הצד האפל של האיסלם - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצד האפל של האיסלם

danker

Recommended Posts

השאלה אם אתה קראת אותו? שתתחיל לקרוא ולהבין על מה מדובר [כל הרקע ] -תבוא אלי.

בכל אופן אני מדבר על כת חרדית הרוצחת בפועל - בשם הדת.

[כמובן שינשם קיצונים -וכלום נגדם -אבל עדיין לא מגיעים לשפל של האיסלם ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מישהו הפליץ את הדת כל אחד בא רשם אותה לעצמו התחיל לשנות אותה איך שהוא רוצה

הערבי קרא לה איסלם

היהודי קרא לה יהדות

הנוצרי קרא לה נצרות

כל העקרונות של הדת נכונות פחות או יותר

מי שלקח שליטה על הדת התחיל לשנות אותה לפי תפיסת עולמו והורמונים שרצים לו בגוף

אין לי בעיה עם המוסלמים כבני אדם,אבל הדת שלהם נגועה יותר מדי באלימות.

כן אבל הנצרות,היהדות,הבודהיזים ועוד דתות אינם רצחניות כמו האיסלם,הנה משהוא שפירסמתי:

האיסלאם דת של אלימות וטרור,על פי סאם האריס (+כתוביות בעברית)

סרטון:

אני מבקש לקרוא את הדיון לפני שמגיבים,עבדתי עליו והוא די מעניין לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"נבחר האלוהים"

כאתה תתחיל להבין על מה אתה מדבר , אתה לא תבוא לאף מקום - אתה תברח :screwy:

בינתיים מי שלא מבין כלום ומשמש רק כפונקצית תוכנה של העתק והדבק - זה אתה !

אתה מדבר אלי?

iakovl תקרא את הקטע על פדופיליה באיסלם-זה מחריד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, לא קראתי... אבל עם כל מה שהולך סביב הספר הזה אני מניח שהוא לא בדיוק הספר הכי תמים

בסופו של יום, יותר אנשים נהרגו בעולם בשם הדת (ולא משנה איזה) מאשר מכל סיבה אחרת

כי מצטטים קטעים -צריך להבין את כל הרקע.

קרא את זה למשל

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=374350.msg3955139#msg3955139

http://www.kipa.co.il/ask/show/201693

אנשים נרצחים גם בלא דת, היטלר וסטלין וכו'..

אבל תמיד צריך לשים דת דת בנפרד- לא לכולם אותו תוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא . דנקר אני מתכוון לנבחר ^ ^ ^

בדיוק עכשיו אני קורא כתבה על הנושא הזה בישראל

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3957917,00.html

אבל עלתה בי מחשבה , מה אני אישית אכפת לי ? ( הכוונה למדינות המערב ) הרי האנשים החשוכים האלו מפסידים את הרווח האנושי שלהם בחמישים אחוז לפחות , אם הם מדכאים את הנשים שלהם , אז לי בתור מערבי וזה שליכאורה הם עושים אותי כאוייב שלהם , מה צריך להיות אכפת ? -( זו שאלה למחשבה בלבד , אני אישית בתור אדם זה מפריע לי ולא אתן שזה יהיה בסביבה שלי , ) אם הנשים שלהם רוצות להתמרד , שיתמרדו , למה לי בתור אדם מערבי צריך להיות איכפת לי איך הוא מתיחס לאישתו ? האם אני עומד להיכנס ברב ראבום , אוקיי אני יכול להבין , אבל סתם להתבכיין ? מה זה יעזור ?

אנשים נרצחים גם ברחובות יום יום - הרציחות של הדת - זה בונוס :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא . דנקר אני מתכוון לנבחר ^ ^ ^

בדיוק עכשיו אני קורא כתבה על הנושא הזה בישראל

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3957917,00.html

אבל עלתה בי מחשבה , מה אני אישית אכפת לי ? ( הכוונה למדינות המערב ) הרי האנשים החשוכים האלו מפסידים את הרווח האנושי שלהם בחמישים אחוז לפחות , אם הם מדכאים את הנשים שלהם , אז לי בתור מערבי וזה שליכאורה הם עושים אותי כאוייב שלהם , מה צריך להיות אכפת ? -( זו שאלה למחשבה בלבד , אני אישית בתור אדם זה מפריע לי ולא אתן שזה יהיה בסביבה שלי , ) אם הנשים שלהם רוצות להתמרד , שיתמרדו , למה לי בתור אדם מערבי צריך להיות איכפת לי איך הוא מתיחס לאישתו ? האם אני עומד להיכנס ברב ראבום , אוקיי אני יכול להבין , אבל סתם להתבכיין ? מה זה יעזור ?

אנשים נרצחים גם ברחובות יום יום - הרציחות של הדת - זה בונוס :lol:

בדיון שלי יש סדרה של רצאות של מרדכי קידר שמסביר בדיוק את הקשר הזה בין דיכוי נשים לטרור

תראה את הסרטונים הללו -5 סרטונים,תחלק לך את הזמן,הבחור חכם. אם לא תטפל בבעיה של האלימות במדינות הללו לבסוף זה יגיע למפתן ביתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

iakovl תקרא את הקטע על פדופיליה באיסלם-זה מחריד.

בואו נראה, סרטון ראשון ב20 שניות הראשונות הוא מבהיר שיש הבדל בין "חוזה" הנישואים לבין נושא קיום יחסי המין בנישואים

הוא מתחיל בזה ש: "אין גיל מינימלי לכניסה ל"חוזה" הנישואים.... זהו סה"כ הסכם..."

ובנושא "מימוש הנישואים" הוא אומר שזה תלוי בסביבה ובמסורת.

מציין שיש מדינות ששם הנישואים הם מגיל 9 ויש מדינות שבהם זה מגיל 16

מוסיף ואומר שיש מדינות שבהם ע"פ חוק אסור לקיים יחסי מין עד 18

די מסכים שאין קשר בין "חוזה נישואים" לבין "מימוש הנישואים" יש לא מעט תרבויות שמקיימות נושא של שידוך ילדים

לגבי נושא "מימוש הנישואים" מסכים שזה תלוי בתרבות ובמסורת. אני מצטער אבל אני לא חושב שאני בתור אדם רשאי להחליט בנושא הזה בשביל תרבויות אחרות

אולי בשבילי זה נראה כמשהו לא נכון / סוטה / זוועתי / ____ (תבחרו לבד) אבל זאת התרבות של האנשים, לא התרבות שלי... אני מאמין בנושא של איש באמונתו יחיה, אני לא רוצה לכפות את השקפות העולם שלי על אנשים אחרים

ד"א... יהדות, אני לא יודע אם אני צודק בזה או לא אז לא לקפוץ עלי

מדברי המשנה (מסכת נידה, פרק ה משנה ו) עולה כי גיל 12 לבת וגיל 13 לבן הם גיל חיוב המצוות.

אם הזיכרון שלי לא מטעה אותי יש בעצם גם מצווה שנקראת "פרו ורבו" תעשו 1 + 1 עם הנושא של גיל מצוות ותבינו לבד מה אני חושב

וכן, אני יודע שיש פרושים של חכמים כאלו או אחרים שקובעים מה הגיל ה"נכון" לדעתם לנושא הזה, אבל כאמור זה פרוש של אנשי דת

נוסיף ונאמר... פדופיליה, אתה אומר את זה כאילו שהיהדות חפה מפשע

או שאולי אני צריך להזכיר את כל הפרשיות האחרונות שצצו ועדיין צצות על הנושא הזה במגזר הדתי

במיוחד שחושבים שההיקף של התופעה גדול בהרבה אבל פשוט זה לא יוצא החוצה מתוך המגזר

זה כמובן גם קיים בדתות אחרות כמו הנצרות שבה רק השבוע האפפיור התנצל בפני קורבנות של כמרים באנגליה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מערבבים בין דברים אתה יכול להראות לי קטע וידיאו של איש דת נוצרי שאומר שמותר להינשא לבת 9 או קטע וידיאו של איש דת יהודי.

זה שיש כמרים או רבנים פדופילים זה לא אומר שהיהדות מקדמת פדופיליה או הנצרות. באיסלאם זה ממוסד זה מופע במדיה הציבורית שאני ואתה בתור אזרחים של אותם מדינות היינו רואים בשבת בבוקר.

אז יש כמרים פדופילים ודבנים פדופילים נו אז? יש גם חילונים פדופילים זה אומר שהחילונויות מקדמת פדופיליה?

אתה רואה מישהוא בערוץ 2 או בתוכניות הבוקר קורא לחילונים להתחתן עם בנות 9?

אותו דבר לגבי הבודהיסטים ?

אתה רואה אנשי דת בודהיסטים קוראים לאנשים להתחתן עם ילדה בת 9?

כמובן שיש מקרים כל אנשי דת בודהיסטים שהם פדופילים בדומה לתופעות כאלה בחברה החילונית,הבדל פה זה האיסלם ממסד את המנהג המגונה

במדיה ובתקשורת העממית שלו וזה חמור ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, אבל האם העובדה שיש של זה ברשת או אין קשורה למשהו?

אז יש שייחים באסלם שטורחים לדבר על נושאים בצורה פומבית וקיים תעוד לזה באינטרנט, זה לא גורם לשאר הדברים להעלם

אני אחזור למה שאמרתי על "גיל מצוות" ביהדות, אולי זה לא 9 אבל 12/13 זה גם לא בדיוק הבדל גדול

אתה גם אומר את זה כאילו כל המדינות האיסלאמיות מקדמות פדופיליה וכו'...

זה תופעה, וככל התופעות היא קיימת במקומות כלשהם. אתה לא יכול להפוך את זה לכלל גורף לגבי כולם

חלק מאנשים הדת המוסלמית מקדמים את הנושא וחלק הולכים נגד זה, למה? כי הם לוקחים את מוחמד כדוגמא לנושא הנישואים בגיל מוקדם

היהדות והנצרות גם לוקחים דוגמאות מספרי הקודש שלהם, מה לעשות... זה הבעיה עם הדת

מה שכתוב חקוק באבן ואף דת לא תשנה יותר מדי את מה שכתבו בכתבי הקודש שלה

ושוב, זה מנהג מגונה לפי הסטנדרטים שלך, הבעיה היא שלך אין זכות לקבוע סטנדרטים לדתות/עמים/תרבויות אחרות

סתם בשביל הדיון, עיתון ידיעות אחרונות... מוסף החג

מדברים על שבט המוסו שבו מושגים כמו "נישואים" לא קיים... ביהדות הדבר הזה מוגדר כחטא, גם בנצרות... אבל אצלהם זה הדבר הכי בסיסי שבעולם

אני מביא את זה סה"כ כדוגמא להבדל תרבותי שקיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, פדופיליה היא טאבו סוציאלי נטו, ממש כמו איסור אכילת החזיר.

חוץ מזה שמדינות איסלאמיות, גם כאלה שנשלטות ביד רמה ע"י הדת (למשל איראן) מכניסות לכלא עברייני פדופיליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור לדיון,אבל המהדורה של לאטמה לסוכות חזקה ביותר:

באמת לא קשור... הכנסה של פרודיה לתוך דיון שאתה מנסה להפוך לרציני

אני חושב כנראה שהטיעון של יוגב מעליך כנראה די הפיל לך חלק מה"תיק" נגד האיסלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, פדופיליה היא טאבו סוציאלי נטו, ממש כמו איסור אכילת החזיר.

חוץ מזה שמדינות איסלאמיות, גם כאלה שנשלטות ביד רמה ע"י הדת (למשל איראן) מכניסות לכלא עברייני פדופיליה.

בשבילך יואב,אישה בחרנית,בחריין באזור המפרץ הפרסי. מדינה מוסלמית ופחות דתית מאירן

Women's Rights in Islam: Sex with Infant Girls

והגדרה של פדופיליה:ה, בהגדרתה הרפואית-פסיכולוגית, היא פאראפיליה (הפרעה בעוררות מינית) אצל מבוגרים, המתאפיינת במשיכה מינית עיקרית או בלעדית לילדים או לנערים צעירים (בדרך כלל גילאי 13 ומטה).

והסרטון של האישה הבחרנית שמתלוננת על כך שהחברה האיסלמית מאפשרים סקס עם ילדות קטנות בנות שנתיים שלוש:

http://www.youtube.com/watch?v=KXw0qYUaTcM&feature=related

אהה וכמובן הילדה האפגנית שהתעלמת ממנה:

בבקשה ממכם תקראו את הדיון לפני שאתם מגיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...