כרטיס לתוכנות גראפיות - Unigraphics\Solid Works\Soid Edge עד 1200 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס לתוכנות גראפיות - Unigraphics\Solid Works\Soid Edge עד 1200

ydob

Recommended Posts

עוזר כאן לחבר...

הוא מעוניין לקנות כרטיס שיריץ תוכנות כמו : Unigraphics\Solid Works\Soid Edge ויוכל להתמודד עם שרטוטים קלים.

כמו כן מעוניין שהכרטיס יריץ סרטי FULL HD ומעט משחקים - בשל דרישה זו, הוא איננו מעוניין בכרטיסים מקצועיים.

הכרטיס ירוץ על מעבד i7 870 . 4GB וספק סיסוניק 620

התקציב הוא עד 1200 כאשר ההתלבטות קיימת בנתיים בין 5770 ובין GTX460

1. האם ישנה העדפה לשימוש בNV או ATI במקרה זה בשל התאימות לתוכנות אלו ?

2. למה משתווה כל אחד מהכרטיסים, לכרטיסים המקצועיים כיום ?

3. האם נפח הכרטיס מהותי לתוכנות אלו ?

4. האם יש כרטיס אחר בתקציב העדיף על השניים הנ"ל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.אני לא יודע בוודאות אם יש באמת הבדל אבל אני יכול להגיד לך שבאתר של solidworks ממליצים על ובגדול שלפחות לפי ההרגשה שלי ATI מכוונים את עצמם יותר למשחקים , בעוד משווקים את עצמם גם כמפתחי כרטיסים לתחום האקדמיה/מחקר/הנדסה .(למרות שבעקרון יש להם סדרות כרטיסים מיוחדות לזה שנקראות QUADRO)

2.לא הבנתי

3.תלוי מה באמת הוא מתכנן לעשות , מכיוון שזה עבור מסך FHD אז לדעתי הוא לא יכול לקחת פחות מ1GB , אם התכנון זה לעבוד בSOLIDWORKS אז ליישומים יחסית פשוטים (אם הוא סטודנט ולא מהנדס) לדעתי רוב הכרטיסים היום מסתדרים בלי בעיה (למעשה אני יכול להגיד לך שבטכניון בפקולטה להנדסת מכונות משתמשים במאיץ הגרפי שמובנה בלוח האם של אינטל וזה עובד בסדר גמור) , אם זה מיועד לדברים אחרים ולהמון חישובים (למשל עבודות בתחום האנרגיה , זרימה דינמיקה) אז עדיף יותר זיכרון ובשביל זה באמת יש QUDARO אבל הם כרטיסים יחסית יקרים.

4. HD 5830 לדעתי פחות או יותר בתקציב , אם הוא מתכנן לקחת את הGTX460 אז לשים לב שיש לו שתי גרסאות והוא צריך את ה1GB . בנוסף אם הוא מחליט בסוף ללכת על חשוב לשים לב שמוציאים עכשיו סדרה חדשה שלהם שמתחילה בספרה 4 אז שיקנה כרטיס מהחדשים כי הישנים מיושנים מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקדים ואומר בשמו תודה :xyxthumbs:

לQUADRO מראש לא היה תקציב ולכן הוא מתפשר על "רוב הכרטיסים"

האם ההבדל בביצועים בין גרסאות ה GTX460 גרסאות(1GB\768MB) שווה את תוספת המחיר של בערך 200ש"ח לצורך העבודה בתוכנות הנ"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכן

http://www.nvidia.co.uk/object/product-geforce-gtx-460-uk.html\

פה יש השוואה , לדעתי יש משמעות גם להבדלים בממשק הזיכרון מכיוון שיש סיכוי שהוא ישתמש בתהליכים עם המון חישובים כך שזה יכול לעזור במידה והכרטיס מתאמץ [br]פורסם בתאריך: 14.08.2010 בשעה 01:47:14

בדיקה קצת יותר מעמיקה מעלה שגם לATI יש כרטיסים לפלח השוק הזה. . ..לדעתי הסדרה הזו נקראת fire אבל לא לגמרי הבנתי מה הולך שם

בקיצור , מה שלדעתי יהיה הכי טוב זה שהחבר שלך יכנס לאתרים של התוכנות הספציפיות שבהן הוא משתמש (התכנות שהכי חשוב לו שהן ירוצו טוב) ויבדוק שם ,

בכל אתר רשמי של תכנה כזו יש חומרה שהם ממליצים לעבוד איתה[br]פורסם בתאריך: 14.08.2010 בשעה 02:00:04

ואגב , עוד דבר חשוב.

לא רשמת את המפרט של החבר שלך , קח בחשבון שאם הכרטיס שהוא יקנה יהיה חזק באופן משמעותי (יחסית) מהמעבד אז המעבד "יסרס" לו את הביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה והGTX/RADEON באמת לא יבצעו האצת חומרה אז אפשר להגיד שזו קניה לגמרי מיותרת.

בנוסף , יש כרטיסים מקצועיים (QUADRO/FIREPRO) שכן נכנסים בתקציב הזה , אני מניח שהם די בסיסיים אבל בכל זאת הם אמורים להיות מקצועיים אז זה בטח עדיף משום דבר , אבל אני באמת לא מבין בזה יותר מדי,מה שכן במידה והוא מחליט לקנות כרטיס מקצועי אז שימתין לסדרות החדשות שלדעתי ממש אוטוטו יוצאות , חבל לקנות כרטיס בן שנתיים כשעוד חודש יהיה חדש באותו מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...