איזה UPS מומלץ לקנות למערכת הנ"ל - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה UPS מומלץ לקנות למערכת הנ"ל

aviel120

Recommended Posts

בעקבות הפסקות החשבל הלא נדירות בכלל במחוזותינו, החלטתי שאני קונה אל פסק כדי שיגן לי על המערכת ובעיקר על העצבים. להתעורר בבוקר ולראות שהמחשב לא נדלק נקרא לפתוח את הבוקר חרא! המזל שלי זה שהספק נעל את עצמו ולא נידלק זמנית וככה הוא הגן על המחשב... כל זה קרה לפני יומיים בהפסקות חשמל בלילה שהיו.

אני משתף אותכם בזה כדי שתבינו שאסור לזלזל בקטע של האל פסק ושאני צריך אחד שבאמת יהיה יעיל. התקציב שלי הוא 400-500 שקל ומעדיף לא לחרוג יותר מידי. המערכת שלי היא :

e8400

4gb ram

hd4850

ספק של ez-cool 500W

עכשיו אמרו לי שהספק הזה לא משהו אבל הוא עשה את העבודה והגן על המחשב יפה יפה, יש לי את המערכת הזאת כבר יותר משנה וחצי וברוך השם הכל בסדר.

מה אתם ממליצים שיעשה את העבודה ביעילות וכמובן שתהיה לUPS תוכנה שתכבה את המחשב אוטומטית אם יגמרו לו הסוללות בהפסקת חשמל ולא יהיה מי שיכבה אותו באותו זמן. אני מעדיף מהחנות skypc בראשון או KSP בראשוןכי זה קרוב לבית, אבל האיכות קודמת ואם יהיה מכשיר טוב במבצע בחנות אחרת גם יתקבל בברכה.

תודה לעוזרים! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחרונה קניתי במחיר מצויין 2 אל-פסק של אדויס מ- RSM דגם PRV850 במחיר מצויין (בתחום של התקציב שלך), אתה מוזמן להתקשר אליהם ולברר (הדגם עדיין לא מופיע באתר, אך הם מוכרים אותו).

יש אותו גם ל- KSP, אבל אני נהנה מהשירות הנהדר של RSM, לכן מעדיף לקנות אצלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהיה מודע ש UPS לא תמיד מגן אל המערכת מנזק. אם אין לו מגן ברקים מובנה אתה חייב להוסיף מגן ברקים רגיל לפניי ה UPS. אם לא מפריע לך כיבוי לא מסודר אתה יכול לשים רק את המגן ברקים ולקבל הגנה מקפיצות מתח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחומרה - לא. מה שהורס חומרה בדרך כלל זה כשהמתח חוזר לשניה נוספת כזה בהתחלה של הפסקת חשמל / מכת מתח שמגיעה בהתחלה או בסוף של הפסקת חשמל. מגן ברקים מגן נגד 2 אלה (אין הבדל בהגנה בין מגן ברקים נפרד לכזה שמובנה בתוך UPS זול)

לתוכנה - יכול לגרום לאיבוד מידע שלא נשמר לדיסק ולשגיאות אם מידע נכתב לדיסק באותו רגע. מערכות קבצים שונות מסתדרות אם זה בצורה שונה. מערכת קבצים מודרנית (כנראה ntfs היא כזאת אבל לא בטוח) תצתרך scandisk מהיר בהפעלה הבאה של המחשב ולא יקרה נזק אחר כלשהוא

אם אתה תשים UPS הוא יפתור את הבעיה של התוכנה לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בעצם אם אני משאיר את המחשב בלילה בלי עבודה, פשוט דלוק זה אומר שהוא לא כותב משהו, אז אני לא מאבד מידע מיוחד ואני לא צריך לדאוג לגבי זה.

לחומרה אני כן דואג אז בעצם מגן ברקים יספיק לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגן ברקים שמכיל MOV + מעגל לניתוק מיידי במקרה של עליית או ירידת מתח קיצונית + השהייה של כמה שניות לפחות לפניי חיבור המתח מחדש / הפעלה מחדש ידנית

אתה יכול לתת לינק לאחד מומלץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר כאלה מניסיון אישי. יצא לי לפרק אחד ישן של GPT (דגם שלא מיוצר יותר ולא דומה לחדשים) ולדעתי הוא היה בסדר מבחינת מה שראיתי בתוכו - לא יצא לי לבדוק איך הוא מגיב בקפיצות מתח

אני בעצמי משתמש אם מעגל השהייה מתוך שקע של מזגן - הוא לא מגן נגד קפיצות מתח (פחות טוב מהמגן ברקים שאני ממליץ) אבל כן נותן ניתוק והשהייה שלדעתי זה ההגנה היותר משמעותית

בנתונים של המגן ברקים אמור להיות כתוב מה הפיצ'רים שלו. צריך לחפש הגנה מקפיצות מתח חזקות (כלומר קיום MOV) + ניתוק במתח גבוה או נמוך מגבולות מסוימים + השהייה לפניי חיבור המתח מחדש או חיבור מחדש ידני בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם ה GPT SC9 ELEC בעל המפרט הבא עונה על הדרישות?

מגן מושלם למסכי פלאזמה,lcd, , מחשב וכו...

היחיד מסוגו בעל 3 התרים :

מגן מפני הפעלה מזיקה במתח נמוך מ 180 v

סופג ומגן מפני ברקים ונחשולי מתח גבוה - עבור מכשירי החשמל הרבים

מתח הפעלה 180-230vac 50hz

כושר מיתוג 16amp. (8a), 1.5h.p

זמן השהיה 3-5 דקות

ספיגת זרם 3 x 4,500 amp.

סוגי הגנת מתח יתר l-n, n-e, e-l

עמידות במתח יתר 500v

רמת מתח הגנה 800v

צריכת זרם 10ma מקסימאלי בהפעלה

טמפ' פעולה 70c + 10-

מידות 115x73x54 מ"מ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכח שמגן ברקים אולי יגן על החומרה שלך מפגיעה, אבל לא יגן על השפיות שלך מפגיעה.

נפילות חשמל חוזרות ונשנות, והפעלה מחדש של המחשב כל פעם (במיוחד באמצע עבודה) זה בין הדברים הכי מתסכלים שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכח שמגן ברקים אולי יגן על החומרה שלך מפגיעה, אבל לא יגן על השפיות שלך מפגיעה.

נפילות חשמל חוזרות ונשנות, והפעלה מחדש של המחשב כל פעם (במיוחד באמצע עבודה) זה בין הדברים הכי מתסכלים שיש.

יש משה ובמה שאתה אומר, אבל למזלנו לא כל 10 דקות יש הפסקות חשמל, ככה שמהבחינה הזאת הכל פחות או יותר בסדר...

עכשיו אחרי שאני רואה שכנראה מה שאני צריך זה מגן ברקים, שכמובן זול מUPS, אם אתם יכולים להמליץ לי על אחד טוב שיעשה את העבודה ויגן על המערכת ביעילות, וכמובן שיהיה איכותי ובמחיר סביר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...