קניתי את האוזניות ATH-AD700 והייתי מאוד מרוצה מהם, בעיקר מבחינת הנוחות. אך הבעיה העיקרית שלהם היא שהם פתוחות וגדולות מאוד ולכן אני משתמש בהם רק בבית ולא יכול לקחת אותם איתי מחוץ לבית (לימודים ועבודה).

עקב המבצע החלטתי לנצל את ההזדמנות ולקנות לעצמי זוג חדש, אך חשוב מאוד שהם יהיו סגורות ונוחות ולא ישבו על האפרכסת אלה מסביב לאוזן כולה.

יש כזאת חיה? אם כן אני אשמח להמלצה מהמגוון של המבצע הנ"ל.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי עכשיו חח :silly: בפתח תקווה

את האדומות (LE)

הם לא ידעו על המבצע אבל הם בדקו איזה חצי שעה, טלפונים ובלאגנים, ובסוף קיבלו את זה, ממש לא באו אליי בטענות או משהו כמו שהיה לך באשדוד.

אני מאזין להם כבר כמה דקות ואין ספק שהם נשמעות טוב מאודדד, אבל אני עדיין לא יכול להשוות לקוס, והנה תוך כדי שאני כותב אני שם לב לאפקטים חדשים בInfected Mushroom - Cities of the Future...

מבחינת הנוחות, הם דווקא יותר נוחות מהportapro!

הראש שלי ארוך כזה אז הקשת נוגעת בלמעלה של הראש קצת אבל זה לא קריטי, על האוזניים זה נוח למדיי ולא מפריע למשקפיים אם מסדרים שהם לא יהיו עליהם ממש.

בנתיים אין תלונות מההורים על הווליום ככה שהמטרה הושגה, וזה עלה רק 239₪ :jump:

מישהו רוצה KOSS PortaPro בזול? :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני כבר פה אז אני אצטרף לחגיגה

בעיקרון אני מעריץ של IEM

חשבתי לגוון עם "גדולות" , אבל ניידות

חשוב לי שהן יתקפלו לגודל סביר ויכנסו לתיק צד

ורצוי שיבודדו רעשים, אוטובוסים ושאר הטררם

מה החו"ד על AKG K404 ?

אוולי הK518 מתקפלות לגודל סביר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה אוזניות אדומות אתם מדברים? מה זה LE?

אני מסתכל בדף אוזניות AKG ולא מוצא על מה מדובר.

http://www.bug.co.il/fpage.asp?orderby=1&c=563&t=43

דרך אגב, איזה כפתור הטובות ביותר שם?

לא מתאים להסתובב עם כאלו גדולות באוטובוס/רכבת, הלא כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני זוכר, הגרסאות היותר צבעוניות של הK518 הם LE (ירוק אדום תכלת ועוד כמה צבעים).

ואת ה K518 הרגילות אפשר להשיג בשחור.

אפשר חוות דעת על ה K518 מאנשים שקנו אותם? (אחרי שיצא להם להאזין להם יותר מכמה דקות :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי קצת ביקורות אז נראה כאילו ה518 אידאליות, אבל לא נוחות- כולם רושמים שהם לא נוחות... כנראה שיש בזה משהו

יש למישהו אותם ויכול לכתוב כמה זה מציק? הם מפריעות עם משקפיים? נוחות על אוזניים גדולות?

518 לא משהו לדעתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...