הצצה למנוע Unreal לאייפון - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצצה למנוע Unreal לאייפון

D@nny

Recommended Posts

נינטנדו נוהגת להוציא קונסולות תקציביות

גם שהם הוציאו קונסולות חזקות יחסית לזמנם כמו הגימקיוב והN64 המחיר היה נמוך יחסית על חשבון פיצרים מסוימים שלא הוכנסו

לN64 לדוגמה לא היה כונן דיסקים שזה כבר אפך לסטנדרט

והגימקיוב לא ניגן סירטי וגם לא היה לו ארד דיסק כמו הXBOX1

ככה שגם ה3DS לא צפוי להתחרות בפיצרים של האיפון לא בחומרה ולא בתוכנה

אבל בגלל פחות פיצרים המחיר צריך להיות אטרקטיבי

ככה שיכול להיות שנינטנדו רוצה להסתיר את החומרה שלא יתחילו לעשות השוואות כאלו מה יש ומה אין

את הדברים העיקרים (לציבור הרחב )הם חשפו

כן ככה זה שאתה מוכר משחקי פלוץ בדולר אחד

זה לא אומר הרבה כל עוד המשחקים הגדולים לא מתומכרים ב1-10 דולר

אני מדבר על המשחקים היקרים, 10~ דולר, יש סיבה למה היצרניות הגדולות כמו ID, ו-Epic ייצרו גרסאות לiOS ולמה רוב המפיצות הגדולות מעדיפות לפתח אליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דובי בדור הזה רוב המפיצות הגדולות עם לא כולן השקיעו סכומי ענק במעבר למה שמכונה HD

למרות שלא תמיד המשחקים היו בHD סטנדרטי

ומה שאני מתכוון זה מנועים גרפים עם שדרים ושאר ירקות

שהותאמו ל360\PS3\PC -ויחסית קל לעשות פורטים בין הפלטפורמות האלו

עכשיו הPSP והDS כמו הWII וPSP -פשוט לא ניבנו לתאימות כזאת לשדרים וירקות אחרות

תאורטית אפשר להכניס הרבה מהדברים -אבל מעשית אתה בטח יודע הרבה יותר טוב מימני שיהיה סיוט למפתחים לעשות את זה

לאומת זאת האיפון מה2 דגמים האחרונים (לא יודע עם לפני) הגיע עם כרטיס שתומך טוב באופן GL

ככה שהרבה יותר קל לעשות לו פורטים

גם החומרה שלו מספיק חזקה לפורטים

אבל גם ל3DS כניראה תיהיה תאימות כזאת -וכבר רואים שהרבה חברות גדולות מצתרפות לחגיגה ישר מההתחלה

משחק כמו סטריט פיטר 4 (שלא מענין אותי ב3DS ) על ההתחלה אומר שכניראה קל להם לעשות פורטים כאלו

כי עם לא היה מספיק קל לא היו עושים אותו בהתחלה

אפילו RE5 אפשרי בתאוריה והראו איזה סירטון שלא ברור עם זה פורט או משחק חדש (גם זה לא מענין אותי כמשחק ניד -רק האפשרויות הטכניות מענינות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי בדור הזה רוב המפיצות הגדולות עם לא כולן השקיעו סכומי ענק במעבר למה שמכונה HD

למרות שלא תמיד המשחקים היו בHD סטנדרטי

ומה שאני מתכוון זה מנועים גרפים עם שדרים ושאר ירקות

שהותאמו ל360\PS3\PC -ויחסית קל לעשות פורטים בין הפלטפורמות האלו

עכשיו הPSP והDS כמו הWII וPSP -פשוט לא ניבנו לתאימות כזאת לשדרים וירקות אחרות

תאורטית אפשר להכניס הרבה מהדברים -אבל מעשית אתה בטח יודע הרבה יותר טוב מימני שיהיה סיוט למפתחים לעשות את זה

לאומת זאת האיפון מה2 דגמים האחרונים (לא יודע עם לפני) הגיע עם כרטיס שתומך טוב באופן GL

ככה שהרבה יותר קל לעשות לו פורטים

גם החומרה שלו מספיק חזקה לפורטים

אבל גם ל3DS כניראה תיהיה תאימות כזאת -וכבר רואים שהרבה חברות גדולות מצתרפות לחגיגה ישר מההתחלה

משחק כמו סטריט פיטר 4 (שלא מענין אותי ב3DS ) על ההתחלה אומר שכניראה קל להם לעשות פורטים כאלו

כי עם לא היה מספיק קל לא היו עושים אותו בהתחלה

אפילו RE5 אפשרי בתאוריה והראו איזה סירטון שלא ברור עם זה פורט או משחק חדש (גם זה לא מענין אותי כמשחק ניד -רק האפשרויות הטכניות מענינות)

אתה מזיין בשכל.

אי אפשר לעשות רבע פורט מ360/PS3 או אפילו לIOS.

המפיצות רוצות להפיץ משחקים לiphone כי זה מוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק לדחוף את המושג OPENGL לכל מקום.

אם המושג לא באמת ברור לך לגבי מה זה ואיך עושים לזה אימפלמנטציה - עדיף לא לעשות צחוק מעצמך למי שכן יודע.

לגבי הגרפיקה - עם האפקטים והרזולוציה זה עובר את הPS2 והXBOX המקוריים (גם פה חבל להתווכח - המפרט מדבר בפני עצמו) , ויש שם דברים דינמים כמו המים וכל מני קישקושים.

ולב - לגבי המשחקים - גם עם רוב מה שהולך בWII לא הייתי קורה להם בדיוק משחקים, והם נמכרים (לכאורה ובארץ) במחיר מלא.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לעשות רבע פורט מ360/PS3 או אפילו WII לIOS.

המפיצות רוצות להפיץ משחקים לiphone כי זה מוכר

אתה מתכוון 3DS ? כי עם כן כבר כמה פורטים הוכרזו

תזכור שהרזולוציה הרבה יותר נמוכה והרבה מההגדרות יורדות

RE שהוכרז ל3DS לא ידוע עם פורט או לא אבל תיראה -

is an upcoming video game announced by Capcom for the Nintendo 3DS at E3 2010.[3] The game uses the internally developed MT Framework engine also utilized in Resident Evil 5

http://en.wikipedia.org/wiki/Resident_Evil:_Revelations

At E3 2010, Super Street Fighter IV 3D Edition was announced for the upcoming Nintendo 3DS. It will take advantage of its features such as autostereoscopic 3D and improved wireless features, such as Wi-Fi.[21] In an interview with Famitsu, Yoshinori Ono stated that "The gameplay will be the same as Super Street Fighter IV". Ono hopes that they can put all the gameplay modes from the console release on the game, plus original content, and they are looking to the possibility of including arranged costumes. Famitsu stated that all the 35 console characters, plus all the systems, will be on the 3DS release. The magazine also listed the game as currently 10% complete.

http://en.wikipedia.org/wiki/Super_Street_Fighter_IV

זה כבר פורט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה לא אומר שזה פורט, ותצא מהסרט שמנוע של משחק = הגראפיקה, זה הדבר האחרון שמפתחים במנוע והדבר הכי פשוט לפתח היום.

המנוע של המשחק = כל האובייקטים והאינטרקציה בינהם, כלומר מה זה קופסא, מה זה דמות, מה זה חפץ, איך אתה מקשר בין דמות מסוג "שחקן" לחפץ מסוג "כפתור" לחפץ מסוג "דלת" בשביל שמישהו יוכל לפתוח דלת עם כפתור.

בוא נספר לך סוד קטן אתה יודע מה היה השדרוג הגדול ביותר בין המנוע של D1/CW לDoom2? אינטרקציה בין אובייקטים מרובים, כן כן בשביל ששני כפתורים שונים יוכלו לפתוח את אותה הדלת בזמנו היה צריך להשקיע 9 חודשי פיתוח.

כאשר חברה מפתחת למשל מנוע לMMO, היא לא מפתחת את "הגראפיקה" של המשחק, אלא את כל מה שיאפשר לך ליצור את העולם ואת כל האובייקטים בתוכו ברמה הלוגית.

וגם זה לא המנוע הגראפי, לא רק. זה שזה הדבר היחידי כמעט שמראים בהדגמות(או לפחות את אלה שאפשר לראות בGame Trailers) זה כי מה לעשות זה מה שאנשים כמוך רוצים לראות. המנוע עצמו זה כל הקוד שמאפשר לך ליצור משחקים מגוונים מFPSים עד RPGים, וכמובן כל הכלים שמאפשרים לך להתשמש במנוע בשביל ליצור את המשחק עצמו.

אם עדיין לא הבנת מהציטוט הראשון שלך, או לא טרחת לקרוא יותר לעמוק אז MT Framework, עם דגש על הFramework, הם לא כתבו מנוע גראפי הם יצרו פלטפורמת משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו נראה מדהים, עד עכשיו הדבר הכי מרשים שראיתי על האייפון(3GS) במשחק.

מרגיש קצת כבד לפעמים - מרגישים נפילות FPS קטנות ולא ברור מה יהיה בסצינות אקשן כבדות.

השליטה לא נוחה (לי לפחות) ופה איפה שהאייפון נופל כקונסולה (לדעתי) - פשוט לא נוח עם הגוייסטיקים המדומים על המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי איזה רבע שעה של סיבובים בעולם הזה בטירה ובחוץ זה פשוט מדהים!!

השליטה היא רגילה כמו בכל משחק אחר וכמובן שלא הכי נוחה בעולם אבל מבחינת גרפיקה לא ראיתי איכות כזאת לא ב PS2/xbox ולא בשום קונסולה ניידת.

איכות פשוט מדהימה, מהעיצוב של האובייקטים מסביב דרך נופים רחוקים ועד למים הזורמים למפל שנראה ממש טוב ולציפורים שעפות למעלה.

והכי חשוב לציין שזה רץ לי חלק לגמרי על האייפון 3GS שלי, עשה קצת בעיות של FPS בעשרים שניות הראשונות ואח"כ הסתובבות של עוד 15 דקות חלקה לגמרי.

פשוט מדהים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלתי וידאו ישירות מהאייפון 4 לYouTube, זה נראה פשוט מדהים הדמו הטכני הזה, בוידאו הFPS צונח בגלל התוכנה הקלטה שרצה ברקע, אבל הגרפיקה, באותה הרמה.

אני ממליץ לצפות בHD.

http://www.youtube.com/watch?v=_hhz2k6b-ng

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...