שימוש בפרופיל1 של הXMP עובר ממטסט אבל לא מצליח להעלות ווינדוס7 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שימוש בפרופיל1 של הXMP עובר ממטסט אבל לא מצליח להעלות ווינדוס7

MasterOr

Recommended Posts

אז ככה אחרי שכל החלקים הגיעו הרכבתי הכל וישר הרצתי MEMTEST במשך 8 שעות הכל עבר חלק.

הרצתי PI לראות את התוצאות, נע סביב 13 שניות.

אז אמרתי ננסה עכשיו להרים את התדר של הזכרונות בעזרת הXMP המובנה ל1600Mhz @8-8-8-24

ישר הרצתי שוב ממטסט ל8 שעות ללא שום תקלה, מנסה להכנס לווינדוס, נתקע במסך הלוגון. ניסיתי שוב כמה פעמים עם ניסיונות שונים בביוס להפוך את המתחים לAUTO ושוב אותה בעיה נתקע במסך הלוגון.

מה זה יכול להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח הגיע עם גירסא 0303 שהיא הגירסא העדכנית ביותר לפי האתר של .

רק דבר אחד אני לא מבין, אין קשר בין זה שהזכרונות עברו Memtest86 לזה שהוינדוס לא מצליח לעלות?

בנוסף:

בבדיקת מאמץ הטמפרטורה של המעבד מגיעה ממש מהר לסביבות ה85+ ואפילו ל90 מעלות, בלי ובלי כלום, זה די הרבה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזה יותר החום בחדר שלי, ממש חם היום.

בכל מקרה זה עם הקירור סטוק של וזה ידוע שהוא די עלוב וגם השיטה שמרכיבים אותו פשוט לדחוף פינים מפלסטיק.

כנראה שאקנה את הNH-D14 אז בינתיים נשאר ככה.

העניין שיותר דחוף לי זה הזכרונות, הצלחתי לעבוד ב1333 אבל הרצתי Memtest גירסה לוינדוס וקיבלתי שגיאה אחת אבל אולי בגלל שהלכתי על 7-7-7-20

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך לפני הכל לפתור את בעיית החום (אם זה 90 מעלות זה לא בגלל החדר שלך...).

ורק שתדע, שגיאות בממטסט או אי יכולת לעלות וינאוס לאו דווקא נובעות מבעייה בזכרון, כלומר, יכול להיות שהבעיה היא המעבד (התחחמות במקרה שלך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ניסיתי להגדיר אפילו ל9-9-9-24 וזה לא עזר, קראתי קצת ת'רדים בחו"ל והיה מישהו עם אותה בעיה שהמחשב אפילו לא עשה פוסט, אבל בבעזרת שינוי הQPI VOLTAGE הוא הצליח ליצב את המחשב, בפרופיל הXMP ה-QPI מוגדר כ 1.4v אולי כדאי לשנות את זה? ניסיתי להעלות טיפה זה לא עזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להיות קצת יותר ספציפי?

למשל בביוס כשאני מגדיר תזמונים, להגדיר רק 8-8-8-24 ואת כל השאר להשאיר על AUTO?

את הDRAM VOLTAGE להגדיר על 1.65 ואת הQPI להעלות מעל ההגדרה של הXMP או להוריד?

איזה אופציות הנוגעות לזיכרון לבטל?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...