שאלה| כדאי לקחת ספק עם W יותר גבוהה מהרצוי? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה| כדאי לקחת ספק עם W יותר גבוהה מהרצוי?

Ronenosh8

Recommended Posts

1)במידה ואני יקח ספק 750W לדוגמא, למערכת שצורכת אך ורק 300W. מה תהיה צריכת החשמל מהקיר?

2)במידה ויש לי ספק ללא נצילות (או שנצילות נמוכה לא מבין בזה) , אם אני אקנה ספק נגיד 1000W עם נצילות, שיהיה לי לשדורגים עתידיים, הוא יחסוך חשמל? (מכיוון שלספק עם ה 1000W יש נצילות גבוהה מהספק מהקודם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דירוג ה-WATT של הספק=ההספק המירבי שהספק יכול להעביר לרכיבים בצורה יציבה ולאורך זמן.

תצרוכת החשמל תהיה בהתאם לתצרוכת רכיבי המחשב, כלומר במידה והצריכה היא 250W למשל, לא יהיה שום הבדל בין ספק 300W לספק 550W כי שניהם יצרכו רק 250W.

בנושא זה חשוב להדגיש כי ישנם פערי איכות עצומים בין ספקים ג'נריים (No Name) לבין ספקים מחברות מתמחות דוגמת Seasonic, Enermax, , OCZ, Cooler Master ועוד.

בכל מקרה, ההספקים שדיברת עליהם גבוהים מאוד לכל הדעות ומיועדים למערכות עם מס' כרטיסי מסך (SLI/Crossfire), וקח בחשבון שספקים כאלה יקרים משמעותית מהשאר.

רק כדי לסבר את האוזן, ספק 750W של יעלה לך כ-580 ש"ח וספק 1000W שלהם יעלה לך כ-1000 ש"ח.

יהיה חכם אם תציין מה המפרט שלך וכך אוכל להמליץ לך על ספק מתאים.

חבל שתבזבז מאות שקלים על הספק פוטנציאלי שלעולם לא תנצל (גם אם תקנה בעתיד זללניים ותמלא את המחשב בדיסקים קשיחים ובכרטיסי PCI/PCIE).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דירוג ה-WATT של הספק=ההספק המירבי שהספק יכול להעביר לרכיבים בצורה יציבה ולאורך זמן.

תצרוכת החשמל תהיה בהתאם לתצרוכת רכיבי המחשב, כלומר במידה והצריכה היא 250W למשל, לא יהיה שום הבדל בין ספק 300W לספק 550W כי שניהם יצרכו רק 250W.

בנושא זה חשוב להדגיש כי ישנם פערי איכות עצומים בין ספקים ג'נריים (No Name) לבין ספקים מחברות מתמחות דוגמת Seasonic, Enermax, , OCZ, Cooler Master ועוד.

בכל מקרה, ההספקים שדיברת עליהם גבוהים מאוד לכל הדעות ומיועדים למערכות עם מס' כרטיסי מסך (SLI/Crossfire), וקח בחשבון שספקים כאלה יקרים משמעותית מהשאר.

רק כדי לסבר את האוזן, ספק 750W של יעלה לך כ-580 ש"ח וספק 1000W שלהם יעלה לך כ-1000 ש"ח.

יהיה חכם אם תציין מה המפרט שלך וכך אוכל להמליץ לך על ספק מתאים.

חבל שתבזבז מאות שקלים על הספק פוטנציאלי שלעולם לא תנצל (גם אם תקנה בעתיד כרטיסי מסך זללניים ותמלא את המחשב בדיסקים קשיחים ובכרטיסי PCI/PCIE).

הקטע שיש מבצע אכזרי ביותר של ספק 750W של ב 500 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על זה?

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3650

אם כן, נפתח עליו כבר דיון כאן ומדובר בספק מעולה לכל הדעות, במחיר שווה לכל נפש (יחסית לתועלת שניתן להפיק ממנו).

אם אתה ממילא רוצה להחליף ספק עקב שדרוג ומוכן להשקיע כזה סכום - לך על זה.

אחרת, לך על משהו קצת יותר עממי דוגמת ה-SEASONIC S12II 520W ותחסוך כמעט 100 שקל.

קח רק בחשבון שהספק הזה (של Corsair) הוא Overkill מטורף לרוב המחשבים היום וינוצל כמו שצריך רק במע' עם High End במערך SLI/Crossfire.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שזה אובר קיל אבל אי אפשר לדעת מה יהיה בעתיד,

נגיד בן אדם מתעניין בחומרה ממש ומגיע אליו סכום כסף נחמד והינה הוא חסך לו כסף משמעותי לספק...זה רק האג'נדה שלי :hat:

יש לך כסף ? חושב על העתיד ? סע על הספק הזה לפני שיגמר המבצע הזה..לא רואים כאלה כל יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על זה?

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3650

אם כן, נפתח עליו כבר דיון כאן ומדובר בספק מעולה לכל הדעות, במחיר שווה לכל נפש (יחסית לתועלת שניתן להפיק ממנו).

אם אתה ממילא רוצה להחליף ספק עקב שדרוג ומוכן להשקיע כזה סכום - לך על זה.

אחרת, לך על משהו קצת יותר עממי דוגמת ה-SEASONIC S12II 520W ותחסוך כמעט 100 שקל.

קח רק בחשבון שהספק הזה (של Corsair) הוא Overkill מטורף לרוב המחשבים היום וינוצל כמו שצריך רק במע' עם High End במערך SLI/Crossfire.

מה לגבי הספק של 620W?

כאן יש הבדל של פחות מ-20 ש"ח בלבד:

http://www.skypc.co.il/Product.asp?Pid=S12II-620&Cat2Cat1ID=24&Cat2ID=0&aff=Zap〈=he

(לעומת פה: http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=5171).

האם יש טעם בלקנות יותר חזק לכרטיס אחד?[br]פורסם בתאריך: 3.08.2010 בשעה 22:31:29

נכון שזה אובר קיל אבל אי אפשר לדעת מה יהיה בעתיד,

נגיד בן אדם מתעניין בחומרה ממש ומגיע אליו סכום כסף נחמד והינה הוא חסך לו כסף משמעותי לספק...זה רק האג'נדה שלי :hat:

יש לך כסף ? חושב על העתיד ? סע על הספק הזה לפני שיגמר המבצע הזה..לא רואים כאלה כל יום.

לא הכל שחור ולבן, לפי מה שראיתי, ה- TX750W רועש יותר בניצולת גבוהה, כאשר אותו SeaSonic נשאר שקט כל הזמן.

מכיוון שאני באותה הדילמה פה, נראה לי כי למי שלא הולך לשדרג ל- בקרוב עדיף לקנות ספק שקט, ואם זה גם יותר זול, מה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...