שמועה שעושה גלים על פריצת הPS3 בעזרת התקן USB - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמועה שעושה גלים על פריצת הPS3 בעזרת התקן USB

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה היה לא צפוי :s05:.

בכל מקרה אני לא ממהר לקנות עכשיו את הפירצה הזאת כי בנתיים אף אחד לא יודע מה תעשה בנידון לגבי הפירצה ולגבי אלה שמשתמשים בפריצה.

בנתיים אני אסתכל על אלה שקנו את זה כשפני נסיונות ונראה מה יקרה להם,הסיוט הכי גדול שלי הוא שיום אחד אתעורר ואראה שהקונסולה שלי נחסמה :bash:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלו ווידיאו -

פשוט זה לא הצליח להם מסיבות כאלו ואחרות אז הם קנו כרטיס רגיל

בעיקרון גם היום תאורטית אפשר לנצל את הCELL בPS3 ביחד עם הכרטיס מסך לתת גרפיקה טובה יותר

מעשית בדומה לסגה סאטורן זה סיוט למפתחים -ובדרך כלל לא מנצלים את זה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בא נפריד בין יכול לעזור בחישובים גרפים לבין מהווה כרטיס גרפי, הארכיטקטורה עצמה מאפשרת מימוש בתור GPU HYBRID כזה או אחר , בפועל זה לא ממש הכיוון (שוב חוץ מגירסאות ה4 ליבות שיצאו בלחץ בכמה טלוויזיות ובוטלו בלפטופים - וגם שם שימשו רק! לאופטימיזצית וידאו).

הכתבה הזו שהעליתם נחמדה , הוא רק לא מצטט מאיפה הוא לקח את זה, הבחור סה"כ בתעשייה - אין ספק - אבל בצד הMARKETING (וממשהו שנמצא בתעשיית IT , על הMARKETING לא בדיוק הייתי סומך לנתונים טכניים מהימנים :) ).

לא בדיוק המקור הכי חזק לציטוט טכני (וזו הכתבה היחידה שגם אני מצאתי שמזכירה משהו בנושא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה PS3 מת גם ככה... חוץ מ GOD OF WAR ועוד כמה משחקים אקסקלוזיביים שעושים לו מדי פעם החייאה אין מה לעשות איתו, חוץ מלראות אולי.

במידה והפרצה באמת עובדת ומסוגלת להריץ HOMEBREW זה יכול לעודד קצת את השוק במיוחד אם ימצאו דרך להשתמש ב MOVE..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Aternus Sicarius, ממש לא מסכים איתך.

ל- PS3 יוצאים המון בלעדיים מעולים ועוד המון משחקים מעולים שיוצאים גם ל X360 ושם באמת לרוב המשחקים יתרון ב X360.

סתם שמות של כמה בולטים שאני לפחות אוהב/אהבתי :

metal geat solid 4, killzone , god of war, resistance , MAG, inFamous , rachet and clanck, gran turismo 5,

uncharted 1+2, little big planet, Heavy rain

ויש עוד הרבה מאד בלעדיים שלא כאלו מעולים אבל גם נחמדים..

ולא הזכרתי אפילו משחקים מעולים אך לא בלעדיים כמו FINAL FANTASY 13 ואחרים..

בדיוק בגלל זה העדפתי את ה PS3 על ה X360. על GEARS OF WAR 2+3 כנראה שאאלץ לוותר או שאשחק אצל חבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בא נפריד בין יכול לעזור בחישובים גרפים לבין מהווה כרטיס גרפי, הארכיטקטורה עצמה מאפשרת מימוש בתור GPU HYBRID כזה או אחר , בפועל זה לא ממש הכיוון (שוב חוץ מגירסאות ה4 ליבות שיצאו בלחץ בכמה טלוויזיות ובוטלו בלפטופים - וגם שם שימשו רק! לאופטימיזצית וידאו).

הכתבה הזו שהעליתם נחמדה , הוא רק לא מצטט מאיפה הוא לקח את זה, הבחור סה"כ בתעשייה - אין ספק - אבל בצד הMARKETING (וממשהו שנמצא בתעשיית IT , על הMARKETING לא בדיוק הייתי סומך לנתונים טכניים מהימנים :) ).

לא בדיוק המקור הכי חזק לציטוט טכני (וזו הכתבה היחידה שגם אני מצאתי שמזכירה משהו בנושא)

ליביו הלינק לווידיאו שנתתי לך לא מספיק ?

אל תיהיה מגוכך -היה רצון כזה לא הצליח הלכו על תוכנית ב

מה לעשות לסוני היו בעיות לממש את הרעיונות בהשקה -בגלל זה הPS3 יצא באיחור ובגלל זה הPS3 יצא ב500$ בהשקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה PS3 מת גם ככה...

כן אה? ממש מת , לכן הוא מצמצם את הפערים על הXBOX ומכר יותר ממנו השנה.

קרירין - אין שום פרט על המערכת בווידאו שהבאת ועל מה זה רץ ומה שמציינים שם זה שהחישובי RAY TRACING (או יותר נכון הקיצור דרך שהם עושים לזה) קורים על הCELL. ומה שמרשים זה RENDERING בזמן אמת - (כמו לסרטים לדוגמא וכו) - זה ד"א במחשבים פרטיים נעשה גם על הCPU או על כרטיסי קוודרו.

לא התצוגה וחישוב פוליגונים במקום כרטיס מסך.

תשים לב שגם ההשוואה שלהם היא מול CPU של ושל ולא! כרטיסי מסך ועל זה כל הדיבור בחלק השני - ביחד עם - קידוד ופיענוח - עוד פעולה שהיום (בעיקר בצד הקידוד) נעשית על המעבד בניגוד להצגת הוידאו.

קרירין - ממליץ לך ללמוד קצת על ארכיטקטורות של מחשבים ולהבין מה עושה מה במחשב.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחזרה לנושא המקורי,

כמו שפרסמתי בטרד הבא: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=471372.0 ,

אני מתכנן לקנות PS3. בעקבות הדיון הזה בדקתי וראיתי שיש סרטונים ברשת של אנשים שמראים שזה אכן עובד.

כמובן שניתן בקלות לזייף אבל זה נראה אמין.

האם למישהו יש איזשהו מקור אמין להביא, אתר, אדם, מישהו שאכן מאשר את עניין הפריצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליביו אני עקבתי אחרי הנושא הרבה ברשת

אתה מוכן להתעלם או לפרשן עובדות איך שאתה רוצה -אבל מה לעשות הCELL בתקופה מסוימת אמור היה לתת יותר מאיך שהוא נתן

כולל תחליף לכרטיס גרפי -אבל זה פשוט לא הצליח וביטלו את זה

בPS2 סוני הייתה מעורבת חזק בבנית המעבד שלו והכרטיס הגרפי

והם כניראה רצו להמשיך בדרך הזאת לחסוך עלויות -לא באמת הצליח כי הCELL בהתחלה עלה המון לפתח וליצר

וגם לא היה תחליף לכרטיס הגרפי

התוכנית לא פעלה זה נכון -אבל כן הייתה בתכנון

The Cell Broadband Engine—or Cell as it is more commonly known—is a microprocessor designed to bridge the gap between conventional desktop processors (such as the Athlon 64, and Core 2 families) and more specialized high-performance processors, such as the NVIDIA and ATI graphics-processors (GPUs). The longer name indicates its intended use, namely as a component in current and future digital distribution systems; as such it may be utilized in high-definition displays and recording equipment, as well as computer entertainment systems for the HDTV era. Additionally the processor may be suited to digital imaging systems (medical, scientific, etc.) as well as physical simulation (e.g., scientific and structural engineering modeling).

http://en.wikipedia.org/wiki/Cell_%28microprocessor%29

אולי אתה חושב שסתם הכניסו לו יכולות מסוימות של GPU ?

ליביו זה פשוט לא הצליח להם בצורה שהם רצו -אבל העובדה היא שלCELL כן יש יכולות מסוימות של רינדור בזמן אמת ודברים בסגנון

עם היה להם יותר זמן ורצון זה בטח היה מתממש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה באמת אין טעם להתווכח איתך.

אתה חוזר על אותן מנטרות במקום לנסות קצת להבין.

במקום להתנצח ולצטט קטעים שאומרים מה שאני כותב כדאי לך לקרא קצת.

או במקום זה להביא לי קטע אחד טכני! שכתוב - CELL WAS SUPPOSE TO BE A GPU.

לא שהוא יודע לרנדר, לא שהוא יודע לקודד , לא שהוא מעבד שיכול לעשות פעולות של כרטיס גרפי - על כל אלו אני מסכים.

קטע אחד שכתוב CELL GPU.

מבחינתי לפחות הדיון הענייני נגמר - ניצחת - שברת אותי - אין לי שום טעם להתווכח איתך - אתה צודק.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...