אני רוצה לעשות אתר אינטרנט שיהיה מפורסם בגוגל והציעו לי אתר פלאש,זה בסדר? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לעשות אתר אינטרנט שיהיה מפורסם בגוגל והציעו לי אתר פלאש,זה בסדר?

liran8378

Recommended Posts

בעבר הבוט של לא ידע לסרוק ו"להבין" אתר הבנוי בפלאש. כיום הבוט של כבר יודע לסרוק יחסית טוב אתרי , אך לא בצורה מושלמת.

לכן עדיף לבנות אתר הבנוי ב HTML, PHP, ASP לא חשוב, העיקר שהטקסט יהיה נגיש לגוגל ולא יהיה מוצג בתוך .

כמובן שיש כל מיני דרכים לעזור לגוגל לקרוא את הטקסט באתר , כמו לדוגמא לשמור את הטקסט בקובץ חיצוני.

בכל אופן, במידה וחשוב לך קידום האתר אני ממליץ לך לא לבנות אתר בפלאש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם חשוב לך קידום אורגני עדיף אתר טקסטואלי, אם כי כפי שציינו פה בימינו יודע לקרוא טקסט בתוך , זה פשוט תלוי במי שבונה את האתר שיעשה את זה נכון. בשביל קידום ממומן זה בכל מקרה לא משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה אם אתה רוצה למכור את המוצרים דרך האתר?

כל כמה זמן תבצע עדכונים לאתר, מאמרים, , תמונות...?

ואגב, המחיר שנתנו לך מאוד נמוך יחסית לאתר איכותי, יכול להיות שהציעו לך תבנית מוכנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הולך למכור מוצרים דרך האתר ואני לא חושב שיצא לי לעדכן אותו הרבה

רק אינפורציה על מחירים ושירות.

אם באמת הציעו לי אתר עם תבנית מוכנה, מה זה אומר ?

זה אומר שכל העיצוב של האתר מוכן מראש, היתרון: פחות זמן לבנות את האתר, מחיר זול יותר.

החיסרון: לא תמיד העיצוב משדר את אופי העסק, סביר להניח שיש עוד עשרות אלפים אתרים ברשת זהים לאתר החדש שלך.

לפי הצרכים שלך אתה צריך אתר תדמיתי, לא פחות חשוב למתג את העסק (במידה ומדובר על עסק חדש) ניירת, לוגו, ברושורים, מודעות בעיתון מקומי...

עוד משהו, תבדוק מאיפה התבנית נרכשת? ברוב האתרים שמוכרים תבניות אפשר לראות את כמות ההורדות של התבנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...