יוזמת ג'נבה - קמפיין חדש? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יוזמת ג'נבה - קמפיין חדש?

DOGMA

Recommended Posts

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל יש להם מדינה אותם מדינות שמהם הגיעו כל הערבים (so called "פלאסטינאים") אבא, סבא שלהם.

הם לא היו פה לפנינו בשום חלק מההסיטוריה.

הם באו ממדינות מסויימות. שיחזרו מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל, מר infer73, הוא שסבי הישראלים היהודים תמיד נחשבו לזרים ושונים במקום מגוריהם עקב יהדותם, נטע זר במקום לא לו - ואילו את סבי ה"פלסטינאים" לא יכולת להבדיל משכניהם בסוריה, מצריים, לוב או עיראק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי את מי תשאל. הרבה מאוד יהודים הרגישו מאוד בנוח בארצם המקורית, ולאו דווקא הרגישו לא רצויים או לא חלק מהאוכלוסייה.

ולפני 300 שנה, הארץ הזאת שאנו גרים בה היום הייתה מאוכלסת בעיקר באנשים דומים מאוד

במאפיניהם של ערביי כיום (או פלסטינאים, או למיניגס, או האל [שאני לא מאמין בו] יודע איך ג'וני רוצה לקרוא להם).

חוץ מזה שכל הדיון הזה תאורתי באופיו. אפשר לטעון שלערבים אין שום זיקה לארץ הזאת, בדיוק כפי שניתן

לטעון זאת על היהודים. בסוף, זה לא משנה כהוא זה.

היום ישנו מצב קיים כלשהו, שצריך למצוא לו פתרון כלשהו.

אני לא יכול לחשוב על אף פיתרון ריאלי אחר, מלבד הקמה של מדינה (ערבית) נוספת ב"ארץ ישראל".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יש להם מדינה אותם מדינות שמהם הגיעו כל הערבים (so called "פלאסטינאים") אבא, סבא שלהם.

הם לא היו פה לפנינו בשום חלק מההסיטוריה.

הם באו ממדינות מסויימות. שיחזרו מהם.

ג'וני,אני מסכים איתך בפה מלא!! ,אתה יודע למה רובם פה לא מסכימים איתך?

מהסיבה הפשוטה-הם מעולם לא נולדו בגלות,לא נולדו בארץ זרה,במקרה שלך זה ארה"ב.

הם כולם פה מתבוללים ולא במובן הדתי אלא במובן של גאווה שלהם כעם היהודי שחי במדינה לפני קום המדינה.

הם רואים בעצמם כדור הפלאפל שנולד כעם החל מ47 ולא יותר מכך.

אני איבדתי את התקווה שלי עם העם שלי,כי הם כבר חדלו להילחם על קיומם כעם !

עזוב ג'וני,כמו שאומרים הדור הזה דור שנות ה-90 הוא דור מושחט ומקולקל-דור המדבר-שום ישועה לא תצא ממנו לצערי.

תן להם שיקימו לערבים את המדינה ה-23 הדמיונית שלהם ונראה מה יקרה.

תן להם שיקימו.

העם הזה אבוד מבחינה זהותית יותר מכול עם אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

והבחור הטרול עם השמונה תגובות, אני בטוח שלך יש פתרון יותר טוב?

הלוואי שמדינת יכלה להיות רק ליהודים (אם כי אני בכיף אזרוק את כל החרדים לים),

הלוואי שהיא יכלה לכלול גם את כל רמת הגולן, הגדה המערבית, רצועת עזה וחצי האי-סיני.

לעזאזל, הלוואי שמדינת הייתה מהנילוס ועד הפרת והחידקל.

והלוואי שבר רפאלי הייתה כאן אצלי במיטה ערומה.

אבל מכיוון שאף אחד מאלה לא יקרה במציאות, בנתיים נצטרך להסתפק במה שיש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

והבחור הטרול עם השמונה תגובות, אני בטוח שלך יש פתרון יותר טוב?

הלוואי שמדינת ישראל יכלה להיות רק ליהודים (אם כי אני בכיף אזרוק את כל החרדים לים),

הלוואי שהיא יכלה לכלול גם את כל רמת הגולן, הגדה המערבית, רצועת עזה וחצי האי-סיני.

לעזאזל, הלוואי שמדינת ישראל הייתה מהנילוס ועד הפרת והחידקל.

והלוואי שבר רפאלי הייתה כאן אצלי במיטה ערומה.

אבל מכיוון שאף אחד מאלה לא יקרה במציאות, בנתיים נצטרך להסתפק במה שיש

למה טרול?

למה קראת לי טרול ? יש לזה סיבה? אני לרוב קורא דיונים ולא מגיב בהם,יש בעיה עם זה? זה נוגד את חוקי האתר?

הפיתרון היחיד הוא:

טרנספר של ערבי 67 למדינה האמיתית שלהם לפי הדמוגרפיה שם:

ירדן

המלך שם שולט כדיקטטור ואינו מייצג את רוב העם שם,הוא יפול מתי שהוא וגם כך ההסכם שנתחם עימו.

עכשיו השאלה האם אתה רוצה לבצע את הפיתרון הזה?

הפיתרון בר ישום ולא פעם העבירו מליוני אנשים ממקום למקום ראה גבול פקיסטן-הודו.

ראה גרמניה וחבל הסודטים: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%97%D7%91%D7%9C_%D7%94%D7%A1%D7%95%D7%93%D7%98%D7%99%D7%9D

על פי הערכות בין 700 ל-800 אלף גרמנים גורשו באופן "פראי" מצ'כוסלובקיה בין החודשים מאי עד אוגוסט 1945. גירושים אלה נעשו בעידוד מדינאים צ'כוסלובקים והוצאו לפועל בדרך כלל על ידי הרשויות המקומיות, באמצעות קבוצות של מתנדבים חמושים ובסיוע הצבא. טרנספר מאורגן על פי הסכמות ועידת פוטסדאם התנהל בין החודשים ינואר-אוקטובר 1946. 1.9 מיליון גרמנים גורשו לאזור האמריקאי בגרמניה, שהיה מאוחר יותר למדינת גרמניה המערבית. יותר ממיליון איש גורשו לאזור הסובייטי, אשר היה מאוחר יותר לגרמניה המזרחית. לכ-250,000 גרמנים אתנים שזוהו כאנטי-פשיסטים, וגרמנים אתנים שהיו חיוניים לתעשייה, הותר להישאר בצ'כוסלובקיה. יחד עם זאת, משפחות רבות שלהם שמות משפחה גרמנים הוכרו כ"צ'כים" והותר להם להישאר בבתיהם. כך ואצלב קלאוס נשיאה השני של הרפובליקה הצ'כית, ורודולף שוסטר נשיאה השני של סלובקיה, נושאים שמות משפחה גרמנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן, סלח לי על זה שקראתי לך טרול,

אך בכל זאת, תגובות של אנשים לא מוכרים בפורום (ועם 8 הודעות במונה הודעות) בדרך כלל מתקבלות בספקנות משהו...

בעת הכיבוש הנאצי בצ'כוסלובקיה, ובמיוחד לאחר מעשי הנקם לאחר ההתנקשות בחיי ריינהרד היידריך, רוב קבוצות המחתרת הצ'כוסלובקיות תבעו כי "הבעיה הגרמנית" תיפתר בטרנספר. תביעות אלה אומצו על ידי הממשלה הצ'כוסלובקית הגולה אשר עמלה לגייס את תמיכת בנות הברית לרעיון החל משנת 1943

הצ'כים יכלו להשתמש במלחמת העולם השנייה והכיבוש הנאצי הזוועתי בתור תירוץ להיתלות בו ל"למה לגרש את הגרמנים לגרמניה".

שנית, המהלך הושג בהסכמה של גרמניה (אף אם לא בדיוק מרצון, אבל בתור חלק מהסכמי הכניעה שלהם אחרי המלחמה).

לנו אין "תירוץ" מספיק טוב להיתלות בו בשביל לגרש את הערבים. בעיקר שלפי החלטת האו"ם מכ"ט בנובמבר אמורות להיות כאן 2 מדינות,

אחת יהודית ואחת ערבית. כלומר האו"ם כבר החליט מה הפתרון שאמור להיות כאן. וגם העולם מקום מאוד שונה ממה שהוא היה לפני 60 שנה,

ואין בדיוק מה להשוות בין מה שקרה אז למה שאולי יקרה היום.

בנוסף, ירדן לעולם לא תסכים לקלוט את הפליטים הללו, כי אין לה שום אינטרס לעשות כך.

אז איך בדיוק תגרש אותם אם אין מי שמוכן לקלוט אותם?

ולא קשור,

אבל בעתיד אין צורך לצטט תגובות שנמצאות ישירות מעלייך. מקסימום תוסיף "^^^" בשביל שיהיה מובן לחלוטין שאתה מתייחס לתגובה הקודמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אוקי אז אני מבין שאתה רוצה שנחכה לתירוץ הזה,שהערבים או הפלסתינים יטבחו בנו :nixweiss:,סבבה אין בעיה נחכה. זה כבר קורה וקירה בקרוב מאוד במימדים יותר מפחידים. נחכה להפוך להיות קורבן,נחכה!!!!!!! בזה אנחנו הכי טובים!

" וגם העולם מקום מאוד שונה ממה שהוא היה לפני 60 שנה,

ואין בדיוק מה להשוות בין מה שקרה אז למה שאולי יקרה היום."-אתה חי בחלום ורוד וחמוד ושמו העולם המערבי,תפתח עיתון ותסתכל איול זוועות קורות בכול העולם ולא רק אירופה,תסתכל על אפריקה,תסתכל על אסיה ותגיד לי שעדיין לא שוחטים עמים חופשי והעולם שותק! אתה חי בבועה ,תתעורר העולם לא השתנה במילימטר ,רק הרטוריקה השתנתה באופן זמני והטכנולוגיה התפתחה.

"בנוסף, ירדן לעולם לא תסכים לקלוט את הפליטים הללו, כי אין לה שום אינטרס לעשות כך"-תבדוק בעצמך גם במלחמת השיחרור 47,ערבים שחיו בתל אביב בחרו בחלקם לארצות ערב וגם ב67 הם ברחו. הגבול של ירדן פרוץ והם יאלצו לקבל את אותם תושבים בעל כורחם. כמובן שמדינת צריכה לעזור כספית לאפשר את המעבר של אותם תושבים לירדן שיתבצע בצורה נאותה וחלקה.

אבל הי שמע זה רק פיתרון שלא אני הצעתי אלא רבים לפני הציעו אותו,וגם יש לזה ניסיון ממשי וזה לא תלוש מן המציאות. אם אתה רוצה להקים שני מדינות תקים רק שתבין מה הם חושבים על זה:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני,אני מסכים איתך בפה מלא!! ,אתה יודע למה רובם פה לא מסכימים איתך?

מהסיבה הפשוטה-הם מעולם לא נולדו בגלות,לא נולדו בארץ זרה,במקרה שלך זה ארה"ב.

הם כולם פה מתבוללים ולא במובן הדתי אלא במובן של גאווה שלהם כעם היהודי שחי במדינה לפני קום המדינה.

הם רואים בעצמם כדור הפלאפל שנולד כעם החל מ47 ולא יותר מכך.

אני איבדתי את התקווה שלי עם העם שלי,כי הם כבר חדלו להילחם על קיומם כעם !

עזוב ג'וני,כמו שאומרים הדור הזה דור שנות ה-90 הוא דור מושחט ומקולקל-דור המדבר-שום ישועה לא תצא ממנו לצערי.

תן להם שיקימו לערבים את המדינה ה-23 הדמיונית שלהם ונראה מה יקרה.

תן להם שיקימו.

העם הזה אבוד מבחינה זהותית יותר מכול עם אחר.

טחחחח

<לא נולד בישראל.

<שירת בצה"ל.

<משרת מילואים פעיל, + מתנדב למילואים שבועיים נוספים בשנה.

<גר מעבר לקו הירוק.

עוד משהו בשבילך? לך להיות טרול במקום אחר.

ואני מעדיף את גבולות 67+גושי התנחלויות, מאשר גבולות איילון, כי עם המצב כיום מההיבט הפוליטי והדמוגרפי עם כל שנה שעוברת הגבול זז מערב, ולא מזרחה, ובסוף זה כל מה שישאר לנו.

אם פעם דיברו על לפנות גושי התנחלויות בודדים היום מדברים על פינוי כל יהודה ושומרון, כאשר באוסלו דיברו על עוטף עזה וגוש קטיף כשטח ריבוני של ההתנקות(למרות שאני תומך בה, אין לנו מה לחפש בעזה במצב הבטחוני הזה) שינתה את זה, כאשר פעם דובר על חילופי שטחים וחילופי אוכלוסיה, היום מדברים על נסיגה חד צדדית.. שלא נזכיר את זכות השיבה שעד לפני כמה אפילו הזכרתה היה טאבו.

מה לעשות כאשר הם היו מיליון וחצי בקושי מול 6 מיליון היה הרבה יותר קל לקבוע את החוקים, היום הם יותר מ4 מיליון מול 7 וחצי מיליון, אני ממש לא רוצה לחכות ליום שהם יהיו רוב באזור הזה ועדין לא תיהיה להם "מדינה".

לגרש אותם היה צריך ב-67 היום זה כבר לא ראלי, בחיים לא יקרה, וכל מי שמזכיר "גירושים" שהיו יפה שמביאים דוגמא כמו הודו\פקיסטן או צ'כוסלובקיה בזמנו אבל כאשר מדובר על גרוש של מיליון במדינות של 40 מיליון זה שונה, כאשר מדובר על העברה של 30% מאוכלוסיית לשטח הקטן ממנה פי 3, שכבר מכיל כיום יותר ממחצית אוכלוסיית זה דבר שונה. "טרנספר" עובד כאשר המדינה יכולה לקלוט את כמות האוכלוסיה, וכאשר כמות האוכלוסיה היא יחסית זניחה, וכמובן כאשר יש לאן להעביר אותם. המקרה שלנו הוא שונה לגמרי, בגלל אנשים כמוך שדבקים בישראל השלמה אנחנו נאבד את הארץ לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

מסכים עם כל מילה.

מצטער danker, זה נשמע אולי נחמד בתאוריה.

במציאות זה פשוט לא יעבוד.

ישראל תלויה לחלוטין כלכלית וצבאית במדינות אחרות (ובראשן ארה"ב) וכפועל יוצא מכך,

ומכל הכסף שהם נותנים לנו, אין לנו ברירה אלא לשחק לפי החוקים שהם מכתיבים לנו.

הטעות הייתה שב-67 סיפחנו ונתנו אזרחות לערבים, במקום לגרש אותם שוב כמו ב-48.

ועל טעויות משלמים, ולצערי, אני לא רואה דרך ריאלית לתקן את הטעות הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

י, בגלל אנשים כמוך שדבקים בישראל השלמה אנחנו נאבד את הארץ לגמרי.

יודע מה בוא ניתן להיסטוריה להכריע!

אני מקווה לטובתי שאני טועה ובסוף ההסכמים הללו לא יביאו אותנו לידי קריסת המדינה.

אבל היי אני רק בורג קטן בהיסטוריה ,כמו שאומרים נחייה ונראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יודע מה בוא ניתן להיסטוריה להכריע!

אני מקווה לטובתי שאני טועה ובסוף ההסכמים הללו לא יביאו אותנו לידי קריסת המדינה.

אבל היי אני רק בורג קטן בהיסטוריה ,כמו שאומרים נחייה ונראה

אתה מחמיא לעצמך, אתה אפילו לא גרגר חול מבחינת ההיסטוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...