Duke Nukem Forever - דיון מקדים - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Duke Nukem Forever - דיון מקדים

HuGeMouTh

Recommended Posts

איזה יתרונות בדיוק יש לדיוק החדש מלבד שהוא מצחיק בקושי ו... זהו. כמות החסרונות פשוט בולעת כל ייתרון קטנטן

אפילו Serious Sam הראשון שיצא ב2005 הוא כל כך הרבה יותר טוב

משחק שיש לו יתרונות על המשחקים האחרים בז'אנר הוא בדרך כלל משחק מצליח שמקבל ציון של מעל 9 בהתאם.

לא אין לדיוק שום יתרונות. כמו לכל המשחקים הבינוניים האחרים. אבל זה לא מפריע להם לקבל ציונים בין 7ל9 נכון ?

אפילו MOH קיבל ציונים גבוההים יותר! ומה כבר יש לו להציע שCOD או BF לא יכולים ?

(אגב אני ממש אהבתי את הסינגל של MOH, רק בגלל כמה משימות בודדות וסרטוני מעבר אבל בכל זאת אהבתי =D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 222
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משחק שיש לו יתרונות על המשחקים האחרים בז'אנר הוא בדרך כלל משחק מצליח שמקבל ציון של מעל 9 בהתאם.

לא אין לדיוק שום יתרונות. כמו לכל המשחקים הבינוניים האחרים. אבל זה לא מפריע להם לקבל ציונים בין 7ל9 נכון ?

(אגב אני ממש אהבתי את הסינגל של MOH, רק בגלל כמה משימות בודדות וסרטוני מעבר אבל בכל זאת אהבתי =D )

הנקודה שאני ניסיתי להעביר היא שאם תקח כל משחק שקיבל 6 ומעלה , הוא יותר טוב מדיוק בהרבה ולא רק בהיבט אחד

משמע, הציון של דיוק צריך להיות נמוך מ 6. לא משנה שאני חושב שהוא צריך להיות נמוך מ 3 רק בגלל האכזבה אחרי 12 שנות פיתוח

והעובדה שהוא כל כך גרוע. אבל בוא נגיד ואנחנו לא מתייחסים לזה, דיוק נוקם הוא משחק שאצל המבקר הכי אדיב לא אמור לקבל יותר

מ5 , 5.5 בלחץ

בכל מקרה, אני לא חושב שיש פה מישהו שיעיד שהמשחק הזה שווה קנייה. לא ב 60$ ולא ב 20$ , גם לא ב 5$ אם כבר אנחנו מדברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצם הפריבילגיה של המפתחת/מפיצה להשתמש במותג DN ולזכות לחשיפת יתר והייפ מכל עבר וכמו כן מכירות,

כך גם הצד השני (מבקרים/שחקנים) יבעט בה לכל הרוחות אם לא עמדה בציפיות במידה סבירה.

אם המצב היה שונה ו DNF היה יורש ראוי, כולם היו יותר ממאושרים (כן, גם המפתחת/מפיצה)

שורה תחתונה, כגודל הציפייה כך גודל הסטירה מהמבקרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

הנקודה שאני ניסיתי להעביר היא שאם תקח כל משחק שקיבל 6 ומעלה , הוא יותר טוב מדיוק בהרבה ולא רק בהיבט אחד

משמע, הציון של דיוק צריך להיות נמוך מ 6. לא משנה שאני חושב שהוא צריך להיות נמוך מ 3 רק בגלל האכזבה אחרי 12 שנות פיתוח

והעובדה שהוא כל כך גרוע. אבל בוא נגיד ואנחנו לא מתייחסים לזה, דיוק נוקם הוא משחק שאצל המבקר הכי אדיב לא אמור לקבל יותר

מ5 , 5.5 בלחץ

בכל מקרה, אני לא חושב שיש פה מישהו שיעיד שהמשחק הזה שווה קנייה. לא ב 60$ ולא ב 20$ , גם לא ב 5$ אם כבר אנחנו מדברים

ב10$ הוא כן שווה את המחיר אפילו ב15

המשחק אולי לא בדיוק טוב אבל גם לא כזה רע

נכון מחיר של 60 או 50$ מוגזם ברמות

אבל זה לא שהמשחק לא שחיק או עם בעיות ענקיות

פשוט אין לו אפילו דבר בולט אחד שטוב יחסית לסטנדרט היום

משחק שמקבל פחות מ50 היום ועולה מחיר מלא כניראה שבור מבאגים או תכנון לקוי

או שיש לו גרפיקה של גימבוי או ברמה של NES או משהו קיצוני בסגנון

יש מספיק דברים שידפקו משחק למתחת ל50-לדיוק לא ניתקלתי במשהו קיצוני כזה

:lol:

רק לא הבנתי את הענין של ה first DLC

הם מתכננים עוד?

:screwy:

המכירות שלו היו טובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החסרון של המשחק הזה הוא שהוא היה כבד מדי ואיטי מדי, ממש לא כמו בעבר שם הכל רץ ולזה בעצם קיוותי.

כל נפילה של השחקן עד שהוא קם...ועד שהוא יורה..ועד שהנשק עושה משהו בכלל, שלא לדבר על המנוע עם הגרפיקה הסבירה +-

ב 10 דולר שווה, היתי קונה בכיף, דולר מעבר לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היחידים שיהיה מעוניינים במשחק הזה הם מעריצים של דיוק המקורי, ובאופן אירוני הם אלו ישנאו אותו הכי הרבה. ברצינות אני מכריח את עצמי לשחק בזה למרות שאני לא נהנה רק בגלל שזה דיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מעריץ של דיוק :P

אבל היה כיף לשחק במשחק הזה, הזכיר לי זמנים של פעם,

אבל חזרתי לשחק ב MANHATAN PROJECT למי שזוכר, שאגב יותר טוב מ FOREVER לדעתי למרות הקונספט השונה הוא פשוט כיף יותר.

לקרוע חזירים בכיף, ב FOREVER הם קורעים לך תצורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להגיד שהם לא מנסים :P

העדכון הבא של המשחק ישנה את מספר השנקים שאפשר להחזיק באותו זמן ל 4 (במקום 2), בכל זאת הגבלה מפגרת אבל פי 2 יותר נשקים מקודם :D

כמו כן הם מוסיפים VAC, VOICE CHAT ומשפרים את ה FOV.

נחמד לראות שגם כשהם נכשלים GEARBOX לא עוזבים את המשחק ומנסים לסדר את מה שיצא ממנו. חשוב לציין שכל הדברים האלה נכונים רק לגירסת המחשב, בקונסולות כרגע נשארים עם 2 נשקים.

http://www.rockpapershotgun.com/2011/07/29/duke-nukems-four-guns-forever/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...