windows forms controls c# - עמוד 2 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

windows forms controls c#

noam25

Recommended Posts

כן האמת שביצעתי כמה שינויים, אני גם מצייר עכשיו ל-BACKGROUND IMAGE . השינוי הנוסף הוא שאני שומר רשימה של כל הנקודות שלי מתחילת הציור לסופו . לא משנה זה עזר וגם הציור לתמונה .

עכשיו נגיד ואני מגדיל תוך כדי ריצה את התמונה, הוא מפסיק לצייר אני צריך כאילו לטעון את התמונה מחדש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלחיצה על הפקד עצמו, אני מוריד מהפנל של כל הכפתורים את כל הפקדים ומוסיך=ף את אותו פקד מחדש לפנל רק בגודל חדש .

בתוף הפקד עצמו התמונה מוגדרת כSTRECH ויש ל-PICGRAPH אנקורס לכל פינות הפקד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שאלה :

במיקרה והתמונה שלי התמלאה בציורים שיצרתי ואני רוצה לנקות? מה הדרך לנקות את כל מה שציירתי על התמונה?

אני מצייר לתמונת רקע :

gfx=Graphics.fromImage(picgraph.backgroundImage)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תיצור תמונה חדשה:

picGraph.BackgroundImage = new Bitmap(picGraph.Size)

זאת לפחות הדרך הכי פשוטה. דרך אחרת (אך מעט מסובכת יותר, ומיותרת ברוב המקרים)

זה לצייר בלבן (או בצבע שהוא הרקע) על הגרף הישן (כלומר אותו ציור כמו קודם, רק בצבע של הרקע)

ובכך "להעלים" את הציור הישן, ואז לצייר את החדש.

אבל כמו שאמרתי, זה מיותר ב-99% מהמקרים, אז פשוט תיצור תמונה חדשה וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אחי באמת עשיתי את זה ככה .

עוד שאלה . בפונקציה שכתבתי כאן, הציור של הגרף מתבצע תמיד מול התחתית של ה-PICGRAPH כנקודת Y תחתית .

PointF p1 = new PointF(graphLast, (picGraph.ClientRectangle.Bottom - 10 - lastVal));

PointF p2 = new PointF(graphNext, (picGraph.ClientRectangle.Bottom - 10 - Trimedval));

עכשיו הבעיה היא, שיש לי מצב מסויים שאני מגדיל את כל התמונה למימדים יותר גדולים נגיד, כפול בגודל . משום מה הציור של הגרף מצטייר לי לא במיקום הנכון . כאילו ה-BOTTOM שהוא מקבל הוא פתאום הרבה יותר למטה מהתמונה עצמה .

מה אני מפספס פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...