המלצה לצורב - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לצורב

Nigga_Lover

Recommended Posts

היום אחרי משהו כמו 1000 צריבות כנראה נשרפה העינית של הצורב שלי ועל-פי כן הוא הפסיק לכתוב (במילא רציתי להחליף את הגרוטאה!)

אז, למי יש המלצה על צורב טוב? רצוי מפלונטר.

מה שחשוב לי כעקרון זה שלא ירעיש בלילה (הימהה שהתפגר היה מרעיש לאללה גם שלא היה בתוכו דיסק אפילו)

ושיוכל לעשות אוברבורנינג כי מפעם לפעם אני צורב דיסקים של 780 מגה.

המלצות מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום אחרי משהו כמו 1000 צריבות כנראה נשרפה העינית של הצורב שלי ועל-פי כן הוא הפסיק לכתוב (במילא רציתי להחליף את הגרוטאה!)

אז, למי יש המלצה על צורב טוב? רצוי מפלונטר.

מה שחשוב לי כעקרון זה שלא ירעיש בלילה (הימהה שהתפגר היה מרעיש לאללה גם שלא היה בתוכו דיסק אפילו)

ושיוכל לעשות אוברבורנינג כי מפעם לפעם אני צורב דיסקים של 780 מגה.

המלצות מישהו?

אני חושב שאני יודע על מה אתה מדבר. בתוך הצורב יש מאוורר קטן שאמור להכניס לתוכו אוויר קריר בזמן הצריבה כי כל העסק שם מאד מתחמם. במהלך הזמן המאוורר הזה נסתם באבק וליכלוך ומתחיל להרעיש כמו מנוע של פייפר רגע לפני ההתרסקות. הרעש הזה יכול אחרי הרבה שעות רצופות להוציא כל אדם נורמלי מדעתו... היתה לי כזאת בעיה בצורב ישן של מצושיטה.

לי יש ריקו עכשיו, לא דגם חדש (הוא כבר כמעט שנה אצלי), עושה OVERBURNING קטלני של 800 מגה וזה ממש אחלה (כמובן שתמיד אני בודק מיד אחרי הצריבה אם אפשר לקרוא את הדיסק על הסוף ועד היום לא היו בעיות).

ריקו יותר זולים בד"כ מפלקסטור כך שגם זה יכול להיות שיקול.

בגדול היום כולם משתמשים באותן טכנולוגיות של צריבה במהירות גבוהה והגנה מפני התרוקנות של הבאפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

LITE ON הכי טוב בשביל המחיר ובשביל זה שאפשר לצרוב איתו כל הגנה שהיא כולל SD2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LITE ON הכי טוב בשביל המחיר ובשביל זה שאפשר לצרוב איתו כל הגנה שהיא כולל SD2.

גם לי יש ואני קניתי את הפלקסטור ב 800ש"ח

יש לי 401240A

אז אני רואה שבסוף החלטת לא ללכת על SCSI...

מזל טוב!!

תודV!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

אני יכול לומר לך על סמך דברים שאני קורא שהוא מוצלח מאוד בעסק הזה, הם פשוט צורבים טובים תכנס לכל פורום בינ"ל כמו www.anandtech.com

וwww.sharkyforums.com

או פורומים ספציפים של צריבת דיסקים ותראה איזה פידבק הצורבים האלה מקבלים מהעבלים המאושרים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לומר לך על סמך דברים שאני קורא שהוא מוצלח מאוד בעסק הזה, הם פשוט צורבים טובים תכנס לכל פורום בינ"ל כמו www.anandtech.com

וwww.sharkyforums.com

או פורומים ספציפים של צריבת דיסקים ותראה איזה פידבק הצורבים האלה מקבלים מהעבלים המאושרים שלהם.

כן, אבל מה עם הזמן חיים שלהם?

שמעתי שרובם מתים אחרי חצי שנה-שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

אז אחרי שנה קונים עוד אחד, ואני לא יודע מאיפה שמעת את הדבר הזה. כל צורב מחזיק בערך היום שנה או שנה וחצי מאקסימום שנתיים וזה כבר הרבה זמן. מה גם שלא שווה היום להשקיע בצורב דיסקים רגילים כי בעוד "חצי שנה-שנה" יהיו כבר צורבי , כי הם ממש מעבר לפינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...