מבקש עזרה בבניית מערכת קירור מים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש עזרה בבניית מערכת קירור מים

spike_staff

Recommended Posts

שלום לכולם!

בקרוב אני מתכנן להתקין קרור מים, ובעיקרון אני כבר סגור על החלקים (שמצורפים במפרט בתמונה) מה שאני לא סגור עליו זה האם צריך לקנות גם פיטינגים או שזה מגיע ביחד עם הציוד? ואיזה קוטר של צנרת אני צריך בשביל החלקים האלה?

ועוד דבר, אם אני מחליף את הרדיאטור לMCR320 כמה הבדל בביצועים אני אקבל? המערכת תקרר רק את המעבד Q9550 שכרגע עומד על 4GHZ ואני מתכוון לדחוף עד 4.2 -4.3

תודה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה צריך צנרת 1/2 שכן המשאבה מגיעה עם פיות כאלו, לגבי פיות כלל הרכיבים מגיעים איתם (חלק מפלסטיק חלק מניקל וכו), הייתי ממליץ לרכוש מהדקים.

ואם התכנון הוא לקרר רק את המעבד, רדיאטור כפול עם שני מאווררים יספיק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה כאילו הרכבת את ערכת הH20-220 של Swiftech בפריטים בודדים, בכל מקרה אין לך מה לעבור לרדיאטור משולש כאשר אתה מחפש רק לקרר את המעבד.

אם יש לך אפשרות להזמין חלקים מחו"ל אני אשתדל להרכיב לך מפרט חזק יותר באותו מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיעמם לי על הבוקר אז הרכבתי לך הצעה של מפרט מים למעבד בלבד. המערכת כוללת הכל אפילו גם מאווררים מצויינים לרדיאטור.

מחיר כולל משלוח: 1357 ש"ח.

הרבה יותר זולה והרבה יותר משתלמת ממה שניסית להרכיב כאן בארץ ועוד למפרט שלך היה חסר דברים.

עריכה:

שכחתי להגיד שגם הבאתי לך MCP655 עם שליטה על המהירות מכייון שלא תצטרך להפעיל אותו על מהירות מלאה בלופ של רק מעבד וככה יונמך לך הרעש ממנו.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו חושב אולי באת להזמין כרטיס אשראי בינלאומי ולהביא הכל מחול? מחיר נירא מאוד אטרקטיבי לאומת מה שיוצא פה.

דרך אגבב, מאיזה חנות המפרט?

פשוט תשתמש ב- נורא פשוט והרבה יותר בטוח - זה מהחנות: PERFORMANCE-.COM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שוב שלום! בסופו של דבר הבאתי מערכת מים חדשה שהייתה מפורסמת פה באתר ביד 2.

רדיאטור GTS420 מה זה דבר ענקי חבל על הזמן אני איך שראיתי אותו חשבתי זה של אוטו. :)

בלוק סוויפטק GTZ לא יודע למה אבל לא קיבלתי איתו פיטינגים

משאבה MCP 655

מה שאני צריך עכשיו זה מיכל, אני רוצה להזמין את השקוף של סוויפטק ופיטינגים. איזה פיטינגים אתם ממליצים לקנות? אני לא כל כך מבין מה אני צריך ואיזה מידה. האם תוכלו לעזור לי לבחור מפה http://www.pandas.co.il/default.php?cPath=55_141_1317 את מה שאני צריך?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לשים אותו דווקא מאחור...

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=55_141_867&products_id=21323

תבריג את זה^ לחורים של המאוורר האחורי ותחבר אליו את הרדיאטור, הכי פשוט שיש.

אצלי גם השתמשתי בזה, הנה דוגמא:

p7220070o.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...