הלוח מזהה את המעבד בצורה שגויה. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הלוח מזהה את המעבד בצורה שגויה.

Lumber_Jack Jim

Recommended Posts

שלום,

בשעה טובה קיבלתי את ה-1800+ החדש שלי(1.5V JIUHB שבוע11),ופה הבעיה מתחילה.

כשהמעבד משולב עם A7V266-E,הלוח תמיד מזהה את המעבד כ-2000+,גם כשהמעבד בתדר של 2300(עם מתח 1.55 :D) וגם כשהוא ב-1300 הוא מזוהה כ-2000+.

למישהו יש מושג מה הבעיה ואיך ניתן לתקנה?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מוזר...

לפי האתר של ,הגרסה המתקדמת ביותר מסדרת ה-AXP שהלוח תומך בה היא ה-2100+,אבל לפי גרסת הביוס שלי(שחרור של גם כן מלפני חצי-שנה) הלוח תומך עד 2600+,ז"א תומך בכל ה-Tbredים בעלי FSB של 266Mhz...

אסוס הורידו בדרגה את התמיכה,כנראה בגלל הבעיה זאת :worried:.

Bah.

תודה anyways.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WCPUID וכאלו לא מתייחסות בכלל למה שהביוס חושב אז זה לא צריך להפריע לאוברקלוקינג שלך.

אתה בטוח שאתה באמת עושה ? נראה לי שאתה משחק עם מכפלות והן לא באמת משתנות או משהו בסגנון, העלת את הבאס לאיזור ה 144 ומשם אתה משנה מכפלות ?

כדאי שתריץ את WCPUID ותראה מה התדר ואל תסמוך על מה שכיוונת בביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיספסת את הנקודה פה.

זה הורס את האותנטיות,ב-CPUID יש String שבתוכו רשום המעבד,עכשיו המעבד רץ על 1533Mhz אבל CPUID עדיין רושמת בסטרינג שזה AXP 2000,וזה מה שמפריע לי פה,השם נשאר סטטי בלי שום קשר למהירות בפועל של המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-CPUID יתכן שזה כך,אבל בביוס אני יודע שתגית הזיהוי משתנה בהתאם לתדר המעבד,ואצלי היא לא.

*עריכה:ד"א,זה לא הגיוני,אני יודע שמוכרים מומהרים בתור מעבד חזק יותר במרמה,אבל זאת פעם ראשונה שאני שומע על מעבד שעבר DownClocking ונמכר כדגם חלש יותר :P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק שזאת טעות תיוג...

ושמתי לב לעוד משהו מוזר עכשיו,בתמונות ה-CPUID לא מופיע כלל הדירוג של המעבד בסטרינג,אלא רק ה"קבוצה" שלו,במקרה הזה .

לעומת אצלי שמופיע גם הדירוג...

זה נהיה ממש מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...