הצד האפל של האיסלם - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצד האפל של האיסלם

danker

Recommended Posts

באמת שאנשים מוזמנים לבקר -או לפחות לשאול כאלה -כל אדם יוצא בתדהמה לטובה כנגד השקר התקשורתי המכליל ציבור שלם.

לידיעתך דווקא נפוצה בתרבות הכללית, כאשר כמעט כל ילדה בת 12 כבר איבדה את הבתולין שלה עם ילד אחר. בפורומים לשאלות בנושא מיניות באינטרנט כמעט חצי מהשואלים הם ילדים שלא הגיעו לגיל 13

ואיך אתה קורא לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

במציאות הדתות אינן מקימות את מה שהן מוכרות - זו עובדה

במציאות הדת היא רק מערכת שליטה שניזונה מהפחד של אנשים

תקופה מסויימת הם רעים ותקופה אחרת הם טובים

דוד המלך היה איש כנופיה רוצח

לא שהיה חסר משהו לאליהו הנביא וכן הלאה - זה הכל עינייןשל כמה כוח יש לדתיים בתקופה מסויימת .

לנוצרים יש ברוך השם את האינקוויזיציה ואת מסעי הצלב

למוסלמים עד היום הם עוד עובדים עם ה"סכין"

מתי תבינ ?ו - זה לא הדת - זה לא האמונה - זה האנשים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכול להיות שזה האנשים,הייתי בטוח שזה החיזרים.

נו ודת ממה היא מורכבת מאוסף של אנשים שלפי ההתנהגות שלהם הם חיים.

דויד האינקווזציה זו תקופה ,זה לא האיש שעיצב את הנצרות כמו ישו ומאמיניו שלא היו רצחניים.

משה הוא נביא,דויד הוא מלך תעשה הבדלה,אתם עושים סלט.

מוחמד הוא רוצח ולכן הדת המוסלמית היא דת שמקדמת רצח יותר מאשר הנצרות והיהדות.

לא מאמין,לך להודעה שלי למעלה תקשיב למוסלמית וואפה סולטן היא מכירה את הקוראן יותר טוב ממך וממני.

^^^

שיהיה ברור ואני חוזר על זה רק פעם אחת ולתמיד,מבחינתי אפשר לסגור את שלושת הדתות מחר בבוקר.

הקטע פה שאתה לא מבין את המסר שאני מנסה להעביר לך ,החברה המוסלמית היא פחות או יותר במצב של קיצוניות דתית כפי שהייתה הנצרות בימי הביניים ,אבל ההבדל שפה יש לך קיצונים מוסלמים משכילים מצד אחד שיכולים לבנות פצצות אטום ומצד שני להאמין שאכן בגן עדן מחכים להם 72 בתולות.

הנה חוקר שחקר את האלימות שיש באיסלם לעומת דתות אחרות

והוא לא היחיד יש את מרדכי קידר ועוד ועוד.

המזל בזמנו שבימי הביניים לא היו פצצות אטום כך שהנזק שהקיצונים הנוצרים היו עלולים לעשות היה מוגבל יחסית.עכשיו המצב שונה.

עוד משהוא ,זה ברור שפדופיליה זה דבר אסור במדינות האיסלמיות,מה חשבת שהם יגדירו את זה כמותר.אבל זה לא משנה מה החוק אלא מה קורה בתכלס,בתכלס החברה המוסלמית מקדמת את זה מתחת לפני השטח.

פורסם בתאריך: 23.09.2010 בשעה 04:30:49

ציטוט של: Yoav.G ב אתמול בשעה 11:31:12

בכיף, רק בבקשה תוודא שכל מה שאתה כותב, מעלה, ומציין הוא נכון ונוגע לכל האיסלאם. אם אתה רוצה להעלות דברים ספציפיים שמקושרים אך ורק לזרם הקיצוני באיסלאם, תציין את זה בבירור לפני הלינק/וידאו/ציטוט/מאמר /וכו'.

מן הסתם שבזרמים הקיצוניים באיסלאם יש עיוותים פסיכודליים ורצחניים. אני חושב שכולנו מכירים אותם בדרך זו או אחרת. גילוי נאות לכולנו: גם ביהדות יש דברים כאלו. Just saying.

הנה בשבילך יואב וואפה סולטן ,מוסלמית לשעבר שאני בטוח שהיא מבינה יותר ממני וממך באיסלם,לא מזכירה אפילו קשר לזרמים אלא מדברת על האיסלם כדוקטרינה של רצח. אתה יכול להמשיך לחיות בחלום שהאיסלם ברובו זה דת של אהבה ורחמים שמכילה בה זרמים סוררים:

הנה המוסלמית לשעבר מעידה על כך שכול הדת פגומה מיסודה:

ועוד משהוא בשביל יואב ושאר אלה שבטוחים שהאיסלם רצחנית בדומה ליהדות:

הנה שוב פעם וואפה סולטן מצילה את המצב,יותר מוסלמית היא ממכם זה בטוח כך שהיא מבינה על מה היא מדברת:

ציטוט:"האיסלם אינה דת אלא דוקטרינה טוטליטרית"

http://www.youtube.com/watch?v=ir_JNPn_GNM&feature=fvw

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך אתה קורא לזה?

מה? חח אני עצמי גדלתי בבית חילוני [רק האמא מסורתית ] אז אל תלמד אותי , ואל תשקר לעצמך שזה לא המצב.

אגב גם ישנו הבדל בין פורום שעולים ילדים וילדות בנוגע למין, לבין כתבת עיתון המכלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה מעניינת... מישהו מכם פעם דיבר עם אדם מוסלמי? הכיר אדם מוסלמי?

כן יצא לי לדבר , מה השאלה ברור שישנם שפויים -גם ברשת תמצא הרבה.

כל הבעיה זה כמות הטרור והתמיכה בשם הדת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה מעניינת... מישהו מכם פעם דיבר עם אדם מוסלמי? הכיר אדם מוסלמי?

סתם שאלה אתה מסתכל על וידיאו שהעלתי או שאתה אוהב לדבר לעצמך?

זה כמו לדבר לקיר,אתה לא קורא הודעות של אחרים,למרות שאני קורא את שלך. איך אתם מצפים לנהל דיון.

^^^

שיהיה ברור ואני חוזר על זה רק פעם אחת ולתמיד,מבחינתי אפשר לסגור את שלושת הדתות מחר בבוקר.

הקטע פה שאתה לא מבין את המסר שאני מנסה להעביר לך ,החברה המוסלמית היא פחות או יותר במצב של קיצוניות דתית כפי שהייתה הנצרות בימי הביניים ,אבל ההבדל שפה יש לך קיצונים מוסלמים משכילים מצד אחד שיכולים לבנות פצצות אטום ומצד שני להאמין שאכן בגן עדן מחכים להם 72 בתולות.

הנה חוקר שחקר את האלימות שיש באיסלם לעומת דתות אחרות

והוא לא היחיד יש את מרדכי קידר ועוד ועוד.

המזל בזמנו שבימי הביניים לא היו פצצות אטום כך שהנזק שהקיצונים הנוצרים היו עלולים לעשות היה מוגבל יחסית.עכשיו המצב שונה.

עוד משהוא ,זה ברור שפדופיליה זה דבר אסור במדינות האיסלמיות,מה חשבת שהם יגדירו את זה כמותר.אבל זה לא משנה מה החוק אלא מה קורה בתכלס,בתכלס החברה המוסלמית מקדמת את זה מתחת לפני השטח.

פורסם בתאריך: 23.09.2010 בשעה 04:30:49

ציטוט של: Yoav.G ב אתמול בשעה 11:31:12

בכיף, רק בבקשה תוודא שכל מה שאתה כותב, מעלה, ומציין הוא נכון ונוגע לכל האיסלאם. אם אתה רוצה להעלות דברים ספציפיים שמקושרים אך ורק לזרם הקיצוני באיסלאם, תציין את זה בבירור לפני הלינק/וידאו/ציטוט/מאמר /וכו'.

מן הסתם שבזרמים הקיצוניים באיסלאם יש עיוותים פסיכודליים ורצחניים. אני חושב שכולנו מכירים אותם בדרך זו או אחרת. גילוי נאות לכולנו: גם ביהדות יש דברים כאלו. Just saying.

הנה בשבילך יואב וואפה סולטן ,מוסלמית לשעבר שאני בטוח שהיא מבינה יותר ממני וממך באיסלם,לא מזכירה אפילו קשר לזרמים אלא מדברת על האיסלם כדוקטרינה של רצח. אתה יכול להמשיך לחיות בחלום שהאיסלם ברובו זה דת של אהבה ורחמים שמכילה בה זרמים סוררים:

הנה המוסלמית לשעבר מעידה על כך שכול הדת פגומה מיסודה:

ועוד משהוא בשביל יואב ושאר אלה שבטוחים שהאיסלם רצחנית בדומה ליהדות:

הנה שוב פעם וואפה סולטן מצילה את המצב,יותר מוסלמית היא ממכם זה בטוח כך שהיא מבינה על מה היא מדברת:

ציטוט:"האיסלם אינה דת אלא דוקטרינה טוטליטרית"

http://www.youtube.com/watch?v=ir_JNPn_GNM&feature=fvw

[br]פורסם בתאריך: 23.09.2010 בשעה 21:56:47

כן יצא לי לדבר , מה השאלה ברור שישנם שפויים -גם ברשת תמצא הרבה.

כל הבעיה זה כמות הטרור והתמיכה בשם הדת .

עזוב הם קוראים מה שנוח להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פוסט יפה danker ואני מוסיף :

המקרה הידוע משנת 2002 כש-שריפה פרצה בבית ספר לבנות בערב הסעודית. כוחות המשטרה מנעו מהבנות לברוח מהמבנה הבוער כיוון שלא היו לבושות על פי קוד הלבוש האיסלאמי, 15 נהרגו

http://news.bbc.co.uk/2/hi/1874471.stm[br]פורסם בתאריך: 25.09.2010 בשעה 02:30:56

המוסלמים פוצצו את פסלי בודהה בבמיאן, אפגהניסטן. יצירות בני יותר מ-1500 שנה והעולם שתק.

אם מישהו היה מפוצץ את מסגד אל-אקצע הארור, היתה פורצת מלחמת עולם.

חוסר הסובלנות של האיסלאם ואי ההתאמה שלה לערכים דמוקרטיים מוכחים כמעט מדי יום מעבר לכל ספק.

איסלאם : דת השנאה

http://en.wikipedia.org/wiki/Buddhas_of_Bamyan[br]פורסם בתאריך: 25.09.2010 בשעה 02:41:27

המלחמה של המוסלמים בקריקטורות הלועגות לדת השנאה שלהם, מכוסה היטב בתקשורת.

פחות יודעים לעומת זאת על הקריקטורות הרגילות היוצאות מדי יום בארצות איסלאמיות, להלן כמה דוגמאות

http://www.adl.org/main_arab_world/arab_media_portrayal_jews.htm

ולהלן קריקטורות שיצאו בגרמניה הנאצית

http://www.calvin.edu/academic/cas/gpa/sturmer.htm

מצאו את ההבדלים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...