האם כדאי לקנות את הSAMSUNG CAPTIVATE כעת? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לקנות את הSAMSUNG CAPTIVATE כעת?

J S Bach

Recommended Posts

היי,

כיוון שעוד לא נמצאה פריצה, האם כדאי לקנות את המכשיר כעת [היום מאיביי], האם זה יהיה צעד חכם?

אני יודע ששונאים פה בפורום את כל הקטע של "דחוף" ושטויות בכותרת, אז לא הכנסתי את זה אבל זה באמת דחוף כי עוד 45 דק' נגמר המכרז על עסקה די משתלמת [450$ כולל משלוח והשולח יסמן את זה כמתנה] על הCAPTIVATE ואני פוחד שהמחירים גם יעלו ברגע שתמצא פריצה.

בתודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השתכנעתי. אני אלך על הVIBRANT למרות העיצוב הלא כ"כ אטרקטיבי. [לפחות תוכנה טובה יותר ובכללי יותר פונקציות]

מה נחשב מחיר אטרקטיבי עבורו? 500$ כולל משלוח זה מחיר טוב?

**ולמה שהמכס יעצור מתנה? אני יכול לבקש שגם יכריז שזה עולה פחות -50$...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי כל כל חבילה שאפילו טיפה חשודה, בעיקר דברי אלקטרוניקה, הם עוצרים ובודקים?

הקטע של להכריז מתנה/מתחת ל 50 דולר עובד לפעמים אם אתה קונה משהו לא חדש ושולחים לך אותו מפוזר בקופסה, ורשום "מקולקל/לחלקים" וכו'.

אם אתה קונה משהו עם הקופסה המקורית והניילונים..... תשכח מזה.

במכס דבילים, אבל בכל הנוגע ללקחת כסף, הם פחות או יותר מתמצאים.

נ.ב- משלמים מכס/מע"מ על מתנות, גם אם דודה מחו"ל החליטה לשלוח לך גרביים ליום הולדת, כל עוד השווי שלהן דורש מיסים, אתה תשלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי אני אבקש שיכריז על זה כרכיב מחשב. אין על זה מכס, אלא רק מע"מ [שזה גם מספיק..] בניגוד לטלפונים שעליהם צריך לשלם סה"כ 33.4% מהשווי שלהם כולל משלוח.

אז במקום 33.4% תשלם 16....

ואגב, אם פותחים את החבילה (ועושים את זה) די הלך עליך-

מרגע שהמכשיר רשום במשרד התקשורת כמכשיר סלולרי, אם אתה מכריז עליו כמשהו אחר תצטרך לשלם מכס+קנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הסיכוי שיפתחו את זה? אני הזמנתי כמה פעמים מחו"ל ומעולם לא פתחו את החבילות.

למה להכריז על זה בתור PDA? זה רק מע"מ ויש סיכוי שהם באמת יאמינו שזה מה שזה אם הם יפתחו את החבילה?

***האם ישנו צורך לפרוץ את המכשיר הבא [נקנה ב-T-MOBILE]:

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170527640455&ssPageName=ADME:X:RTQ:US:1123#ht_500wt_1154

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...