התחברות ל LAN אחרי פירמוט - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחברות ל LAN אחרי פירמוט

bjnhv

Recommended Posts

יש לי מחשב W576V שעבר פירמוט לאחרונה ומאז לא מצליח להתחבר לאינטרנט דרך הכבל LAN.

ההתחברות היא לאינטרנט רימון דרך הוט(חייגן - למי שמכיר את רימון) המחשב מזהה את הרשת אבל בהתחברות עצמה כותב port open ואח"כ נתקע וכותב שלא יכול להתחבר. יש לי אחר שמצליח להתחבר בלי בעיות דרך הכבל. ניסיתי להתקין מחדש את הדרייבר של ה LAN אבל זה לא עזר.

תודה מראש לעוזרים. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה.

רציתי לדעת איך אני יכול להמיר את החיבור.

האינטרנט אצלי בדירה ללא בעיה אבל אצל ההורים יש רימון ואני לא יכול לעבור לספק אחר.

עריכה: יש מצב שזה קשור למודם???(פשוט דילגתי על הדרייבר שלו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת אני לא כ"כ מבין בכל הנושא של אינטרנט והחיבור אליו(חוץ מלהשתמש בו כמובן)

אז יצרתי חייגן עם תוכנת עזר של רימון http://neto.net.il/software/RimonDialer.exe

וכך גם עשיתי בפעם הקודמת.

החייגן עובד מעולה במחשב של ההורים שלי וגם אצלי כשאני מחובר אלחוטית לרשת אחרת(שכנים - תסלחו לי למרות שעבר יום כיפור...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה מה שיעזור כי השתמשתי לפני הפירמוט באותה תוכנה וגם אצל ההורים שלי וזה עבד.

אבל אין לי בעיה לנסות לעשות חיבור ידני אם מישהו יסביר לי איך. (כמו שאמרתי אני לא כ"כ מבין בזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי תודה ענקית :xyxthumbs:

הצלחתי אחרי כמה משחקים עם ההגדרות להתחבר. סוף סוף....

דבר אחרון - איך אני מוחק את נסיונות הנפל שלי. ( עכשיו כאני פותח את האופציה של ה יש לי 3 אפשרויות ורק אחת עובדת. איך אני מוחק את האחרות???) -WIN7

ושוב תודה :yelclap:

עריכה: לא בדרך הרגילה כמו בתמונה...(כי זה לא מופיע שם משום מה)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון - בהתחלה לא הופיע כלום - לא יכולתי להכנס למאפיינים ולא להתחבר דרכם אחרי ריסט הם נעלמו משום מה.

דבר שני - השמחה שלי היתה מוקדמת ההתחברות עבדה אבל זה היה כשהייתי מחובר עדיין לרשת האלחוטית של השכנים :kopfpatsch: וכשהתנתקתי - שוב לא פועל דרך החיבור הקווי(כבל).

קיצר הבעיה עדיין לא נפתרה ואני חייב עזרה כי בחג אני כנראה אשאר פה ואני לא רוצה להתעלק על השכנים שגם ככה יש להם רוחב של 1.5

multicore מקווה שאני לא משגע לך את השכל אני פשוט לא חזק בעניינים האלה ואשמח לעזרה ממך ומשאר חברי הפורום.

עריכה:

דרך אגב - השגיאה שאני מקבל בחיבור בVPN היא 868 אם זה עוזר למישהו להבין מה קורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...