התיעצות אחרונה כנראה - לפני קניית מיילסטון! - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התיעצות אחרונה כנראה - לפני קניית מיילסטון!

xtract1

Recommended Posts

2300 זה די יקר לי האמת וגם אצטרך להוסיף מקלדת פיזית בעברית שזה עוד 150-200 ש"ח..הכל בישביל 1GHZ במעבד? לא חושב שכדאי

אל תזלזל ב1GHZ.

אני בעלים של מיילסטון- יש תוכנה שנותנת לך לעשות OC ל1GHZ (לא שזה אופטימלי כי זה גומר בצ'יק את הסוללה ומחמם בטירוף את המכשיר, אבל נותן לך להבין עד כמה המעבד מסורס בתצורה הטבעית שלו). האמן לי ההבדל בביצועים הוא שמיים וארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 309
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה ממש לא במובנים האלה.

המשחקים דווקא עובדים מעולה (כי תלויים במאיץ הגראפי החזק יחסית ולאו דווקא במעבד).

ואני לא מדבר שתוכנה תעלה עשירית שניה מהר יותר אלא שבכלל כל חווית השימוש תהיה זורמת בהרבה (גם ניווט רגיל במכשיר - או גלישה באתרי , אגב אני צופה שכשיקבל סוף סוף את ה2.2 המיוחל - התמיכה תהיה לו לרועץ בגלל העומס שלה).

אבל היי - אין לשכנע את המשוכנעים.

באופן עקרוני אני מבסוט מהמכשיר ובהחלט מחשיב אותו לאחת מהרכישות היותר מוצלחות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן עקרוני אני מבסוט מהמכשיר ובהחלט מחשיב אותו לאחת מהרכישות היותר מוצלחות שלי.

זה בדיוק מה שמדבר אליי בכל מה שאמרת - ואני שמח שזה כך. מקווה שגם אני אהיה מרוצה (מאמין שכן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המע' ניווט המובנות שמגיעות עם המכשירים הללו לא כוללות מפות של ישראל, אלא אם מישהו מוכן לתקן אותי, לא נתקלתי בדבר כזה.

כנ"ל לגבי SYGIC, אני לא שמעתי על גרסה לאנדרויד. אבל יכולה לעבוד ב OFFLINE אם כי מציאת המסלול שלה על הפנים ב OFFLINE ממה שניסיתי בזמנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני לא זוכר על מה חשבתי שרשמתי את זה - עכשיו זה נראה לי מפגר קצת, אבל מילא.

IGO? אותה תוכנה שבדר"כ משתמשים במכשירי יעודיים? וב-MS לא דורשת שום חיבור לאינטרנט, לא בהורדת מפות ולא בניווט ולא בכלום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין, יש פה מישהו שאשכרה ראה IGO פועלת על אנדרויד עם מפות של ישראל?

כי אין שום אזכור לדבר כזה באתר שלהם. אז או שאתם ניזונים מחומרים שקראתם במקומות אחרים, או שהשגתם איזו גרסה ממקום לא ידוע.

בבקשה תבהירו לי את העניינים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...