AMD או INTEL - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD או INTEL

elad-k1

Recommended Posts

אויייייייייייייייייי לא שוב!!! זה כבר סיוט עם הנושא הזה >:(

תעשה חיפוש!!! ח-י-פ-ו-ש!!!!!!

תרשום בשורת החיפוש "Intel או AMD"

"Intel vs AMD" אתה תמצא על זה כ"כ הרבה תראדים שכבר לא יהיו לך עצבים לקרוא יותר!!!

הלוחות של גגיגהבייט הם ממוצעים, לא גרועים ולא ממש טובים במיוחד (בעיקר לOC) אך לפחות לא מתקמצנת בבאנדל כמו שABIT וASUS מתקמצנים...

אבל אני אישית לא ממליץ לך ללחת על אלא רק אם אתה רוצה לקנות לוח זול שלהם, אז זה משתלם! אחרת, עדיף לך לקחת לוח של חברות יותר טובות.

* שלא תבין אותי לא נכון, לג'יגהבייט יש לוחות טובות אבל פשוט גרועות לOC והביצועים שלהם טיפה נמוכים מאביט ואסוס בדרך כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אויייייייייייייייייי לא שוב!!! זה כבר סיוט עם הנושא הזה >:(

תעשה חיפוש!!! ח-י-פ-ו-ש!!!!!!

תרשום בשורת החיפוש "Intel או AMD"

"Intel vs AMD" אתה תמצא על זה כ"כ הרבה תראדים שכבר לא יהיו לך עצבים לקרוא יותר!!!

הלוחות של גגיגהבייט הם ממוצעים, לא גרועים ולא ממש טובים במיוחד (בעיקר לOC) אך לפחות לא מתקמצנת בבאנדל כמו שABIT וASUS מתקמצנים...

אבל אני אישית לא ממליץ לך ללחת על אלא רק אם אתה רוצה לקנות לוח זול שלהם, אז זה משתלם! אחרת, עדיף לך לקחת לוח של חברות יותר טובות.

* שלא תבין אותי לא נכון, לג'יגהבייט יש לוחות טובות אבל פשוט גרועות לOC והביצועים שלהם טיפה נמוכים מאביט ואסוס בדרך כלל.

הייתי סקרן לקרוא את חוות הדעת השונות של חברי הפורום אז חפשתי ולא מצאתי אפילו טופיק אחד בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אומר שהשיטה שלך זה כמו לגרד את אוזן שמאל עם יד ימין. עזוב אותך ממספר השעות הלא מסוטל שאני לבטח יבזבז על העניין אבל אם החיפוש (המדוייק) לא מצא שום דבר מה גורם לך לחשוב שדווקא אני אמצא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמן שאתה מבזבז? אתה זה עם השאלה פה...

מה עם הזמן שאנחנו מבזבזים כל פעם לענות על אותה שאלה ולפתח את אותו דיון בדיוק

תחשוב כמה זמן יקח לך למצוא את זה לבד (שזה ממש לא בעיה) לעומת כמה זמן יקח לכל אחד פה להגיב לך ביחד

יוצא שבזבזת לנו זמן

בהצלחה בחיפוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אומר שהשיטה שלך זה כמו לגרד את אוזן שמאל עם יד ימין. עזוב אותך ממספר השעות הלא מסוטל שאני לבטח יבזבז על העניין אבל אם החיפוש (המדוייק) לא מצא שום דבר מה גורם לך לחשוב שדווקא אני אמצא?

אני דווקא מגרד יופי.....זה עניין של גמישות. :P;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמן שאתה מבזבז? אתה זה עם השאלה פה...

מה עם הזמן שאנחנו מבזבזים כל פעם לענות על אותה שאלה ולפתח את אותו דיון בדיוק

תחשוב כמה זמן יקח לך למצוא את זה לבד (שזה ממש לא בעיה) לעומת כמה זמן יקח לכל אחד פה להגיב לך ביחד

יוצא שבזבזת לנו זמן

בהצלחה בחיפוש

אתה בכלל טורח לבדוק למי אתה עונה כשאתה מגיב? שים לב בבקשה מי פתח את הטופיק!!

חוצמזה, יכול להיות שאותו בחור שפתח את הטופיק הזה גם כן חיפש בעצמו כמה שעות טופיק מעניין שקשור לשאלה שלו ולא מצא ולכן החליט לפתוח את הטופיק הזה. חשבת על זה?

חזרה לנושא, כשמדובר בנושא כל כך מדובר אני חושב שהיה כדאי להעביר טופיקים מסויימים לארכיון כדי שאחרים יוכלו לצפות בהם וכאשר הם אינם עדכניים יותר למחוק אותם או להחזיר אותם לפורום ממנו הם נלקחו כדי שישקעו עם שאר ההודעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לאחר שבדקתי את העניין, אני חייב להצדיק את המשתמש החדש שכן עשיתי כמה ניסיונות חיפוש ולא מצאתי אף תראד מתוך מספר התראדים המרובה שהיה בנושא!

השאלה הנשאלת היא: למה אני לא מצליח למצוא???

כל מה שמצאתי היה את התראד הזה ועוד כמה תראדים לא קשורים!

העליתי את החיפוש לאפילו 400ימים ולא מצאתי כלום!

ניסיתי INTEL, vs intel, אינטל ועוד כמה צירופים ולא מצאתי!!!

למה זה??

??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי קצת רחוק יותר והגעתי לטופיקים עם כותרות שהכילו את המילים ו-INTEL. הבעיה היחידה היא שרוב הטופיקים היו עוד בתקופת המעבדים המתחממים של מה שאומר שהם לא כל כך אקטואליים (בלשון המעטה).

אני חייב לציין שאני לא בקיא כמעט בכלל בכל מה שקשור להתפתחות המעבדים של (כמו רוב משתמשי המחשבים העדפתי עד עכשיו את INTEL) אבל אם המעבדים של מבוססי ליבת BARTON עובדים בתחום טמפרטורות קרוב לזה של מעבדי מבוססי ליבת NORTHWOOD אני חושב שצריך לשקול בכובד ראש קנייה של מעבד AMD אם התקציב במזומנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב לרגע את עניין המעבדים, יש פה תראדים עדכניים בנושא שנערכו עוד לפני פחות מחודשיים! אני זוכר אותם טוב, היה לפני כמה זמן גל של תראדים אחד אחרי השני על הנושא, אני לא מבין למה אי אפשר למצוא אותם בחיפוש! עכשיו השקעתי קצת יותר זמן בנושא וניסיתי לחפש בעזרת הרבה צירופים שונים, ולא מצאתי את מה שאני מחפש!

אני מבקש מהמנהלים לבדוק את העניין כי כל פעם שמשתמש חדש מגיע אומרים לו לעשות חיפוש אבל אני לא משתמש חדש ואני עשיתי חיפוש ולא מצאתי שום דבר רלוונטי!!

ניסיתי להקיש בחיפוש: AMD INTEL, אינטל AMD, ועוד הרבה צירופים שכאלו, ניסיתי לרשום רק AMD ושיחפש רק בכותרת

את כל החיפושים חיפשתי בפורום "מעבדים, לוחות אם וזכרונות" ועוד כמה פורומים שהנושא עלול להופיע שם, ימים לחיפוש: 90

לא מצאתי שום דבר חוץ מהתראד הזה ועוד איזה כמה הודעות מסכנות שבכלל לא קשורות!!!

נסו בעצמכם!

אחרי זה עשיתי חיפוש ידני, עברתי דף דף וחיפשתי כל מה שיש בכותרת: INTEL וAMD, או אינטל וAMD.

שימו לב כמה מצאתי!! - למשתמשים חדשים, שתבינו כמה פעמים ענינו על השאלה הזו, שתבינו למה אנחנו כ"כ מתעצבנים שאתם פותחים תראד נוסף!!

שימו לב שהתראדים די מעודכנים! התראד האחרון שנפתח פה, נפתח לפני פחות מחודשיים וחצי והתראד השני (הארוך) אני מאמין שהתגובות האחרונות שם הם לפני פחות מחודש וחצי!

הנא התראדים:

ראשון חביב...

תראד ענקי!! יש פה את הכל, מי שצריך מידע בנושא שיכנס לכאן קודם!!

לא כ"כ רלוונטי אבל שיהיה..

עוד אחד קטן

עוד אחד פצפון

And another one...

עוד אחד...נעול :-X אבל מעניין!

התראד הזה ;D

יש פיקשוש במערכת החיפוש!

מנהלים, אנא קחו זאת לתשומת לבכם!

נ.ב אני מציע להפוך את התראד הזה לסטיקי כי זו שאלה מאוד נפוצה וזה מרגיז שכל שבועיים בא מישהו חדש ופותח עוד תראד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...