האירוע של Apple בשידור חי! - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האירוע של Apple בשידור חי!

lev-27

Recommended Posts

http://www.engadget.com/2010/09/01/live-from-apples-fall-2010-event/

בינתיים אייפודים חדשים. נאנו קיבל מסך מגע. זה כמו אייפוד טאץ' זעיר. דרך אגב, הכתבה שפירסמתם הייתה נכונה. המסך הזעיר שנחשף זה המסך של הנאנו נחדש. איזה צבעים! :o

עכשיו הוא מלכלך על ונינטדו. כמה משחקים אמיתיים יש לאייפוד טאץ'? חמש?

הטאץ' החדש: מסך Retina עם תאורת LED, מעבד A4 ומצלמה קידמית. ממש רק בלי טלפון. נחמד!

כל האייפודים בחנויות משבוע הבא. (בארצות הברית, כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייפוד טאץ' צפוי לחלוטין. ידעתי שהם יעשו שימוש בחומרה של אייפון. מבחינת עיצוב הייתי בטוח שיהיה יישור קו עם האייפון ואייפד. מה שכן הפתיע זה הנאנו. הם לקחו אותו לכיון אחר לגמרי. אני לא יודע כמה נוח יהיה להשתמש במסך מגע כל כך זעיר. אהבתי את הנאנו הקודם ועכשיו... לא יודע. לא כל מכשיר צריך מסך מגע. אין מילה על אייפוד קלאסיק. כנראה אפל הוציאו אותו לגמלאות.

משעמם. לאפל יש רק מוצר אחד: אייפוד טאץ'. אייפון = אייפוד טאץ + אנטנה סלולרית. אייפד = אייפוד טאץ' XL. נאנו = אייפוד טאץ' XS. ו- TV מסחטת כסף חדש של . 5$ להשכיר סרט. אם מתחילים לראות חייבים לסיים תוך 24 שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהחלט לא מבין את כל עניין ההשכרה, לשמוע אותו אומר שזה בכל מקרה יצא יותר זול מלקנות את הסרט...

אני חושב שדווקא יישור הקו של מוצרי הוא משהו נכון מאד והופך את החברה להומוגנית מאד, יחד עם זאת אכן מאד חבל שנגנים בשרניים כמו הקלאסיק שהציע 120GB ויותר נעלמים מהשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...