ספקית אינטרנט הוגנת, יש חיה כזאת? - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספקית אינטרנט הוגנת, יש חיה כזאת?

Googleness

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דוד, אפשר להבין מה מביא אותך להשמיץ את HOT בכל הודעה שנייה?

למען הסר ספק, אני לקוח של HOT באינטרנט כבר לפני יותר מ-4 שנים ומבסוט מהם מאוד.

אני עם אותו מודם מהיום שהתחברתי אליהם והוא מחובר בצורה יציבה תקופות ארוכות מאוד (חודש, ולעיתים הרבה יותר) מבלי להתנתק.

נכון שפעם ב... יש איזו תקלה איזורית בגלל שדרוגים/טרקטור שחתך כבל, אבל הן מתוקנות במקרה הרע תוך מס' שעות.

אם כבר, הספקים הם אלה שתוקעים לנו מקלות בגלגלים עם כל ה-Traffic Shaping שלהם וחוסר הרצון שלהם להרחיב את רוחב הפס לחו"ל (שעומד בסתירה מוחלטת לעובדה שהם דוחפים ללא הרף את החבילות הכי מהירות למיינסטרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שני חיבורים

אחד של

אחד של הוט

בבזק כבר ארבע שנים היה ניתוק אחד שהם תיקנו תוך שעה

בהוט אין חודש בלי ניתוקים ( היה אחד של יומיים ) שלא לדבר על "קשיים" בהתחברות

אבל

בכלל לא התכוונתי לחיבור התשתית :screwy: למרות שהוא גניבה אחת גדולה - נניח בבזק , אתה משלם על להיות מחובר קרי תעבורה ואתה משלם גם על החיבור קרי אחזקה - זוהי סדום ! ! גם תשלם וגם אתה משלם על לשלם , אבל מה אפשר לדרוש מחברה שגובה מימך 5 שח' על תשלום החשבון שלך :s07: , ממש כמו הבנק שאתה גם מפקיד אצלו את הכסף שלך והוא גם משתמש בו וגם גובה מימך כסף על זה שהוא "שומר" לך את הכסף וגם גובה מימך תשלום בנפרד על זה שהוא שולח לך חשבונית :s07: - אם היית יודע כמה מטומטמים אנחנו הינו מתאבדים אם היינו בכלל יודעים איך לעשות את זה כי אנחנו כל כך מטומטמים :s07: או שכדי ל"היפרד" מימנה אתה צריך פסיכאטר צמוד וחבית כדורי הרגעה , שני עורכי דין וארבעה ביריונים , חשבון מוגבל בבנק ופטיש חמש קילו כדי לשבור את הטלוויזיה !

אני בכלל התכוונתי לנטויזן שהם עשו לי צרות ואני בטוח שהם ימשיכו לעשות אותן אם אשאר מחובר אליהם , הצרות בכל פרמטר , יש בדיחה של דוגלס אדמס על מחלקת התלונות של סייבר קברנטיקה שהייתה המחלקה היחידה שעושה כסף , בהנחה שחברות כאלו מקבלות כסף מחברת הטלפונים על שיחות נכנסות - אפשר לעשות מיליוני כספים בחינם - האם שמת לב שאתה זה שמשלם על שיחות למחלקת שרות לקוחות ? האם שמת לב כמה זמן אתה ממתין לשרות ? האם אתה יודע שאתה זה שמשלם על הזמן אוויר הזה ?

לא חשוב

הניסיון שלך האישי הוא נחמד וטוב בשבילך , אבל איננו ממצא את כל התמונה והתמונה הכללית היא שדופקים את הצרכן בארץ !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...