ASUS Xonar DS 24-Bit 7.1 או המלצה לכרטיס קול אחר - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ASUS Xonar DS 24-Bit 7.1 או המלצה לכרטיס קול אחר

XTZ-Mike

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניין להחליף את המובנה שלי (טוב , הוא לא בדיוק מובנה אבל בא עם הלוח שבמפרט) שמבוסס על צ'יפ של Realtek ALC885 (מגיע ככרטיס של ברנשטיין - Realtek ALC885 for 8CH HD Audio in Bernstein card )

השימוש העיקרי הוא למשחקים ולסרטים (שימוש משני).

סיבת ההחלפה היא תאימות למשחקים - אני יודע שזה נשמע מצחיק אבל הנוכחי גורם לי לבעיות בBC2.

עלות האסוס היא כ50 דולר וזה נראה לי כמו הוצאה משתלמת בסכום הזה.

האם הכרטיס הנ"ל טוב לשימושים שלי? האם יש אופציות טובות יותר? (חשוב שתהיה תמיכה טובה בדרייברים ובמיוחד ל64 ביט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה , לגבי קריאטיב , אני יודע ולכן הוא לא נרשם כאופציה - בעקרון אין לי הגבלה של "מאיפה לרכוש" אין בעיה לרכוש בחו"ל וגם לא בארץ.

לגבי הD2X , קראתי שהיו בעיות עם 7 64 ביט אבל הבנתי שבדרייברים האחרונים מהאתר של הם נפתרו - זה לא נכון? (חוץ מזה שהוא קצת יקר מידי בשבילי ואאל"ט הוא פחות מתאים לגיימינג).

לגבי הבעיות -בפורומים השונים של BC2 דובר על כך שהרבה כרטיסי קול שהצ'יפ שלהם הוא מבית ריאלטק גורמים ל-LOCKUPS וFREEZE מוחלט של המחשב שמלווה בסאונד לופ מעצבן - רק כיבוי של המחשב מהכפתור והדלקה מחדש שלו משחררת את המחשב.

שום דבר חוץ מזה לא עוזר...

עריכה:

שכחתי להודות לכם על ההתייחסות ,אז תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר לשקול כרטיס של אז את ה D1, הוא המשתלם ביותר ללא שום שטויות מסביב.

שמעתי דברים טובים גם על הכרטיסים של AuzenTech שלא נמכרים בארץ, אין לי מושג לגבי הדרייברים שלהם אבל זה שווה בדיקה.

ריאלטק מעדכנים את הדרייברים שלהם הרבה מאוד, נסה להוריד את הגרסה החדשה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי לרשום קודם , הורדתי את הדרייבר הכי עדכני שלהם ועדיין לא עזר.

ניסיתי להסיר את הדרייבר לחלוטין כולל SWEEPER שיסיר שאריות ונתתי לווינדוס להתקין לבד את הכרטיס קול ועדיין לא עזר.

בעוד 10 דולר , יש לי את האופציה הזאת:

AUZEN X-Raider 7.1 Sound Card - PCI, CMI 8768, 24-bit/96kHz

פשוט הביקורת ברשת מעורבות (לחיוב ולשלילה) ואני לא יודע עד כמה הוא באמת יותר טוב מהDS.

אני גם לא יודע אם הצ'יפים של C-MEDIA שעליו מבוסס הAUZEN הספציפי הזה נמצא ב"רשימה השחורה" של EA/DICE... ;D

לגבי הD1 , הוא כבר מתחיל להיות יקר עבורי (אזור ה90$) ואני באמת לא יודע עד כמה אני זקוק לכרטיס קול שכזה.

אני רואה גם שהD1 וDX עולים פחות או יותר אותו הדבר - מה ההבדל ביניהם?? מהאתר של נראה שהם זהים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש D2X עם דריוור עדכני.

עובד יופי על וינ7 64ביט.

הבעיות היחידות שהיו לי איתו הם במשחק עם תיכנות גרוע שהיה באג בסאונד, ועם גרסה מסוימת של אחרי שהעברתי את המקור מMIC למשהו אחר ובחזרה (באג ידוע).

היה גם סאונד בלופ אחרי קריסה של נגן סרטים שרק איתחול פתר.

חוץ מזה שום בעיה.

סך הכל עובד יופי.

יש גם דריוור שמבוסס על הכרטיס החדש שלהם שלא יצא לכרטיסים קודמים אבל אנשים עשו לו הסבה.

לא ניסיתי אותו אבל אם יש בעיות אז יש עוד משהו לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סוג של בעיות המובנה גורם לך במשחקים?

ניסית לעדכן לדרייבר האחרון מכאן?

מאתר אסוס עדכנתי את הדרייבר ל- WIN 7

הכרטיס נבדק עם סרטים ושירים

PDVD + WMP לא עובדים איתו כלל ,יש בעיה עם המקודדים והכרטיס

הכרטיס כן עבד עם אבל גם כאן באגים , פעם ניתו להמיר את הסאוד ל- DTS ופעם לא

אתה לא תשמע הבדל בים DTS ל-DDL

גם חלוקת הסאונד ל- 8 רמקולים הייתה כמו ברמת AM ברדיו

שימו לב לא רושמת שהכרטיס תומך ב-WIN7 64

זה שהוציאה דרייבר לא אומר כלום

חבל שתסתבך כמוני בלי שנהנתי יום אחד

כל הנאמר על יציאת SPIDF הדיגיטאלית [br]פורסם בתאריך: 22.08.2010 בשעה 14:15:48

הD2X הוא כבר ממש חורג מהתקציב שהעמדתי לי - מדובר בכרטיס של כ165 דולר אבל תודה על המידע!

זה אותה משפחה , בכרטיס שדיברת יש עוד יותר מחלות עם 64 BIT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון לDS ,לD1 , לDX או לD2X??

למישהו בכל זאת יש אולי עוד משהו להציע לי??

כולם בנוויים תחת אותה קטגוריה באסוס ופחות או יותר אותם צי'פים .

בתקציב שלך אין משהו איכותי שיתן לך הנאה .

הדבר היחידי שתשאף ללוח אם חדש בקרוב ואז לוח עם כרטיס קול בנוי ALC 889 או 892

יתן לך DDL כלומר יהפוך כל ל- AC-3

כמובן שתצטרך רסיבר שתומך בפורמט

והשמע ב - 5.1 מדהימה גם אם יש לך 2 תהנה מהסאונד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי לוח X58 של DFI , החלפת לוח לא תבוא בחשבון בזמן הקרוב...

לפי הSPECS של הלוח באתר של DFI , הכרטיס קול הזה שיש לי (ברנשטיין אודיו מודול) רשום עליו:

Realtek ALC889 8-channel High Definition Audio CODEC

מה זה אומר , אני לא בטוח...

אני חוזר על הדרישות הקודמות שלי ועל הסיבה שבגללה אני מחפש תחליף - זה נועד למשחקים ולא בגלל שאני אודיופיל או משהו בסגנון , זה נטו עניין של תאימות למשחקים.

עד עכשיו ממה שקראתי בפורומים של EA , מדובר בהתנגשות לא מוסברת בין הPunkbuster לכרטיסי קול שמבוססים על צ'יפים של ריאלטק.

הD1/DX לא נחשבים כרטיסי קול טובים? מדבריך זה נשמע כאילו הם לא שידרוג מהמובנה שמצורף ללוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי לוח X58 של DFI , החלפת לוח לא תבוא בחשבון בזמן הקרוב...

לפי הSPECS של הלוח באתר של DFI , הכרטיס קול הזה שיש לי (ברנשטיין אודיו מודול) רשום עליו:מה זה אומר , אני לא בטוח...

אני חוזר על הדרישות הקודמות שלי ועל הסיבה שבגללה אני מחפש תחליף - זה נועד למשחקים ולא בגלל שאני אודיופיל או משהו בסגנון , זה נטו עניין של תאימות למשחקים.

עד עכשיו ממה שקראתי בפורומים של EA , מדובר בהתנגשות לא מוסברת בין הPunkbuster לכרטיסי קול שמבוססים על צ'יפים של ריאלטק.

הD1/DX לא נחשבים כרטיסי קול טובים? מדבריך זה נשמע כאילו הם לא שידרוג מהמובנה שמצורף ללוח.

אתה כתבת

ני מעוניין להחליף את המובנה שלי (טוב , הוא לא בדיוק מובנה אבל בא עם הלוח שבמפרט) שמבוסס על צ'יפ של Realtek ALC885

Realtek ALC889 8-channel High Definition Audio CODEC

הכרטיס הזה איכותי , מפיק צלילים ב- DB יחס רעש לאות גבוה יותר

5.1 עם רסיבר איכותי ורמקולים טובים נשמע טוב מאוד .

הכרטיס גם כולל כמו שרשמתי DDL ופירטתי מה עושה .

הסברת ש- 90 $ יקר לך , מה אתה מעוניין בכרטיס טוב שלא עולה כסף ?

אתה גם רוצה למערכת WIN חדשה יותר ? 64 BIT ?

איזה רסיבר יש לך דגם ?

רמקולים דגם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשמתי ש90$ מתחיל להיות יקר אבל אם זה מצדיק את השדרוג אז אין לי בעיה להוציא אותם (או לחילופין 375 ש"ח בארץ לD1)

לא ברור לי למה אתה חוזר לעניין הרסיבר , זה למחשב , לא למערכת ביתי , המטרה היא משחקים.

הרמקולים הם איזה 2.1 של קריאטיב - לא זוכר דגם מדוייק (וגם אני לא בבית כדי לבדוק)

הסברת ש- 90 $ יקר לך , מה אתה מעוניין בכרטיס טוב שלא עולה כסף ?

אתה גם רוצה למערכת WIN חדשה יותר ? 64 BIT ?

לא ברור לי למה אתה רושם את ההערות העוקצניות האלה - ומה הקשר עכשיו למערכת ההפעלה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...