מחפש המלצה למסך 22" - 1000 ש"ח עם אפשרות לחריגה - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה למסך 22" - 1000 ש"ח עם אפשרות לחריגה

XTZ-Mike

Recommended Posts

שלום,

אני מחפש מסך חדש לשימוש במשחקים, וסרטים/סדרות.

התקציב הוא בעקרון 1000 ש"ח אבל יש אפשרות לחרוג בכ-200 ש"ח במידה ויש אפשרות למסך איכותי יותר.

הדרישות העיקריות שלי מהמסך הן שיהיה ברזו' של 1680X1050 (כלומר יחס צפייה של 16X10 - אני ממש לא מחבב את ה16X9 ) וזמן תגובה מהיר על מנת שבמשחקים יהיו כמה שפחות "מריחות".

ארגונומיה פחות חשובה לי (מבחינתי שתהיה הכי בסיסית שתתבטא בהטיית המסך בזווית למעלה/למטה).

חיבורים - DVI /VGA ואם יש אפשרות לHDMI מה טוב (שיהיה HDCP).

אחריות - 3 שנים וכמה שפחות פיקסלים שרופים על מנת להצדיק החלפה.

אני מקווה שזה מספיק פרטים.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להתעלם? אפילו בביקורת כאן באתר נכתב שיש הבדל בין מסך 2MS ל5MS כשמדובר במשחקים.

דבר שני , שניהם 16X9 כשאני מעדיף 16X10 .

בנוסף , האם למשחקים לא עדיף פאנל TN מאשר E-IPS?

עריכה:

הLG גם הרבה מעל התקציב שלי (תקציב עד 1200 ש"ח כשהוא באיזור ה1500 ש"ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איפה זה כתוב בביקורת אז אני לא יכול להתייחס לעדכניות הדברים, אבל זמן תגובה זה נתון שמעולם לא היה ממש רלוונטי ושימש (ואולי עדיין משמש) כנתון מקדם מכירות שבא לכסות על חסרונותיו האובייקטיביים של פאנל ה-TN.

בעבר, בדור המסכים הראשון הוא עוד אולי כן היה איכשהו רלוונטי אך מאז הטכנולוגיה הבשילה משמעותית וכבר שנים ארוכות שגם המסכים ה"איטיים" ירדו מזמן תגובה של 10ms. מעבר לכך מריחות, input lag ושאר הפרעו תמונה נגרמים גם מדברים אחרים ולא רק מזמן התגובה. עוד נקודה היא שהנתון עצמו ממש לא אמין (כמו כל נתוני היצרן למעשה) מכיוון שכל יצרן מודד ובודק את זמן התגובה בשיטה ודרך משלו.

פאנל TN לא עדיף לדעתי בשום צורה על פאנל E-IPS.

שני המסכים ברזולוציה של 1680x1050 כלומר יחס תמונה 16:10.

נתתי את ה-LG כדוגמה לאפשרות נוספת בתחום. אני לא מעודכן במחירו אז לא ידעתי שהוא כל כך יקר כיום.

אם כך זה משאיר רק את ה- בקטגוריות המסכים עם פאנל איכותי מ-TN שעונים על כל הדרישות שלך (יש גם את U2211H אבל הוא ברזולוציה של 1920x1080). לדעתי זה יהיה המסך המוצלח ביותר לשימושים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך קיים בכל החנויות המוכרות.

נכון לשבוע האחרון המסך כבר לא כל כך במלאי אצל מרבית החנויות, והיבואן לא מזדרז לייבא עוד סטוק.

אני בטוח שיש חנויות שעוד נשאר להן כמה פריטים במלאי אבל בפנדה, SKYPC, נעה מחשבים, TMS ואחרות אין את המסך. חלקם אומרים שלא ברור מתי היבואן יביא עוד ובחלקם אומרים שיהיה במשלוח הבא שזה "בערך עוד 10 ימים". תכניס חגים וכו' ותבין שהמסך יהיה זמין עוד 3-4 שבועות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

תודה על המידע!

הצלחת למצוא אותו איפשהו? אני גם מחפש מסך עם דרישות דומות לשלך וכל הקטע עם ה-2209WA קצת "מלחיץ". לא ברור לי האם היבואן בטעות או בכוונה הביא לייבוש של החנויות כך שאין להשיג את המסך, ומה זה אומר לגבי המשך השיווק שלו בארץ. כבר לפני חצי שנה אנשים טענו ש"אוטוטו מפסיקים לייצר אותו" אבל הוא ממשיך להימכר בשיא המרץ.

זה מסך מעולה (יש לי אחד ואני רוצה עוד אחד למשפחה) אבל בלית ברירה אני אחפש משהו אחר. קשה למצוא מסך איכותי, מתחת ל-1200, ברזולוציה של 1680X1050.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...