סוף סוף קניתי SSD, תוצאות ותמונות. Gskill phoenix pro - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף סוף קניתי SSD, תוצאות ותמונות. Gskill phoenix pro

nineball

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין טעם להסביר את היתרון של . זה אפקט שגדול מהמספרים. מספיק לעבוד על אחד כמה ימים ואז לחזור למחשב רגיל, אתה פשוט לא מבין למה צריך לחכות כל כך הרבה זמן שדברים יזוזו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם להסביר את היתרון של . זה אפקט שגדול מהמספרים. מספיק לעבוד על אחד כמה ימים ואז לחזור למחשב רגיל, אתה פשוט לא מבין למה צריך לחכות כל כך הרבה זמן שדברים יזוזו

מסכים איתך 100% , מאז שקניתי , אני מעדיף לעבוד מהבית כי המחשב יותר מהיר. אתמול באתי לעבודה, הייתי עצבני כל היום בגלל המחשב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך 100% , מאז שקניתי , אני מעדיף לעבוד מהבית כי המחשב יותר מהיר. אתמול באתי לעבודה, הייתי עצבני כל היום בגלל המחשב....

אתה מתלהב בהגזמה, המהירות עבודה על תוכנות לא משתפרת בכל הפונקציות.

עיקר השינוי מורגש בכתיבה/קריאה לדיסק, בוט יותר מהיר למערכת, העתקה ושמירת קבצים... אבל בפעולות מעבד אין הבדלים.

בסופו של דבר מדובר על דיסק מהיר, לא מעבד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתלהב בהגזמה, המהירות עבודה על תוכנות לא משתפרת בכל הפונקציות.

עיקר השינוי מורגש בכתיבה/קריאה לדיסק, בוט יותר מהיר למערכת, העתקה ושמירת קבצים... אבל בפעולות מעבד אין הבדלים.

בסופו של דבר מדובר על דיסק מהיר, לא מעבד!

מדובר על צוואר הבקבוק העיקרי של המערכת. היתרונות של נובעות בעיקר מה"seek time " הנמוך שלו שגורם לו לבצע 10000-50000 פעולות IO בשניה (יותר מפי מאה מדיסק מכאני) . ביצועי random access ב אמורים להיות מעולים מה שמתאים במיוחד לmultitasking, קומפילציה , סריקת וירוסים (מה שמאיט את המחשב באופן משמעותי) וכל דבר שעובר על הרבה קבצים (יש משחקים כאילו) .

אני גם רוצה כדי לשים עליו מערכת הפעלה וגם steam , על הדיסק המכאני אני יכול לשים דברים כמו סרטים ,גיבויי משחקים או כל דבר שלא זקוק לrandom access . בנתיים זה עדיין לא בעדיפות מספיק גבוהה שאני אקנה . בגדול התחרות בשוק אמורה להוריד את המחירים למשהו קצת יותר סביר כי ליצר SSD זה יחסית קל אפילו מ0 . יש את כל הרכיבים האלקטרונים זמינים רק צריך לחבר בינהם. ראיתי שהיום כבר קיימים רכיבים בגודל 32GB שעובדים במהירות של 166MB לשניה (על צ'יפ אחד מרובע בגודל ס"מ וחצי ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...