איך אני מחבר את הנייד לאינטרנט בבית שלי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני מחבר את הנייד לאינטרנט בבית שלי

Lishay

Recommended Posts

שלום יש לי רשת בבית של האינטרנט שמחוברת לראוטר, של 2 מחשבים, והיום קניתי ואני לא מצליח לחבר אותו לאינטרנט ברשת הביתית

אני הולך למטה איפה שהוא מזהה את הרשתות בסביבה והוא מזהה 2 אבל אני לא מצליח להתחבר אליהם

איך אני מסדר את כל העסק?

והראוטר שלי מחובר הכל דרך כבלים, האם בכל זאת אפשר איכשהו בצורה אלחוטית לחבר את הנייד או מה.

אשמח אם תעזרו לי בנושא :-\

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך המהירה בשבילך (ואם הבנתי נכון, אין לך יותר מידי ידע בתחום) - קרא לטכנאי.

כי אם זה משחקי הגדרות, אבטחות שונות, סיסמאות, שיחזורים וכאלה, אתה עלול להסתבך ולסבך את מי שכבר מחובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אני מבין במחשבים אין לי בעיה להכנס להגדרות בראוטר אני יודע איך להכנס לשם לא יודע מה לעשות בדיוק..

השאלה פה האם צריך את האנטנה הזו בראוטר, בשביל , כי כרגע מה שידוע לי הכל עם כבלים.

והוא מוצא איזה 2-3 חיבורים אבל לא יודע מאיפה הם ומה הם וגם אי אפשר להכנס אליהם שגיאה וזה..

מלבד טכנאי, האם להתקשר לנטויזן יעזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר?

איזה יש ברשותך?

אתה יכול פשוט לבדוק את הSSID (השם שבו הרשת משדרת) ולהתחבר אליה. במידה והרשת מוצפנת יהי לך צורך להקליד בפעם הראשונה את המפתח שלה ואתה מחובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי היה לי כזה דבר לכתוב מפתח אני זוכר בפעם הראשונה בדיוק שבדקתי, לא הבנתי כל כך מאיפה אני משיג את זה ולא התחברתי בסוף (כי אי אפשר בלעדי זה), אחר כך בניסיונות הבאים הוא דרש SSID, וכן מצאתי את המקום שזה כתוב וכתבתי אבל עדיין הוא לא מתחבר, אם אני לא טועה אתה צודק זה מוצפן או משהו, בכל מקרה

איפה אני מוצא את אותו מפתח,

ויכול להיות שהראוטר לא תומך באלחוטי כי הוא ישן (מצד שני אני זוכר שקניתי אותו היה לו את האנטנה הזו, לשם מה היא? לאלחוטי, לא?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בישך נתב עם יכולת אלחוטית (כמה מפתיע).

מה שחבר לך עכשיו זה שני דברים:

א. שם הרשת שלך.

ב. הסיסמא לרשת, במיגה והיא בכלל מוגדרת.

תיגש למחשב שכבר מחובר אליו, תפתח דפדפן ותיכנס לממשק שלו כדי לראות את הפרטים האלו.

שאלות ותשובות נפוצות לציוד הזה יש לך כאן.

כמובן שאם הרשת פתוחה רצוי להצפין אותה בWPA2 עם סיסמא חזקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני שואל, יש לנתב הזה את האנטנה הזו (איך שתקראו לדבר הזה)

והיא כרגע לא מחוברת, האם זה חובה שהיא תיהיה מחוברת? כי אין לי מושג איפה היא

ואם זה חובה עלי למצוא לזה פתרון או לחפש את זה, רק שאדע מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע,

ראוטר בלי אנטנה זה כמו גבר בלי...

אם הברגת את האנטנה ואבדת אותה אין דרך שתשדר באלחוטי,למה הוצאת אותה מלחתחילה?

במידה והבנתי אותך נכון ובאמת זה המצב קנה ראוטר חדש זה עסק לא יקר במיוחד (120שח במקרה הגרוע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הקטע שמעולם לא חיברתי אותה, לא יודע, למה אם המחשבים מתחברים בכבלים והאינטרנט עובד..

ויש לי שאלה שקשורה בעקיפין, לפעמים במחשבים שלי ושל אחותי שמחובר ביחד דרך הראוטר לאינטרנט

יש ניתוקים ובעיות, יכול להיות זה נובע מהראוטר היחסית ישן? כי אם כן אני כבר אקנה חדש ואפתור שתי בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...