תאמרו לי בבקשה, מסך VP2365WB באמת המשתלם ביותר מסוגו כמו שאומרים? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תאמרו לי בבקשה, מסך VP2365WB באמת המשתלם ביותר מסוגו כמו שאומרים?

oren

Recommended Posts

שלום רב,

קראתי כתבה שנכתבה לפני ימים ספורים בנוגע למסך של ViewSonic דגם VP2365WB, קישור לכתבה כאן.

הנה ציטוט מתוך הכתבה:

המסך הוא מסוג LCD בגודל 23 אינצ', ומומלץ על ידי מומחי התקן הישראלי לצבע שקבעו כי VP2365WB " של חברת ViewSonic הינו הצג המשתלם ביותר לסוגו".

השימושים שלי במחשב הם משהו כמו 60% גלישה באינטרנט ו- 40% עריכת ווידאו, האם זהו אכן המסך המומלץ ביותר לשימושים מסוג זה?

(כרגע אני עם מסך בעל פאנל TN 22" של חברת ASUS)

תודה רבה ושבוע נהדר,

אורן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול שלא להסתייג מטיעונים כמו "המשתלם ביותר מסוגו", במיוחד כשלא ברור מיהם אותם "מומחי התקן הישראלי לצבע" ומה להם ולמסכים, לא ברור למה הכוונה כשאומרים "מסוגו" (לאילו דגמים השוו? איך בוצעה ההשוואה?)

בלי קשר לקשקושים כאלה או אחרים, המסך בהחלט נראה מסך טוב ומעניין ביותר, לאור העובדה שמסכי IPS אינם נפוצים, ומבחר הדגמים מצומצם למדי.

עם זאת, הU2311H של מציע פחות או יותר אותו דבר (ואפילו קצת יותר - חיבור למשל), במחיר נמוך יותר (~1600 במקום ~2000). אז לא ברור לי מה יכול להפוך את ה-Viewsonic ליותר משתלם על רקע זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם זאת, הU2311H של מציע פחות או יותר אותו דבר (ואפילו קצת יותר - חיבור למשל), במחיר נמוך יותר (~1600 במקום ~2000). אז לא ברור לי מה יכול להפוך את ה-Viewsonic ליותר משתלם על רקע זה.

באמת תמוה, גם ראיתי שיש לו חיבור וממה שראיתי, ב- Viewsonic אין... אז דווקא יש לו מס' יתרונות על-פני ה- Viewsonic.

ומחירו כמעט 25% פחות מה- Viewsonic.

אני חושב שצריך פשוט לגשת לחנות שמציגה את שני אלו ולבחון בעין, לא?

או שמישהו יוכל לשפוך אור בנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שמישהו יוכל לשפוך אור בנושא?

פשוט מאוד - מה שקראת הוא מודעה פרסומית/שיווקית ולא יותר מזה.

גם מה ש"תראה" בחנות לא יגיד לך דבר כי יציגו לך סרטון תדמית דרך כבל מפוצל בתאורה שממש לא דומה למה שיהיה לך בבית.

אם תבוא עם , תחבר אותו בנפרד לכל אחד מהדגמים ותריץ את השימושים הנפוצים שלך למשך דקה-שתיים - אז יהיה לזה ערך של ממש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...