יש לכם מושג איך עושים את הקסמים של החלפת בגדים בשתי שניות? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לכם מושג איך עושים את הקסמים של החלפת בגדים בשתי שניות?

אישי555

Recommended Posts

אני גם חשבתי על בגדים בשכבות (לובשים בגד ארוך ואז בכל פעם מורידים ממנו חלק בסקוצ') אבל יש גם מקרים שהיו שמלות קצרות ולאחר מכן היו שמלות ארוכות. זה מאוד מעניין

וחוץ מזה סקוצ' נראה לי מאוד מסוכן כי זה לא מחזיק חזק. אם כבר אז אני חושב שמדובר בכפתורים בודדים שפשוט קורעים אותם יחד עם הבגדים בכל פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההיא עם הלבוש זה די פשוט - לבוש בשכבות ( השמלות הארוכות מקופלות והבגדים כולם מבדים דקים מאוד )

הבחור עם ההחלפות זה בעיקרון נקרא "קסם ההחלפה " - תהנה :

http://www.youtube.com/watch?v=KGqkDI-7Nds

ככה הערת אגב , הרוב ב"קסמים" זו ההופעה כלומר ה"שואו" ולאו דווקא הטריק , הטריק הוא בדרך כלל די בסיסי וכולל בעיקרון "הסחת דעת " ( מיקוד תשומת הלב של הקהל או הסתרה של המתרחש שני אלו גם הם נופלים בקטגוריה של הסחת דעת מכיוון שהארועים האלו מתרחשים מחוץ לידיעתו / תודעתו של הקהל ) וזריזות ( שכמובן כוללת "תיזמון " ) - זה כל הקסם . ( יש טריקים טכנולוגים/מדעיים כמובן אבל הם קשורים לידע ולאו דווקא למיומנות )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההיא עם הלבוש זה די פשוט - לבוש בשכבות ( השמלות הארוכות מקופלות והבגדים כולם מבדים דקים מאוד )

או קיי אבל כמו ששאלו פה - לאן הבגדים הקודמים נעלמים? שמתי לב שב 0:11 רואים בבירור שהקוסם לוחץ על משהו והבגד מתחלף בספיד, אבל לאן נעלמה השמלה?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...