חוות דעת על מחשב Samsung Q430-11 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על מחשב Samsung Q430-11

nir1510

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני כרגע בארצות הברית ואני בשבוע הקרוב קונה מחשב נייד,

ביקרתי באתר CNET וראיתי המלצות ממש ממש טובות בנוגע למחשב של סמסונג דגם Q430-11 .

ההמלצות במיוחד מתייחסות לתמורה שמקבלים ביחס למחיר ..

זה המחשב :

http://www.bestbuy.com/site/Samsung+-+Laptop+/+Intel%26%23174%3B+Core%26%23153%3B+i5+Processor+/+14%22+Display+/+4GB+Memory+/+500GB+Hard+Drive+-+Black+Aluminum/9973019.p?skuId=9973019&productCategoryId=pcmcat196200050013&id=1218202949239

הוא מגיע עם מעבד

Intel® Core™ i5 Processor

מסך 14 , 4 ג'יגה זכרון , 500 ג'יגה הארדיסק

כרטיס מסך

NVIDIA 310M

מחיר : 830$

זה רק חלק מהמפרט אפשר להכנס לאתר ולראות הכל ..

לפי מה שהבנתי החסרון היחיד שלו זה הזמן (ממוצע של 3-3.5 שעות) , שזה בסדר מבחינתי .

השאלה שלי היא האם המחשב שווה תמחיר או שאפשר להשיג מחשב טוב יותר במחיר הזה ?

מה בנוגע לאחריות בארץ גם ?? למישהו יש מושג ??

תודה לעוזרים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף אנשים מתעוררים.

האמת אני קונה את ה 330Q שזה אותו מחשב רק עם 13.3'.

הQ340 הוא 14.1' זה מה שנהוג בארצות הברית אין ולא יהיה את הדגם הזה בארץ , בקשר לאחריות תדבר עם חיון כי הם נותנים אחריות לניידים של בארץ.

הם נותנים שנתיים אחריות שהשנה הראשונה זה בבית לקוח.

ביקורות הם טובות מאוד , אתה יכול לחפש גם בYOUTUBE יש כמה ביקורות.

בקשר לעלות תועלת אין עליו בגדלים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר צרכן של הגרסה עם ה COREI3 הוא 3,999 ש"ח ומחיר הצרכן ל COREI5 הוא 4,999 ש"ח.

המידע הזה עוד לא פורסם ( אני פשוט עובד בסט באי) אמורים לצאת פרסומים בקרוב - יכול להיות שיהיו עוד מצבעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לשימוש של המחשב, אני צריך מחשב קודם כל שיהיה נוח למעבר ממקום למקום .. לא משהו כבד מדיי .

כמובן שאם אני קונה מחשב אז אני קונה משהו טוב ... שיסחוב להרבה שנים .. ככה שאני דורש נתונים גבוהים .

בנוגע ללנובו, חיפשתי תדגם שאמרת, והוא לא איכותי יותר .. או שתראה לי למה התכוונת ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן כללי, איך המחשבים הניידים של סמסונג? איך הם מבחינת איכות חומרים, זמן סוללה, התחממות, פיזור חום, איכות מסך?

אחרי הכל, הם די חדשים בשוק הניידים. הם מבטיחים די הרבה, השאלה האם הם באמת מקיימים לעומת יצרנים ותיקים ומוכרים כמו או טושיבה?

אני שוקל לקנות את ה-R580...כך שזה מאוד יעזור לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר יותר מדי תמחשבים של ולכן גם אני שאלתי פה מה דעתם של האנשים על המחשב, למרות שאין יותר מדי תגובות ..

כאן בארצות הברית זה אחד המחשבים שיותר נמכרים, גם לפי אתר CNET וגם לפי חוות דעת בשאר האתרים אפשר להבין שהתמורה מהמחיר היא ממש ממש טובה ואנשים מאוד מרוצים ממנו .

לכן נראה לי שבגדול המחשבים של כן מספקים את הסחורה .

אני בכל מקרה כנראה אקנה תQ430-11 , הוא נראה לי בסדר גמור למחיר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לפי אתר CNET

מדובר באתר הכי לא אובייקטיבי שקיים.

ביקורות בו נעשות כנראה לפי עומק הכיס של החברה ש"קונה" את הביקורת.

בנוסף כמעט כל הביקורות שקראתי שם, היו לא מקצועיות לחלוטין ולכן לא משקפות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לדעת .

השאלה שלי אם אתה יכול לתת לי דוגמה למחשב עם פחות או יותר אותם נתונים סביב אותו מחיר ?

אני דיי פתוח לנסות כמו שאתה רואה .. אני ממש לא מבין בתחום ולכן אשמח אם תתן לי הצעות שיהיו לדעתך טובות יותר עבורי כי אני אמור לקנות תמחשב ביומיים הקרובים ..

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...