Remaining Lease Time?? עזרה בבקשה.. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Remaining Lease Time?? עזרה בבקשה..

asi1998

Recommended Posts

יש לי מודם WRT54GL ועדכנתי לטומטו היום..

עכשיו אני רואה בסטטוס שיש לי Remaining Lease Time וזה נותן זמן של שעה והוא רץ אחורה בזמן.. רציתי לדעת מזה אומר, האם כל שעה אני יצטרך להתחבר מחדש לאינטרנט דרך הראוטר??

בגרסא הרגילה של לינקסיס לא היה לי שום דבר כזה..

אני גולש ללא חייגן dhcp .

תודה רבה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WRT54GL הוא , הוא ככל הנראה מחובר למודם שסיפקה לך חברת הכבלים.

לא היה ברור לגמרי מההודעה שלך אם אתה מתכוון ל-DHCP Lease time או ל-Lease של כתובת ה-IP שהציוד שלך מקבל מהספק. אולם, על פי התיאור שלך אני מניח שהאפשרות השנייה היא הנכונה.

פרק הזמן הזה הוא פשוט פרק הזמן בו כתובת ה-IP שהוקצתה (הושאלה) לציוד שלך (או לחיבור שלך אם תרצה) תקפה. בתום המועד הזה (ולמעשה בדרך כלל לפניו) הכתובת מתחדשת, כלומר הציוד מבקש לרענן אוטומאטית את כתובת ה-IP והספק מקצה כזאת. מבחינתך כמשתמש זה ממש לא משנה כי זה לא אמור לגרום לך לניתוקים או לכל הפרעה אחת בחיבור השוטף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WRT54GL הוא , הוא ככל הנראה מחובר למודם שסיפקה לך חברת הכבלים.

לא היה ברור לגמרי מההודעה שלך אם אתה מתכוון ל-DHCP Lease time או ל-Lease של כתובת ה-IP שהציוד שלך מקבל מהספק. אולם, על פי התיאור שלך אני מניח שהאפשרות השנייה היא הנכונה.

פרק הזמן הזה הוא פשוט פרק הזמן בו כתובת ה-IP שהוקצתה (הושאלה) לציוד שלך (או לחיבור שלך אם תרצה) תקפה. בתום המועד הזה (ולמעשה בדרך כלל לפניו) הכתובת מתחדשת, כלומר הציוד מבקש לרענן אוטומאטית את כתובת ה-IP והספק מקצה כזאת. מבחינתך כמשתמש זה ממש לא משנה כי זה לא אמור לגרום לך לניתוקים או לכל הפרעה אחת בחיבור השוטף.

אני לא מבין, בגרסא הראשונית של לינקסיס גם היה לי דבר כזה? כי לא ראיתי שעון שרץ אחורה..

ודרך אגב, סתם עדכנתי לטומטו לא היה לי שום בעיה עם הגרסא הרשמית של לינקסיס.. עם מה מומלץ להישאר עם טומטו או גרסא אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שגם אני שאלתי כי זה לא היה ברור.

אני מניח (ולכך התייחסה התגובה שלי) שהכוונה ל

Overview>WAN>Remaining Lease Time

asi1998, אם אכן לכך הכוונה, אז בגרסת הקושחה המקורית יכול להיות שזה מופיע תחת פריט תפריט אחר או לא מופיע בכלל, אך מן הסתם התהליך זהה, גם אם פרק הזמן הזה לא מוצג.

אין פה עדיף או פחות עדיף, תלוי בפונקציונאליות שאתה מחפש. אם אתה מעוניין להשתמש בנתב כ-Plug and Play ומערכת הפונקציות של הקושחה המקורית מספיקים לך אז אין טעם להחליף לקושחת צד שלישי. מצד שני, אם כבר החלפת הייתי אומר שתשאר עם Tomato וזהו, גם אם אתה לא משתמש בפונקציונאליות המורחבת שהיא מציעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שגם אני שאלתי כי זה לא היה ברור.

אני מניח (ולכך התייחסה התגובה שלי) שהכוונה ל

Overview>WAN>Remaining Lease Time

asi1998, אם אכן לכך הכוונה, אז בגרסת הקושחה המקורית יכול להיות שזה מופיע תחת פריט תפריט אחר או לא מופיע בכלל, אך מן הסתם התהליך זהה, גם אם פרק הזמן הזה לא מוצג.

אין פה עדיף או פחות עדיף, תלוי מה אתה מחפש לעזור. אם אתה מעוניין להשתמש בנתב כ-Plug and Play ומערכת התפקידים והפונקציות של הקושחה המקורית מספיקים לך אז אין טעם להחליף לקושחת צד שלישי. מצד שני, אם כבר החלפת הייתי אומר שתאשר עם Tomato וזהו, גם אם אתה לא משתמש בפונקציונאליות המורחבת שהיא מציעה.

כן אחי זה מופיע תחת מה שרשמת.. זה בסדר שהוא כל פעם נותן לעצמו זמן של שעה? ולא אני לא משתמש כל כך הרבה בפונקציות רק פותח dmz .

זה בסדר ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...