PES 2011- Demo , עידכון בדף 2 FIFA 11 Demo - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PES 2011- Demo , עידכון בדף 2 FIFA 11 Demo

rroonnii

Recommended Posts

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בקריאה חוזרת הבנתי שכנראה שיחקת בדמו של פיפה לפני והתגובה היא על המלא, לא משנה..

פתחתי מנג'ר מוד עם דפרטיבו !

לקח לי קצת זמן להבין את הממשק אבל נראה לי נחמד מאוד בנתיים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע למה כל ההתלהבות מפיפא,שיחקתי במלא,זה נחמד אבל אין ככ הרבה הבדל מפיפא של שנים קודמות,אותו דבר ,זה נראה כאילו הפיפא בקונסולות של שנה שעברה,חבל השקונסולה מקדימה את המחשב במשחקי כדורגל,חבל מאוד שכך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתוך כדי משחק אני יכול לעצור, לגלוש באינטרנט/לקרוא מייל, אלה לא מהמשחקים שאני ממש צריך להיות שקוע בהם.

זה דווקא כן מהמשחקים האלה..

מבחינת פעילות המשחק הזה יותר פעיל ממשחק FPS כל הזמן אתה צריך לעשות משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתוך כדי משחק אני יכול לעצור, לגלוש באינטרנט/לקרוא מייל, אלה לא מהמשחקים שאני ממש צריך להיות שקוע בהם.

ALT+TAB מכסה לך את הסיפור הזה.

זה לא שיש שם רגעים מתים כמו ב-FOOTBALL MANAGER שאתה ממתין שדברים יסתיימו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו הפיפא ז האחלה משחק,זה באמת דומה לפיפא של שנה שערבה בקונסולות,אבל עם טיפה שינוי,וזה מצויין כי המשחק של שנה שעבר היה כמעט מושלם,

ועכשיו הוא גם כזה,חוץ מזה שגרסת המחשב היא פורט שעובד זוועה הכל טוב ויפה,

עכישו רק צריך לחכות לאיזה פאץ או משהו שיסדר את זה שהמשחק לא יעבוד ככה תקוע,כי שי לי את הגרסה המלאה,ומשחק שנראה ככה(נראה ממש טוב כן אבל עדיין...)

לא אמור לעבוד כמו שעובד,יש לי 9600GT שסוחב משחקים יפים וטובים,אבל פה זה ממש על הפנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כבר הרבה זמן שני שלטים של PS2 למחשב. מאז ומתמיד שיחקתי גם בPES10 ו 10 ללא שום בעיות. לא הייתי צריך להגדיר כלום. המשחק היה מזהה את השלטים ונותן להם שליטה קלאסית על המשחק.

הורדתי את PES 11 והכל טוב ויפה עובד מצוין עם שני השלטים.

הבעיה היא כשהורדתי את 11 ה' ישמור!! פשוט התעללות! לא מצליח אפילו להגדיר שלט אחד שיעבוד כמו שצריך.

יש מישהו שהתנסה לשחק בדמו של פיפא11 עם שלט PS2?

נ.ב - אני מדבר על כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו הפיפא ז האחלה משחק,זה באמת דומה לפיפא של שנה שערבה בקונסולות,אבל עם טיפה שינוי,וזה מצויין כי המשחק של שנה שעבר היה כמעט מושלם,

ועכשיו הוא גם כזה,חוץ מזה שגרסת המחשב היא פורט שעובד זוועה הכל טוב ויפה,

עכישו רק צריך לחכות לאיזה פאץ או משהו שיסדר את זה שהמשחק לא יעבוד ככה תקוע,כי שי לי את הגרסה המלאה,ומשחק שנראה ככה(נראה ממש טוב כן אבל עדיין...)

לא אמור לעבוד כמו שעובד,יש לי 9600GT שסוחב משחקים יפים וטובים,אבל פה זה ממש על הפנים...

הוא דווקא רץ אצלי בסדר גמור.

אם לא עובד לך חלק תוריד הגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...