Froyo על HD2 מישהו כבר ניסה ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Froyo על HD2 מישהו כבר ניסה ?

LazyCat

Recommended Posts

זהו לא סוד שחברינו ב- XDA עומלים קשות על המרת מערכת האנדרואיד ל- HD2, ונכון לעכשיו כמעט השלימו את המשימה.

http://htc-linux.org/wiki/index.php?title=Leo/Status

העדויות מהשטח גורסות כי המכשיר עובד הרבה יותר מהר וחלק עם אנדרואיד 2.2 (AKA Froyo) מאשר עם WM6.X

http://www.youtube.com/watch?v=TqQAm1oM9hY

אנדרואיד 2.2 כבר בא עם תמיכה בעברית, וכל מה שצריך זה להוריד מקלדת בעברית מהמרקט שלו.

אני בד"כ ראשון לבדוק את הדברים הללו, אך כרגע עוד אין אפשרות להתקין רום במקום WM6.X או אופציה של Dual boot. כשמפעילים את האנדרואיד מהמכשיר הוא סוגר בברוטליות את ה- WM6.X וזהו מצב שעלול לגרום לאיבוד מידע (כבר התלוננו הרבה משתמשים לגבי הנושא) אצלי המכשיר משופצר ועובד מצויין, בנוסף יש בו המון חומר רגיש ולא ארצה לאבד אותו, לכן עוד לא ניסיתי להתקין .

האם יש כאן משתמשים שכבר התנסו באנדרואיד 2.2 על ה- HD2 ? איך הוא עובד עם Outlook ועם Push email ?

איך העבודה איתו ב- Overall ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות, אני מודה שאני לא התעניינתי יותר מדי. לפי מה שהוא אמר לי, רוב הדרייברים של הHD2 כבר עברו המרה כדי לעבוד תחת אנדרויד ולמעט מספר קטן של אי תאימויות שעדין עובדים עליהן, הכל טוב.

אני אבקש ממנו בשבוע הבא לכתוב כמה מילים על הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה מערכת , הגיע הזמן לחשוב למכור את הטלפון

אפילו מכשירים שמבוססים לא מספיק יציבים (למי שרוצה מכשיר שעובד ולא מכשיר שצריך התעסקות שוטפת) עם רומים צד שלישי

זה יעבוד, זה אולי אפילו יהיה שדרוג יחסית לWM, זה לא יהיה אף פעם כמו לקנות טלפון שהגיע עם אנדרואיד

(אגב, אני גם השתתפתי בקניה הראשונית של הHD2 שניופאן עשו ואני ממש שמח שהחזרתי אותו אחרי יומיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי קנינו בערך במקביל את המכשיר, לי אין טענות כלפיו אחרי שיפצור קל (האמת שאני לא זוכר איך הוא היה לפני).

אני מודה ומתוודה שאני נמשך לנושא השיפצורים והתעסקות עם קרביי המכשירים שברשותי (כל עוד אין פוטנציאל לנזק בלתי הפיך).

גם אם יהיה לי מכשיר שיעבוד 100% לצרכי ואני אשמע שיש אפשרות להפוך אותו ל- 110% אני אהיה בין הראשונים לנסות/לבדוק.

מאוד קורץ לי העניין של Dual boot של מערכת WM6.X עם Froyo, בעוד שאם נסתכל על תהליך הפיתוח ב- XDA, אט אט ה- HD2 עם עולה בביצועיו על מכשירי אותנטים ויציב לא פחות (ניתן לראות זאת ב- XDA).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...