הצד האפל של האיסלם - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצד האפל של האיסלם

danker

Recommended Posts

danker : אתה יודע, אם הייתה מראה לי את הצד הלא של האיסלם הייתי מתפלא מאוד, אבל צד :nixweiss: אתה לא מחדש הרבה, לפחות לי, כל מה שרשום פה היה רשום ידוע על האיסלם.

אבל בכל זות תודה על זה שקבצתה את כל המידע באותו מקום, יעזור קצת בפתיחת עיניין לעיוורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אכן, פדופיליה היא טאבו סוציאלי נטו, ממש כמו איסור אכילת החזיר.

חוץ מזה שמדינות איסלאמיות, גם כאלה שנשלטות ביד רמה ע"י הדת (למשל איראן) מכניסות לכלא עברייני פדופיליה.

הטיעון שלו שזה טאבו סוציאלי מובן וברור לכול חברה השאלה האם זה מתקיים הלכה למעשה.

הנה גם בשבילך:

http://www.youtube.com/watch?v=qyHYj8RIUUU&feature=related

אם יואב רוצה להוכיח לי שהתופעה הזו נפוצה יותר בחברה הנוצרית או באותה מידה הוא מוזמן להביא סרטונים בהם :

כמרים מתירים נישואים לקטינות

ועוד ועוד. לזרוק משפט אחד או שניים בלי ביסוס עובדתי זה לא חוכמה.

השכיחות של תופעה כזאתי בחברה האיסלמית היא גבוהה מדי-מה שמעיד על כך שמשהוא בדת או בפירוש של האיסלם על ידי אותם מטיפים מוסלמים התעוות בדרך.

?

הסיבה שאין סרטונים על מקרים כאלה באירן זה מהסיבה הפשוטה,יש צנזורה קשה באירן לכן אין דיון פתוח על זה כמו שיש בשאר המדינות הערביות,וכול הכבוד להם שיש דיון פתוח על זה השאלה האם יש ביצוע בשטח.

[br]פורסם בתאריך: 23.09.2010 בשעה 00:34:37

danker : אתה יודע, אם הייתה מראה לי את הצד הלא של האיסלם הייתי מתפלא מאוד, אבל צד :nixweiss: אתה לא מחדש הרבה, לפחות לי, כל מה שרשום פה היה רשום ידוע על האיסלם.

אבל בכל זות תודה על זה שקבצתה את כל המידע באותו מקום, יעזור קצת בפתיחת עיניין לעיוורים.

יש סדרת הרצאות(בדיון שלי) של מרדכי קידר,אני ממליץ לצפות בהם-סדרה מעולה,הוא חוקר מעולה.

לא יעזור לעיוורים פה,הם פשוט לא קוראים את הדיון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלל חמש פעמים ביום תפילה קצרצרה , תמורת זה ניתן לך קטינות כאוות נפשך , תוכל להחטיף להן מכות לא תהיה צריך לעבוד וכל זה באישור של אלוהים ?, זה אני או שזו נשמעת עסקה לא רעה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלל חמש פעמים ביום תפילה קצרצרה , תמורת זה ניתן לך קטינות כאוות נפשך , תוכל להחטיף להן מכות לא תהיה צריך לעבוד וכל זה באישור של אלוהים ?, זה אני או שזו נשמעת עסקה לא רעה :nixweiss:

כנראה שבשבילם זה כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

danker

פדופיליה מוגדרת כפאראפיליה, יופי... באופן די מוזר גם הומוסקסואליות הוגדרה כסטיה מינית. היום לעומת זאת הדבר נחשב כמקובל חברתית

אבל טאבו דתי, אחד הדברים היותר נפלאים ב3 הדתות, נושא ההומוסקסואליות והיחס של הדת לזה

אני לא בא לאשר פה את הפדופיליה אבל בתור עובדה זה דבר שקיים בכל העולם, ולא מוגבל רק לאסלם

ולמרות מה שתרצה להוכיח פה, לא בכל מדינה אסלמית הנושא הזה חוקי

http://www.youtube.com/watch?v=KXw0qYUaTcM > שוב, היא מדבר על דברים שקורים אבל כאמור לא קיימת הסמכה רחבה באסלם לנושא הזה. מה אני אגיד לך, יש לך פלגים קיצוניים בכל דת, על פי זה אתה שולל דת שלמה?

> עוד דוגמא לנושא של נישואי קטינים, ועדיין... זאת דוגמה, רק דוגמא... אין להכליל דת שלמה

פה מדובר על ילדה מאפגניסטן, לא בדיוק המדינה הכי מתוקנת בעולם

יש לך בנצרות זרמים שדוגלים בפוליגמיה וגם נישואי קטנים, הנושא הזה לא חוקי בארה"ב והיו לא מעט מקרים של תקריות בין רשויות החוק ל"כתות" האלו

האם לפי זה אתה שולל את כל הנצרות?

ואני חייב להבין... אתה עדיין לא קולט את מה שאני אומר לדעתי

אני מודע לזה שאנחנו חיים בעולם המקוון היום אבל לא לכל דבר יש סרטון באינטרנט, במיוחד לדברים שמוגדרים כלא חוקיים במדינות מסויימות או כטאבו

אז יש סרטונים על האסלם ולא על דתות אחרות... זה אומר שצריך להתעלם מהכל כי אין לך ביוטיוב? באמת...

http://en.wikipedia.org/wiki/Child_marriage באופן מפתיע יש לך גם קטע על היהדות פה

Child marriage was possible in Judaism, due to the very low marriageable age for females. A ketannah (literally meaning little [one]) was any girl between the age of 3 years and that of 12 years plus one day;[1] a ketannah was completely subject to her father's authority, and her father could arrange a marriage for her, whether she agreed to it or not.

חבל רק שאין סרטון לזה... ::) באמת

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2517496,00.html

חפש בגוגל "נישואי קטינים" מסמך ראשון...

בארץ נישאות מאות קטינות מדי שנה.

נישואי קטינים מכונים "נישואי בוסר", ולא בכדי. רובם מסתיימים בגירושים. פעמים רבות הכלה הקטינה מפסיקה את לימודיה, ונפוצות תופעות של אלימות במשפחה ומצוקות נוספות. רוב הכלות הקטינות יולדות זמן קצר לאחר החתונה ואינן מוכנות להתמודדות הנפשית עם הנישואים ועם ההורות גם יחד.

מתוך הכרה ביכולת המוגבלת של הקטין והקטינה, קבע המחוקק גיל מינימלי לנישואים, וחריגה ממנו נושאת עונש כבד לעורך הנישואים ולהורה המשיא את הקטין. עם זאת, כמעט בלתי אפשרי לאכוף את החוק, ועל-פי רוב הוא אומנם אינו נאכף.

תלבש גלימה שחורה וצווארון לבד ותוכל להתעלל מינית בילדים > נצרות

תלבש כובש שחור תגדיר עצמך רב ותוכל להתעלל בילדים > יהדות, הקהילה החרדית מגינה באופן קבוע וידוע על חברי הקהילה בנושא הזה שלא נדבר על אלימות במשפחה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3526643,00.html

וזה סתם משהו שאני שולף מגוגל בשניה אחת...

שניכם נותנים דוגמאות ואני לא שולל אותם, אבל אי אפשר להכתים דת שלמה. אני לא טוען שהאסלם מושלם

אני דוגל באמונה שכל שלוש הדתות הגדולות היום מושחתות על ידי המאמינים שלהם, על הדתות האחרות אני לא מדבר אפילו

דת כעיקרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

שיהיה ברור ואני חוזר על זה רק פעם אחת ולתמיד,מבחינתי אפשר לסגור את שלושת הדתות מחר בבוקר.

הקטע פה שאתה לא מבין את המסר שאני מנסה להעביר לך ,החברה המוסלמית היא פחות או יותר במצב של קיצוניות דתית כפי שהייתה הנצרות בימי הביניים ,אבל ההבדל שפה יש לך קיצונים מוסלמים משכילים מצד אחד שיכולים לבנות פצצות אטום ומצד שני להאמין שאכן בגן עדן מחכים להם 72 בתולות.

הנה חוקר שחקר את האלימות שיש באיסלם לעומת דתות אחרות

והוא לא היחיד יש את מרדכי קידר ועוד ועוד.

המזל בזמנו שבימי הביניים לא היו פצצות אטום כך שהנזק שהקיצונים הנוצרים היו עלולים לעשות היה מוגבל יחסית.עכשיו המצב שונה.

עוד משהוא ,זה ברור שפדופיליה זה דבר אסור במדינות האיסלמיות,מה חשבת שהם יגדירו את זה כמותר.אבל זה לא משנה מה החוק אלא מה קורה בתכלס,בתכלס החברה המוסלמית מקדמת את זה מתחת לפני השטח.

[br]פורסם בתאריך: 23.09.2010 בשעה 04:30:49

בכיף, רק בבקשה תוודא שכל מה שאתה כותב, מעלה, ומציין הוא נכון ונוגע לכל האיסלאם. אם אתה רוצה להעלות דברים ספציפיים שמקושרים אך ורק לזרם הקיצוני באיסלאם, תציין את זה בבירור לפני הלינק/וידאו/ציטוט/מאמר /וכו'.

מן הסתם שבזרמים הקיצוניים באיסלאם יש עיוותים פסיכודליים ורצחניים. אני חושב שכולנו מכירים אותם בדרך זו או אחרת. גילוי נאות לכולנו: גם ביהדות יש דברים כאלו. Just saying.

הנה בשבילך יואב וואפה סולטן ,מוסלמית לשעבר שאני בטוח שהיא מבינה יותר ממני וממך באיסלם,לא מזכירה אפילו קשר לזרמים אלא מדברת על האיסלם כדוקטרינה של רצח. אתה יכול להמשיך לחיות בחלום שהאיסלם ברובו זה דת של אהבה ורחמים שמכילה בה זרמים סוררים:

הנה המוסלמית לשעבר מעידה על כך שכול הדת פגומה מיסודה:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שאמרו את זה כבר מתיי שהוא, אבל בניגוד לאיסלם, היהדות והנצרות עברו חילון משמעותי, האיסלם גם כן יעבור את אותו חילון, רק שזה יקח כמה מאות שנים ובכמה מאות שנים האלו הם בהחלט ישטלתו על העולם, לכן אין לנו את הזמן הזה, ואין לנו זמן בלהיתברבר בינינו לבין עצמינו על האם הדת שלנו נוראית כמו שלהם או לא, כי כרגע זה לא משנה, יש לנו אויב מיידי שמסכן את המשך הקיום של העולם כפי שאנו מכירים אותו, אי אפשר להרשות לעצמינו לשחק פה משחקיי פילוסופיה ולשחק אותה יפיי נפש.

זה ברור שהיהדות (ובטח שהנצרות) זו לא טלית שכולה תכלת, אבל בייחס לאיסלם (וזה לא משנה כמה תנסו לטעון אחרת) אנחנו במצב מעולה.

נשאר לנו חלון היזדמנויות קטן ביותר לנסות ולעצור את ההיתעצמות שלהם, לכן אני ממליץ לנצל כל רגע שלו במקום לבזבז את הזמן בלהצדיק אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

danker

http://www.youtube.com/watch?v=KXw0qYUaTcM > שוב, היא מדבר על דברים שקורים אבל כאמור לא קיימת הסמכה רחבה באסלם לנושא הזה. מה אני אגיד לך, יש לך פלגים קיצוניים בכל דת, על פי זה אתה שולל דת שלמה?

תגיד לי אתה ראית את הוידיאו מההתחלה לסוף,אתה שמת לב שהיא יוצאת כנגד בתי המשפט -sharia courts שמאפשרים תופעות כאלו.

מה הקשר זרמים???? מה זה תירוץ שאתם נוהגים להשתמש בו כדי להתעלם מבעיה רחבת היקף. תגיד לי בג"ץ מאפשר תופעות של פדופיליה בישראל?-

לא הפושעים נענשים קשות,זה שיש פדופיליה זה לא אומר היהדות מקדמת פדופיליה,אם מחר בבוקר בתי הדין הרבניים יתירו פדופיליה או יפעילו יד רכה כלפי גברים שנישאים לקטינות אני הראשון לצאת נגד היהדות. תראה את הוידיאו שוב.

למען השם תראו את הסרטונים ואל תגיבו מיד סתם ככה.

^^^

שיהיה ברור ואני חוזר על זה רק פעם אחת ולתמיד,מבחינתי אפשר לסגור את שלושת הדתות מחר בבוקר.

הקטע פה שאתה לא מבין את המסר שאני מנסה להעביר לך ,החברה המוסלמית היא פחות או יותר במצב של קיצוניות דתית כפי שהייתה הנצרות בימי הביניים ,אבל ההבדל שפה יש לך קיצונים מוסלמים משכילים מצד אחד שיכולים לבנות פצצות אטום ומצד שני להאמין שאכן בגן עדן מחכים להם 72 בתולות.

הנה חוקר שחקר את האלימות שיש באיסלם לעומת דתות אחרות

והוא לא היחיד יש את מרדכי קידר ועוד ועוד.

המזל בזמנו שבימי הביניים לא היו פצצות אטום כך שהנזק שהקיצונים הנוצרים היו עלולים לעשות היה מוגבל יחסית.עכשיו המצב שונה.

עוד משהוא ,זה ברור שפדופיליה זה דבר אסור במדינות האיסלמיות,מה חשבת שהם יגדירו את זה כמותר.אבל זה לא משנה מה החוק אלא מה קורה בתכלס,בתכלס החברה המוסלמית מקדמת את זה מתחת לפני השטח.

פורסם בתאריך: 23.09.2010 בשעה 04:30:49

ציטוט של: Yoav.G ב אתמול בשעה 11:31:12

בכיף, רק בבקשה תוודא שכל מה שאתה כותב, מעלה, ומציין הוא נכון ונוגע לכל האיסלאם. אם אתה רוצה להעלות דברים ספציפיים שמקושרים אך ורק לזרם הקיצוני באיסלאם, תציין את זה בבירור לפני הלינק/וידאו/ציטוט/מאמר /וכו'.

מן הסתם שבזרמים הקיצוניים באיסלאם יש עיוותים פסיכודליים ורצחניים. אני חושב שכולנו מכירים אותם בדרך זו או אחרת. גילוי נאות לכולנו: גם ביהדות יש דברים כאלו. Just saying.

הנה בשבילך יואב וואפה סולטן ,מוסלמית לשעבר שאני בטוח שהיא מבינה יותר ממני וממך באיסלם,לא מזכירה אפילו קשר לזרמים אלא מדברת על האיסלם כדוקטרינה של רצח. אתה יכול להמשיך לחיות בחלום שהאיסלם ברובו זה דת של אהבה ורחמים שמכילה בה זרמים סוררים:

הנה המוסלמית לשעבר מעידה על כך שכול הדת פגומה מיסודה:

ועוד משהוא בשביל יואב ושאר אלה שבטוחים שהאיסלם רצחנית בדומה ליהדות:

הנה שוב פעם וואפה סולטן מצילה את המצב,יותר מוסלמית היא ממכם זה בטוח כך שהיא מבינה על מה היא מדברת:

ציטוט:"האיסלם אינה דת אלא דוקטרינה טוטליטרית"

http://www.youtube.com/watch?v=ir_JNPn_GNM&feature=fvw

אגב הספר הזה ביהדות לא זוכר את שמו שקורא לקריאת גויים הוא ספר חיצוני ואין צורך להחשיב אותו כחלק מן היהדות,אני מסתכל על הספר העיקרי של היהדות:

התנ"ך-יש בו סיפורים אלימים נכון כי ההיסטוריה האנושית תמיד אלימה אבל אין שם קריאה לרצח בניגוד לקוראן.

באותו אופן לברית החדשה שבכלל המוטו של הנוצרים בדומה לישו זה תמיד להפנות את הלחי השנייה אז אל תתבלבלו.

בשני הדתות נצרות ויהדות הספרים שלהם אינם מקדמים רצח כנגד האחר לעומת זאת האיסלם והקוראן מקדמים זאת ובגדול ומחלקים את העולם לשני עולמות:

עולם האיסלם,ועולם המלחמה. דאר אל-אסלאם , ודאר אל-חרב-המקום שבו מתנהלת מלחמה כנגד הכופרים שאינם מאמינים באיסלם.

[br]פורסם בתאריך: 23.09.2010 בשעה 04:55:39

אכן, פדופיליה היא טאבו סוציאלי נטו, ממש כמו איסור אכילת החזיר.

חוץ מזה שמדינות איסלאמיות, גם כאלה שנשלטות ביד רמה ע"י הדת (למשל איראן) מכניסות לכלא עברייני פדופיליה.

אני בטוח שהם כן,אתה הרי גר שם שאתה יכול לתת לי עדות שאכן זה מתקיים?

אין אפילו דיון עלהנושא הזה באירן,הנושא הזה מושתק,לעומת זאת בבחריין יש דיון על זה ונשות בחריין יוצאות כנגד בתי הדין שמתנהלים לפי חוקי השריעה. אז מה הנשים שם סתומות ?ואתה יודע יותרר טוב מהם מה קורה באירן ובמדינתם למרות שאתה יושב פה בישראל שזה גן של שושונים לעומת אירן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א... יהדות, אני לא יודע אם אני צודק בזה או לא אז לא לקפוץ עלי

ציטוט

מדברי המשנה (מסכת נידה, פרק ה משנה ו) עולה כי גיל 12 לבת וגיל 13 לבן הם גיל חיוב המצוות.

אם הזיכרון שלי לא מטעה אותי יש בעצם גם מצווה שנקראת "פרו ורבו" תעשו 1 + 1 עם הנושא של גיל מצוות ותבינו לבד מה אני חושב

וכן, אני יודע שיש פרושים של חכמים כאלו או אחרים שקובעים מה הגיל ה"נכון" לדעתם לנושא הזה, אבל כאמור זה פרוש של אנשי דת

נוסיף ונאמר... פדופיליה, אתה אומר את זה כאילו שהיהדות חפה מפשע

או שאולי אני צריך להזכיר את כל הפרשיות האחרונות שצצו ועדיין צצות על הנושא הזה במגזר הדתי

במיוחד שחושבים שההיקף של התופעה גדול בהרבה אבל פשוט זה לא יוצא החוצה מתוך המגזר

זה כמובן גם קיים בדתות אחרות כמו הנצרות שבה רק השבוע האפפיור התנצל בפני קורבנות של כמרים באנגליה

א .ויקרא פרק יט: "אל תחלל את בתך להזנותה, ולא תזנה הארץ...". אב הבא על בתו מתחייב . גבר המקיים יחסי אישות עם ילד חייב מן התורה

ויקרא פרק יח: "איש איש אל-כל-שאר בשרו, לא תקרבו לגלות ערווה, אני ה'" - ידוע כי הרוב המוחלט של מעשי הפידופיליה נעשים בין בני משפחה, מתוך גילוי עריות. ביהדות העושה כן מתחייב במיתה.

עוד אמרו חז"ל: קידושין דף מא, א: "כדאמר רב יהודה אמר רב, ואיתימא רבי אלעזר: "אסור לאדם שיקדש את בתו כשהיא קטנה, עד שתגדל ותאמר בפלוני אני רוצה". האשה בוחרת בעצמה את בעלה.

פסק הרמב"ם הלכות אישות, פרק יד, : "אם אמרה, מאסתיהו ואיני יכולה להיבעל לו מדעתי - כופין אותו להוציא לשעתו, לפי שאינה בשביה שתיבעל לשנוי לה " [כלומר, לפי שאינה שבוייה להבעל למי ששנוא עליה ]".

ב. ההלכה קובעת שבני 18 לחופה, וזה כתוב גם בפרקי אבות. החרדים גם מאז ומתמיד הפרידו בין בתי ספר לבנים לבין בתי ספר לבנות כבר מגיל קטן ועד החתונה.

[ לידיעתך דווקא נפוצה בתרבות הכללית, כאשר כמעט כל ילדה בת 12 כבר איבדה את הבתולין שלה עם ילד אחר. בפורומים לשאלות בנושא מיניות באינטרנט כמעט חצי מהשואלים הם ילדים שלא הגיעו לגיל 13 ]

ג. התורה לא אסרה נישואין בין קטינים במפורש, וזאת מסיבה היסטורית ידועה: במהלך ההיסטוריה היו תקופות קשות בעם ישראל, בהן נאלצו לחתן ילדות עם ילדים [ אצל יתומים בעיקר ], וזאת מחשש שגויים יחטפו אותן, יסחרו בהן או יתחתנו איתן בעל כרחן [ מה שהיה נפוץ למדי במדינות האיסלאם ]. הרבה מכירים סבים וסבתות שהתחתנו עוד כשהיו ילדים מסיבות דומות. היתה סכנה עצומה לילדות יהודיות צעירות להחטף ולהנשא עם גויים שחמדו בהן, וחשש דומה לסחר וזנות. באופן מוזר, גויים לא נהגו לחטוף או לקחת נשים נשואות. מסיבה זו היו תקופות בהן חיתנו ילדים בגיל מאוד צעיר, כדי שהגויים לא יפגעו בילדיהם. כאשר היו הורים מתחתנים את ילדיהם בגיל צעיר הם עשו זאת מתוך דאגה לשלומם, ולא שום סוג של פידופיליה . פידופיליה לא היתה מקובלת בשום קהילה יהודית, ובשום תקופה [אתה מוזמן לחפש בכל הש"ס, הגמרא והפוסקים ליגיטימציה למעשה שכזה ]. דווקא להיפך: ידועים ביהדות מקרים של פידופילים שנתפסו בקהילה היהודית הקדומה, ולפי מה שידוע תמיד היו מענשים אותם בשיא החומרה , או מגרשים אותם מן הקהילה.

אל תאמין לכל מה שאתה קורא בעיתונים וכתבות באינטרנט - מדובר בעיתונאים אנטישמים ושונאי חרדים להכעיס, שכל מטרתם היא להפחיד את החילונים מפני החרדים ולנסות לגרום לשנאה וסכסוך [ זה אגב בדיוק היתה המטרה של העיתונים הנאצי המפורסם "דער שטירמר", הוא לא הטיף לרצח אלא רק לשנאת יהודים, על ידי קריקטורות מרושעות וסיפורי רכילות שקריים בהכללה, ועל ידי זה היטה את דעת גרמניה בעד השמדת יהודים ].

אין בעולם חברה ששומרת יותר על הטהרה והקדושה מהחברה החרדית [ ילדים בכלל לא חשופים למיניות בחברה החרדית, ואפילו בתי הספר מופרדים ]. אז הדבר האחרון שתמצא בערים חרדיות הוא פידופילים מסוכנים שמסתובבים חופשי ועושים מה שבא להם.

שנית- דווקא אצל החרדים הדבר נדיר, בגלל שמקפידים כל כך על הטהרה והקדושה בנושא זה , ושנתפס -זה עושה רעש [ הרי אין דבר כזה נקי -באף חברה -בכל זאת מדובר בבני-אדם ]

הלינק שהבאת בדף הקודם - בכלליות מדובר על כת שכל מגזרי החרדים יוצאים נגדם [ נגד כל הדרך -והליבוש שלהם וכדו' ] .

...........

http://www.makshivim.org.il/ask_show.asp?id=100721

http://hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=9498&CategoryID=9&subID=9116&StrCategory=אמנות%20האהבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החרדים לא פחות פרימיטיבים מהם .

נכון שליכאורה היחס אל האשה היהודית מעט שונה , אני מדגיש מעט שונה , אבל גם היא יש לה תפקיד , להיות מכונת היצור לעבדים הבאים של הרבנים - "צבא השם "

וידוע היטב שבקהילות שונות נהגו כמינהג המקום וחיתנו גם בנות צעירות מאוד .

זה שליכאורה הכת הרבנית משחררת הצהרות זה לא אומר שבפועל האישה שם היא איננה מכונה , ידוע שבקרב הציבור של הכת החרדית ישנה אפליה כנגד נשים בכל הדרך של הכת , בכת לאישה יש שלושה תפקידים בלבד ואחד בונוס , אחד להיות בהריון ולהביא ילדים , לטפל בהם ובבית ,לפרנס את בעלה ,

אישית אני לא ממש רואה הבדל בינם לחברה האלו בפוסט כאן .

פרימיטיבי הוא פרימיטיבי ולא חשוב באיזה "נביא" הוא מאמין .

וכן יש חרדים שלא מרשים לנשים לנהוג ברכב , זה לא רק בערב הסעודית - גם בארץ !

אז דיבורים לחוד ומציאות לחוד !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להסתמך על ידיעות אחרונות כמקור מוסמך,זה כמו להסתמך על מיין קמפף.

דויד רק שה"נביא" מוחמד שונה מאוד מישו וממשה באכזריות שלו ומזה אתם מתעלמים,וזה בסדר לא נולדנו מוסלמים לכן אנחנו לא מכירים את האיסלם וכמה הדת הזו אלימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שאנשים מוזמנים לבקר -או לפחות לשאול כאלה -כל אדם יוצא בתדהמה לטובה כנגד השקר התקשורתי המכליל ציבור שלם.

זה בדיוק מה ש-david11 [עכביש בכביש ] עושה כאן שנים ,

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=374350.530

ועל זה הרמב"ם פסק כת ליצנים לעולם לא שבים מדרכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...