הגעתי לתדר של 3.8GHz עם E8400 ,תוצאות בפנים : - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגעתי לתדר של 3.8GHz עם E8400 ,תוצאות בפנים :

David_K

Recommended Posts

הגיעה הזמן שגם אני ינצל את האוברקלוקר במצויין הזה במחשב , אז בשעה טובה החלפתי את המארז הג'נרי שלי לCM690 II PLUS ,את הספק של HEC שבקושי מוציא 250W גם החלפתי לOCZ StealthXStream 500W ,קירור קניתי את הArctic Cooling Freezer 7 pro Rev.2 כי בסופו של דבר ידעתי שזיכרונות הDDR2 800MHz של לא יביאו אותי רחוק ,אז לא רציתי לעשות להם OC גדול ,אז הפסקתי בFSB של 423 ככה שיביא אותי ל3.8GHz .

המתח עומד 1.3 שזה בסדר גמור לדעתי ,בינתיים הרצתי את OCCT ל8 שעות ,עברו כבר 7 שעות בהצלחה .

המעלות בינתיים בזמן המאמץ בOCCT הם בסביבות ה55 מעלות

יש את הפרטים בחתימה בVALIDATION של CPU Z

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי עוד רבע שעה עוברים 8 שעות של בדיקת מאמץ בOCCT על עדיפות על HIGH ,המעבד עוד לא עבר את ה57

בכול מקרה המטרה העיקרית שלי היתה 3.8 אז השגתי אותה ,חבל שהFSB כבר גבוהה מההתחלה ,והמכפלה היא רק 9 , כי אז בקלות היה אפשר לסחוט את ה4 לפחות בלי להיות מוגבלים מהזיכרונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מזכיר לי את התקופות היפות של הE8600 שהיו לי, המעבד הכי טוב לאוברקלוקינג שנתקלתי בו אי פעם. הגעתי איתו ל4750 עם לוח מעפן וזכרונות 800 של pi blabk. ועכשיו מהQ9550 שלי בקושי 3900 אני מצליח להוציא.. :-\ וכל זה על אויר, ודי חלש גם כן..

ו12 שניות ל3.8 זה מצויין! אמור להיות באזור ה13 לדעתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי המעבד מאוד חם

הצלחתי להגיע ל FSB של 525 *8

הבעיה שהמעבד דורש מתח גבוה 1.45 שגורם לו להגיע לטמפ של 77 מעלות בעומס כמובן

ו אני עם NV12 ו 7 מאווררים ב CM690 הלוח מעולה המעבד שקיבלתי חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני על 3850 עם הE8400 שלי כבר מעל שנתיים..אמנם אצלי מורכב V1 עליו ועוד חמישה S-FLEXים במארז אבל אני בהחלט יכול לומר שעוד לא חוויתי שום בעיות חימום יתר, טפו טפו..ולא פירקתי אפילו פעם אחת את הקירור לניקוי והחלפת משחה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...