האם ה DOK הבא מקורי / מזוייף ? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ה DOK הבא מקורי / מזוייף ?

yaniv55

Recommended Posts

טוב , זה קצת מעבר לתקציב שלי .... :) וגם אין לי חיבור ESATA

נראה לי שאבחן את ה CRUZER הרגיל ( השחור ) או שאמתין לראות מה המחיר של ה CONTOUR בחנות נורמלית בסינגפור .

מהמוכר שרציתי לקנות בהתחלה ב , כבר לא אקנה .

תודה על העזרה והיעוץ

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה קצת מסוכן כי חלק מהאנשים מדברים על בעיות תקשורת כשיש בעיות.

גם ככה 20 מגה על זה קצת איטי אם הבנתי נכון דיסק און קי מהיר עובד בסביבות ה50 מגה שזה קרוב למגבלה של .

אני לא מזמן לקחתי סיכון על כרטיס SD בebay וברחתי במחירה פומבית כי המחירים הרגילים קרובים לאילו בארץ . הצלחתי להשיג במחיר של 40% מהמחיר של הSD 16 גיגה הכי זול בארץ . למוכר יש רקורד סביר בעניני תקשורת אז אם הוא מכר לי משהו מקולק,מזויף וכו יש עם מי לדבר. חוץ מזה המחיר משלוח לחול בארץ מאוד נמוך יחסית למדינות כמו ארה"ב ואוסטרליה. לשלוח 100 גרם להונג קונג עולה איזה 9 שקל רשום (רגיל עולה 4.20 ) .

בחירה שלך. אבל אם זה מוצר "פרמיום" הייתי נזהר מאוד באי ביי ועדיף ליבא אותם מחנויות אותנטיות או לקנות בארץ.

USB רגיל ופשוט, שבב פשוט הכוונה, פועל על כ 10 מגה פחות או יותר לכאן ולשם, בקריאה וכתיבה רציפה ואפילו פחות מזה

הקאונטר לעומת זאת, בכתיבה רציפה, מגיע לכ 20-25 מגה בשנייה, שזהו הבדל עצום כאשר אתה כותב קובץ של 4,5,6,7 גי'גה, האמן לי.

לגבי הנתונים, מאוד פשוט, בזמן העברת קבצים, או בכל תוכנת בדיקה, ניתן לבצע בדיקת מהירות, גם

ל DOK אני עם כונן של WD PASSPORT מגיע לקצב כתיבה וקריאה של 30-32 מגה בייט לשניה, דיסק און קי עם שבב פשוט שפועל על 50 מגה בייט לשניה? אשמח לקנות אחד כזה.

מגבלת הUSB2 היא יותר בכיוון 30-35 מגה לשניה.

מגבלת ה 2 היא בגבול ה 62.5 מגה בייט לשניה, בערך כ 480 מגה ביט לשנייה, נתון רשמי וידוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Art Tatum -

על איזה מהדגמים של היית ממליץ ?

MINI ? XT BOOST ? PSF ?

(ראיתי שבביקורת באתר ,לפני כמעט שנה , המליצו על ה על XT , האם משהו השתנה מאז ? )

איפה היית מדרג אותו יחסית ל CONTOUR ( או אפילו ULTRA BACKUP) של SANDISK?

להוציא עוד 20 ש"ח (KSP ) על משהו שהוא מהיר משמעותית ( גם פי 2 או 3 מ ה CRUZER הרגיל זה מהיר ) ולקבל את ה פלוס של עמידות גבוהה ואחריות לכל החיים זה שווה בהחלט ...

תודה ,

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הXT. ביצועי הקריאה שלו הם כמעט כמו של הקונטור ובכתיבה הוא נופל ממנו במעט (אם כי הוא הרבה יותר מהיר מכוננים אחרים בשוק). נקודת

התורפה שלו היא גישה לקבצים קטנים מרובים (לא רלוונטי אליך אם אתה לא מריץ ממנו מערכת הפעלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב32 Xporter XT שלי:

בתנאים אופטימלים

קריאה:30

כתיבה:16

במציאות זה יכול לרדת תלוי בגורמים.

יכול להיות שיש לאנשים את ה180X הישן.

אני מדבר על ה200X.

יש גם השוואות באינטרנט שבדקו עם ה180X או עם ישנים יותר ולכן זה לא ממש נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה , מגיע לי מזל טוב ....

KSP ראשון לציון , קניתי את ה XT 8GB ב 98 ש"ח .

הגיע במארז לא גדול מידי ( משום מה לא היה אטום הרמטית... )

באריזה של ה 8GB היה רק הכונן בלי רצועת נשיאה או מאריך כמו ב 16GB אבל אני אסתדר גם בלי :)

אין על הUSB עצמו אינדיקציה אם זה X200 או X180 , אבל לא נראה לי ש KSP ישחקו בקקי ...

מנורה כחולה קטנה כאינדיקטר לפעילות .

העברתי אליו תיקיית של משהו כמו 5GB , קצב הכתיבה היה די יציב על 12.7 . אני עוד אבדוק העברות נוספות

הגיע מפורמט FAT32 ... אני אבדוק לגבי הצורך שלי לפרמט ל NTFS .

הכונן נראה קצת שמנמנצ'יק , אבל אני מניח שזה רק אומר שהוא " מרופד טוב" :)

זהו ,

בגדול אני די מרוצה מהרכישה :)

תודה לכל המייעצים והעוזרים , ובמיוחד ל ART TATUM שהזכיר לי שיש עוד יצרנים בעולם חוץ מ ...

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע במארז לא גדול מידי ( משום מה לא היה אטום הרמטית... )

באריזה של ה 8GB היה רק הכונן בלי רצועת נשיאה או מאריך כמו ב 16GB אבל אני אסתדר גם בלי :)

לא רוצה לקלקל לך את החגיגה, אבל מה זאת אומרת המארז לא אטום? ובלי רצועת נשיאה ומאריך ?

מרוב להיטות לרכוש איבדת כנראה את חוש הזהירות וקיבלת מוצר שכבר נעשה בו שימוש.

זה כמובן בסדר אם היו אומרים לך בחנות מראש, ואולי מוזילים את המחיר, אבל לא נראה שזה המצב.

http://hwzone.co.il/reviews/storage/fast_doks/3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...