בעיה עם התחייבות של סלקום - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם התחייבות של סלקום

ariel-ro

Recommended Posts

שלום לכם,

לכל המשפחה נגמרו השבוע התחייבות בסלקום, והגיע הזמן להשתדרג.

עכשיו הם אומרים שלמנוי שלי(עיסקי) יש התחייבות לעוד 18חודשים, למרות שעשיתי את החבילה הם אמרו בפירוש שזה ללא התחייבות, מה אפשר לעשות עם זה?

בנוסף, שני מנויים הם מנויים עיסקים, ואני רוצה להעביר אותם לפרטיים לטובת חבילות טובות יותר(חיילים, ועוד חבילה), הבעיה שזה עולה 500ש"ח למספר, יש מה לעשות עם זה?

כי אם הם לא מוותרים לי על זה כנראה שאני פשוט אעבור חברה(עם כל חמשת המנויים).

אריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, די ברור לי שבחזוה שלא שלחו לי, כתוב שאני מחוייב.

אבל ברגע שנציג אומר לי, אני מאמין לו.

יכול ליהיות שיש לי הקלטה של השיחה ככה שזה יסדר את העיניין, אבל אם אין יש מה לעשות?

כי את האיומים רציתי לשמור למשא ומתן איתם, לטובת הטבות במכשירים הנחות בחבילות וכו'.

עוד שאלה-

איזה מכשיר מומלץ לקחת?

האם יש עוד מכשירים שאמורים להגיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם קיבלת מסמך עליו חתמת בעת המסירה?

האם קיבלת חוזה בדואר?

האם הנציג הטלפוני ציין את כל פרטי החוזה או לפחות ציין שאתה מחוייב לחוזה X כלשהו או סעיף כלשהו?

אי אפשר לטעון על עיוור שאתה מחויב בלי לציין בדרך כלשהי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאיים בתביעה ותגיש תלונה למשרד התקשורת ולמועצה הישראלית לצרכנות.

לפי מה שאני מבין אפילו אם חתמת על חוזה שאומר שאתה מחוייב, אם הנציג שיקר לך או טעה ואמר לך שאתה לא, אז החוזה לא תקף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה מה שלחו לך? חתמת ? הסכמת ? חוזה בכתב - משמעו חתימה.

חוזה יכול להיות בכתב או בעל פה. (פרט לנדל"ן, שרק בכתב)

ואחד התנאים הבסיסיים זה לבצע את המשא ומתן, בדרך מקובלת ובתום לב.

אני במקרים כאלו, כשידוע לי ב 100% שלא התחייבתי, אני פשוט חוסם אותם אצל חברת האשראי/בנק. ושהם יחפשו אותי אח"כ. אם יש לי גמר חשבון, (של החודש האחרון נגיד) אני עדיין חוסם, ושישלחו לי את הגמר חשבון בדואר/פקס, ואני אשלם אותו בדואר במזומן.

אם אין להם הוכחות, (ואין להם במקרה שאתה יודע שלא התחייבת) הם לא יתבעו. יאיימו כן, יציאו פשרה, כן. (תראה להם את האצבע) יתבעו לא.

ממני HOT ירדו לאחר שאיימתי עליהם בתביעה נגדית על הטרדה. (התקשרו כל שבועיים עם איומים משפטיים)

אצלך הנושא יותר מסובך. יש לך עוד קויים, שאולי חלקם מחוייבים. למרות שאתה יכול לחסום את כ.האשראי בכל זאת, ולהסכים לשלם רק לפי חשבון. (לשלם רק מה שמגיע להם כל חודש. ולא מה שהם טוענים שמגיע להם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאר הקווים בלי התחייבות.

רק קו אחד יש לו התחייבות מוזרה שאני לא יודע מאיפה היא באה, תודה על ההמלצות שלכם, אני ארים אליהם טלפון היום ונראה מה יהיה[br]פורסם בתאריך: 14.09.2010 בשעה 15:41:19

האם קיבלת מסמך עליו חתמת בעת המסירה?

האם קיבלת חוזה בדואר?

האם הנציג הטלפוני ציין את כל פרטי החוזה או לפחות ציין שאתה מחוייב לחוזה X כלשהו או סעיף כלשהו?

אי אפשר לטעון על עיוור שאתה מחויב בלי לציין בדרך כלשהי.

לא קיבלתי כלום.

הנציג ציין שאין התחייבות לסלקום, והחבילה היא ללא התחייבות.[br]פורסם בתאריך: 14.09.2010 בשעה 15:45:30

עדכון-

דיברתי איתם, אמרתי להם שהם אמרו שאני לא מתחייב לחבילה, היא אמרה אז אני אוציא את הקלטת השיחה ונראה מה היה.

מחר היא תחזור אליי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני עובד בתחום

בלי חוזה חתום הם יכולים רק לחפש

מעבר לזה במידה והחתימו אותך על דיל של לקוח עיסקי ואין לך באמת עסק אתה יכול לתבוע

תכתוב מכתב למחלקת פניות הציבור רק הם מזיזים דברים בחברות הללו או שתדבר עם הקשרי לקוחות

תציג את זה ככה: אני כבר X שנים לקוח שלכם אני רוצה להשאר ולהתחיב לעוד 18 חודש ו5 מכשירים ואתם לא מוכנים לוותר על 1000 ש"ח

אז כנראה שאני צריך לעבור חברה

תאמין לי ציק צק יחייבו אותך מחדש ל18 חודש ויאפשרו לך לשדרג את המכשירים

עריכה: ודרך אגב התחייבות טלפונית לא תקפה אלא עם הקריאו לך מילה במילה נוסח שאושר ע"י מחלקה מישפטית + משרד התקשורת שמפרשהתחייבויות והשלכות שונות כולל מה סכום הקנסות במידה ולא מסרו את כל זה אין לשיחה גם עם יש שיחה מוקלטת תוקף מישפטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי.

בקיצור גם אם יתברר שהם אמרו לי שאני צריך להתחייב(מה שאני לא מאמין), אבל הם לא קראו לי את כל החוזה בע"פ, גם אם קיימת הקלטת השיחה שאומרים לי שאני צריך להתחייב, אני לא מחוייב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנוסח שאמורים להקריא ללקוח צריך להיות אחיד לכל הלקוחות מאושר ע"י המחלקה המישפטית של החברה הספציפית ותקף להנחיות של משרד התקשורת לגבי תקופת התחייבות וסכומי קנסות מקסימלים איפה אפשר למצוא את החוק אני לא יודע אני לא ע"וד תנסה באתר של משרד התקשורת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...