Codemasters F1 2010 - דיון ראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Codemasters F1 2010 - דיון ראשי

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כנ"ל. רכשתי דרך סטים בהזמנה מוקדמת. אמור היה להשתחרר אתמול בלילה. לא ידוע מה העיקוב אבל אנשים מעוצבנים רצח.

נכון לעשיו אין תשובה מתי המשחק יפתח. פאשלה רצינית. פעם אחרונה שאני עושה הזמנה מוקדמת דרך סטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי דבר אחד.אני מחשק במשחק ובסיבובים כאלו המחשב מאט את הרכב בצורה אוטמטית..אי אפשר לשחק ככה....מישהו יודע איך מסדרים את זה?כי אם זה ככה המשחק ממש אכזבה!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי דבר אחד.אני מחשק במשחק ובסיבובים כאלו המחשב מאט את הרכב בצורה אוטמטית..אי אפשר לשחק ככה....מישהו יודע איך מסדרים את זה?כי אם זה ככה המשחק ממש אכזבה!!!!

חחחח, תיכנס לDRIVING ASSISTS ותבטל את הAUTO BRAKE, זה כלי עזר לנובים ברמה מיוחדת(במיוחד כשיש גם driving line) ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק מעולה. :yelclap: אני מאד אוהב אותו. לשחק אותו עם הגה זה חובה.

שיחקתי עכשיו שעתיים בערך מאז שסטים פתחו אותו למשחק וזה פשוט ממכר.

מקווה שלא יהיו לי את הבעיות של כל אלה בפורומים של המשחק. עד עכשיו המשחק לא מאכזב בכלל.

אם למישהו יש שאלות אני אשמח לענות. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנ"ל.

עוד משחק F1 וזה הכל, אחרי זמן קצר זה משעמם.

המשחק הזה פשוט מורכב מאוד, כדי להגיע למסלול המרוצים צריך לעבור כל כך הרבה תפריטים.

אני רוצה להכנס למשחק ולשחק, ללא עיכובים מיותרים.

---

אני עדיין נאמן ל-GRID ברשת ובכללי, אין לו תחליף כבר שנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתה לא אוהב לנהוג בF1.

ד''א שווה לשחק במשחק בלי הגה או שזה משימה בלתי אפשרית?

עדיף כמובן שתשחק עם הגה אבל גם עם שלט אפשר לשחק וליהנות ממשחקי מירוצים(במיוחד עם השלט של ה-360, על פורזה 3 ישבתי יותר מ-40 שעות עם השלט ...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף כמובן שתשחק עם הגה אבל גם עם שלט אפשר לשחק וליהנות ממשחקי מירוצים(במיוחד עם השלט של ה-360, על פורזה 3 ישבתי יותר מ-40 שעות עם השלט ...).

התכוונתי יותר בכיוון של מקלדת... ::)

NFS SHIFT לדוגמא היה די מעצבן לשחק עם מקלדת אבל הסתדרתי.GRID גם הסתדרתי והיה יותר קל מאשר NFS השאלה אם פה במשחק F1 זה כבר יהיה בלתי אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התנגשות בקיר במהירות מלאה לא גורמת לנזק.. WTF?

נ.ב

הזמנים שהמחשב מציג הם כמעט רנדומלים ולא קשורים למציאות. לדוגמא במקצה דירוג עקפתי את המילטון אבל בקו הזינוק הוא הציג זמן הרבה יותר לאותו הסיבוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי יותר בכיוון של מקלדת... ::)

NFS SHIFT לדוגמא היה די מעצבן לשחק עם מקלדת אבל הסתדרתי.GRID גם הסתדרתי והיה יותר קל מאשר NFS השאלה אם פה במשחק F1 זה כבר יהיה בלתי אפשרי.

עם מקלדת עדיף שתוותר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...