נהגי הרכבת מעשנים בצוותא!! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נהגי הרכבת מעשנים בצוותא!!

danker

Recommended Posts

מצד שני ,אתה לא חושב שאם הנהג יעבוד תחת זכוכית מגדל כל הזמן הוא אהיה יותר מרוכז בלבדוק אם לא מסתכלים עילו מלהתרכז בנהיגה .

מה גם שסביר להניח שזה נהג יחיד ,ולא צריך לסמן ,או להיות פרזיט כלפיי כל נהגי הרכבת במדינה .

מצחיק אתה,אם הוא מתנהל כשורה ובאופן סביר אין לו כול סיבה לדאגה.

חוץ מזה שרוב הזמן הקרון של הקטר סגור וכך צריך להיות כמו במטוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

שים לב שזה לא היה קרון קטר, זה היה קרון ניהוג (בניגוד לפעם שהיו צריכים להעביר את הקרון בין קצוות הרכבת, היום הקטר נמצא בקצה אחד ובקצה השני יש קרון ניהוג, שמאפשר לנהג הקטר לנהוג ברכבת בלי להזיז את הקרון).

זה שהוא היה צריך להיות סגור ונעול בפנים מסיבות בטחוניות זה סיפור אחר...

בכל מקרה, ההתנהגות הזאת בזיונית. אני לא רואה שום דרך לטפל בעניין מלבד פיטוריו של הנהג/השעייה לתקופה ממושכת/קנס כבד מאוד והודעת התנצלות פומבית. מצד שני, רכבת . במקרה הטוב "ירשמו משו בתיק האישי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה כן, ובנוגע לעונש לנהג המדובר... באמת שאני אוכל את הכובע שלי אם יקרה עם זה משהו באמת.

כן הא ,רכבת כל כך ימינית שהיא הולך לבנות קו מעזה לרשות הפלסטינית .

בקשר לכתב שלי ,הוא זוועה ,אני יודע ,זה שילוב של העובדה שעליתי ארצה בגיל יחיסת מאוחר ושל העובדה שיש לי הפרעת למידה כל שהיא ,אני לא אומר שזה תירוץ שבגגלו אני צריך לרשום כמו מפגר ,אבל זה לא אומר שצריך לדרוך עליי על כל מילה קטנה שאני טועה בה .

ומה זה הבולשיט הזה שאתה אומר של "שגיאות הכתיב שלך פשוט גורמות לי לשנוא את התגובות שלך, בלי קשר לתוכן" ,תגיד אתה אמיתי ? מה אתה אדם עיוור ? אתה מסתכל על צורת ההגשה ולא על מה מוגש לך ,אנשים כמוך מגעילים אותי .

ממה אתה מסיק שאני ערס או קטן ,ערס אני יכול לומר לך שאני בטוח לא ,קטן זה יחסי .

אתה טענת שהנושא בכותרות "בגלל השמאלנים האלה", אז מכאן שאתה כנראה חושב שהם מנסים

להשיג מטרה פוליטית כלשהי על ידי ניגוח ברכבת.

והרכבת מתכננת קו מעזה לרשות הפלסטינית (כאילו זה יקרה בעתיד הקרוב. כמה זמן כבר בונים קו לירושלים?)

כי משרד התחבורה אמר לה לעשות את זה. רכבת היא חברה ממשלתית, ולכן כפופה למה שהשר הממונה (שר התחבורה

במקרה הזה) והממשלה אומרים לה לעשות.

וכן, מעבר לכך ששגיאות הכתיב מציקות לי בעיניים ומפריעות לקריאה השוטפת, זה גורר אנטגוניזם כנגד התגובות שלך

כי זה מראה על איזשהו מימד של "חוסר מקצועיות" או משהו בסגנון.

כפי שבעולם האמיתי אף אחד לא ייקח אותך ברצינות אם תכתוב עם שגיאות כתיב (או לפחות לא באותה רצינות), כך זה גם כאן (לפחות מבחינתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שזה לא היה קרון קטר, זה היה קרון ניהוג (בניגוד לפעם שהיו צריכים להעביר את הקרון בין קצוות הרכבת, היום הקטר נמצא בקצה אחד ובקצה השני יש קרון ניהוג, שמאפשר לנהג הקטר לנהוג ברכבת בלי להזיז את הקרון).

זה שהוא היה צריך להיות סגור ונעול בפנים מסיבות בטחוניות זה סיפור אחר...

בכל מקרה, ההתנהגות הזאת בזיונית. אני לא רואה שום דרך לטפל בעניין מלבד פיטוריו של הנהג/השעייה לתקופה ממושכת/קנס כבד מאוד והודעת התנצלות פומבית. מצד שני, רכבת . במקרה הטוב "ירשמו משו בתיק האישי".

לאן נעלמה התמונה שלך יואב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאני בעד, אבל במה זה שונה מנהג אוטובוס שמדבר עם הנוסעים (נפוץ ביותר) ? ואני מניח שנהג אוטובוס צריך להיות פי כמה יותר מפוקס.

אל החיילים אין לי תלונות, עדיף קטר על שירותים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק שהרכבת מתקרבת לנקודת של רכבות, והנהג, אשר עסוק בלהפנות את מבטו אל תוך הקרון במקום להסתכל על הסטטוס של הרמזור בנקודת המפגש ומפספס אותו במידה והוא אדום, התנגשות בין רכבות היא ככל הנראה בלתי נמנעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנהג אוטובוס אין ברירה אלא לעסוק בנהיגה גם כשהוא מדבר עם נוסעים, ואילו נהג קטר יכול להגיד "ממילא הרכבת על פסים ויש עוד 20 קילומטר עד לתחנה" ולהתעלם לחלוטין ממה שמתרחש מול השמשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שפרסום בתקשורת רק יעלה את המודעות אצל המפקחים ברכבת שאחראיים על הנהגים. גם נהגי קטר יקפידו לא לעשן כי אין מה לעשות, כתבה באינטרנט זה מרתיע.

סינדרום צודק, אין הדבר שונה מנהג אוטובוס שמדבר עם הנוסעים - זה מסוכן. אבל רכבת נמצאת תחת זכוכית מגדלת בכל מה שקשור לבטיחות ולא בכדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדאיג אותי שעובדי הרכבת רצו לקחת לאותו מרצה את המצלמה.

באמתלות של "בטחון" יש פקחים/שוטרים שמרשים לעצמם דברים שלא יעשו בדמוקרטיה.

ד"א - אני מאוד אתפלא אם יעשו משהו לנהג הקטר - בכל זאת מדובר ברכבת , אותה רכבת שלאחרונה קיבלה בונוס מיוחד על עמידה בלוח זמנים - זאת על פי נתונים שהיא בעצמה הציגה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שפרסום בתקשורת רק יעלה את המודעות אצל המפקחים ברכבת שאחראיים על הנהגים. גם נהגי קטר יקפידו לא לעשן כי אין מה לעשות, כתבה באינטרנט זה מרתיע.

סינדרום צודק, אין הדבר שונה מנהג אוטובוס שמדבר עם הנוסעים - זה מסוכן. אבל רכבת נמצאת תחת זכוכית מגדלת בכל מה שקשור לבטיחות ולא בכדי.

הצחקת את עובדי רכבת שמצפצפים על החוק ומשתינים על כל ציבור הנוסעים בקשת, הרי אף אחד לא ייגע בהם והם ימשיכו להמציא מכרזים סודיים כדי להכניס עוד קרובי משפחה לרכבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרטה וחלוקה לתחרות - ומהר. או גוף מפקח שיעשה את העבודה. שתי האופציות כמעט בלתי אפשריות. השנייה כנראה לנצח. הראשונה רק זמנית.

איך נותנים לאנשים כאלו לתת שירות אני לא יודע. אין להם שום מקל, רק גזר. תעבוד טוב? בונוס. תעבוד רע? בונוס! לא תעבוד? בונוס! יוון התמוטטה בדיוק כך. מתסכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק^

מעבר לכך שבארה"ב (אמטרק) ורוב מדינות מערב אירופה חברות הרכבת הארציות (נוסעים כמובן) ממשלתיות ומתפקדות מצוין, באנגליה הרכבת הארצית הופרטה וחולקה לכמה חברות שונות ועד כמה שאני יודע השירות נעשה יותר גרוע מאשר התקופה שבה הוא היה ממשלתי.

גוף מפקח (אולי אפילו פרטי) בעל סמכויות אלו ואחרות - מבורך. הפרטה? לא בטוח בכלל (ולאור ניסיון העבר, זה יקח שנים, יגרום לשביתות רבות שיפגעו רק באזרח, המדינה תמכור במחיר הפסד והשירות בקושי ישתפר אם בכלל). מה גם שביום שמערכת הרכבות תגיע באמת מצפון הארץ לדרומה, היא תהיה נכס אסטרטגי חשוב למדינה בעת מלחמה, בדומה לכבישים בצפון שלא סתם משפצים ומרחיבים אותם. הפרטה זה לא הפתרון לכל בעיה בחברה ממשלתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר שנהג אוטובוס שעסוק בלדבר עם הנוסעים זה לא מסוכן.

אבל זה לא אומר שאפשר להתעלם מנהגי הרכבת שמסכנים נוסעים.

כדיי שתאונה תקרה חייבים יותר צירוף מקרים מזה - שהנהג היה עסוק לבקש מהחיילת מצית אז הוא לא ראה את הרמזור ובידיוק היה אוטו שנסע למחסום ובידיוק נכבה לו המנוע על הפסים. תוריד את אחד מהתנאים והכול יעבור בשלום. נהג שמדבר ומעשן זה הבעיה הקטנה וחבל שגמרו אליה את כל התשומת לב

הבעיה היותר גדולה זה המפקח שבא לקחת את המצלמה וההתנהגות של ערס - ושהערסים האלה קיימים בכל מקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...