המלצה לאל פסק שיעבוד בהתאמה לספק כח SeaSonic S12II-620 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לאל פסק שיעבוד בהתאמה לספק כח SeaSonic S12II-620

luiza

Recommended Posts

גל סינוס הוא הגל הטוב ביותר. גל ריבועי הוא הגל הגרוע ביותר. ביניהם יש גל בשלבים (modified wave) וכמה שיש יותר שלבים זה קרוב יותר לסינוס וטוב יותר

בחלק מהספקים יש PFC שתפקידו לתת לגל הזרם של הספק צורה של סינוס (ללא PFC הספק יקח פולסים קצרים של זרם גבוה ו 0 ביניהם)

ספקיי active PFC - משתמשים אם רכיבי מיתוג שעובדים אם גל סינוס. גל אחר יכול להביא אותם להתחממות יתר

ספקיי passive PFC - משתמשים אם שנאי להחלקת הפולסים כדיי שיהיו יותר דומים לסינוס. שנאי שמחברים אליו גל ריבועי מייצר מכות מתח שיכולות לשרוף את הספק

מומלץ להשתמש אם UPS שנותן גל סינוס לספק שיש לו PFC. אם זאת ראיתי ספקים שעבדו שנים אם modified wave של 3 שלבים ולא קרה להם כלום - כנראה שהקפיצה בין השלבים (לפחות ב UPSים שיש להם יותר שלבים) מספיק קטנה כדיי שהספק יסתדר אם זה

בכל מקרה יש להתרחק מ UPSים של גל ריבועי (חלק גדול מהגנריים) אם יש לך ספק אם PFC כלשהוא (לא כזה קריטי בספקים ללא PFC בכלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה ועל האינפורמציה, אבל היא כללית מדי

השאלה שלי היא ספציפית לגבי הספק שברשותי : SeaSonic S12II-620

איזה סוג של אל פסק יספק לו את הצרכים שלו, אשמח לקבל המלצה לדגמים ספציפיים

תודה ויום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ברשותי UPS מסוג Line Interactive של Advice דגם PRP1550 (900W) הוא נותן Modified wave ועובד יופי עם ספקים APFC, כרגע הוא עובד עם SS M12II-620W, ניתן להשיג את המחליף שלו בכ- 1100ש"ח. יש גם חלשים וזולים ממנו בסדרה -

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=592625

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי עדי

900W זה בהחלט הרבה יותר מדי בשביל הצרכים שלי, לפי חישוב לא מדוייק במיוחד הבנתי שהמחשב והמסך שלי צורכים בערך 400W, איך אני יכולה לדעת כמה וואט כל אלפסק מייצר?

האם יש למישהו ניסיון עם החברה הזאת: Rostec UPS Line Interactive 1200VA ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה UPSים הקטנים (עד 600 VA לפחות) של רוזטק הם UPSים גנריים שלא בטוח מחזיקים את מה שכתוב אליהם

הדגמים החזקים יותר יכולים להיות איכותיים יותר - אני לא מכיר אותם

יש הבדל בין VA ו W. רוב ציוד המחשב לוקח פי 1.25 - 1.5 יותר ב VA מכמה שהוא לוקח ב W. אני מניח שספק APFC יקח משהוא יותר קרוב ל 1.25 ולא ל 1.5 - לא בטוח לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...