כמה שאלות לגבי דיסקים קשיחים חיצוניים 2.5", שאין עליהן התיחסות בפורום  - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לגבי דיסקים קשיחים חיצוניים 2.5", שאין עליהן התיחסות בפורום 

MEGATRON

Recommended Posts

כל התיבה הזאת, בה מונח אצלו הארד, כלל לא קשורה לא לארד דיסק, ולא למבנה המארז. למעשה אני לא ממש מבין איך היה לו מקום לדחוף עוד רכיב בתוך הכונן מעבר לאלה המומלצים ע"י יצרן.

המארז הזה מצוין ועושה את העבודה שלו נאמנה, החשש היחיד הוא לנפילות, שכן לא מומלץ להפיל מארז זה כי יש סוג של "חופש" בתוך המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל התיבה הזאת, בה מונח אצלו הארד, כלל לא קשורה לא לארד דיסק, ולא למבנה המארז. למעשה אני לא ממש מבין איך היה לו מקום לדחוף עוד רכיב בתוך הכונן מעבר לאלה המומלצים ע"י יצרן.

המארז הזה מצוין ועושה את העבודה שלו נאמנה, החשש היחיד הוא לנפילות, שכן לא מומלץ להפיל מארז זה כי יש סוג של "חופש" בתוך המארז.

צודק, הורדתי את החלק הזה עם האוזניים והכונן נכנס במלואו..

(יצאתי קצת בבון - חשבתי זה חלק אינטגרלי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנצל את האשכול ל-2 שאלות קטנות:

1. מהירות הכתיבה להרדיסק והקריאה ממנו זהות?

2. עם המארז בא כבל Y אבל למעשה מספיק לחבר קצה אחד להרדיסק וקצה שני למחשב כאשר חלק 1 של ה-Y לא מחובר לכלום אז למה בעצם צריך אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא, תמיד מהירות קריאה תהיה טובה יותר בדיסק קשיח. אם אתה מדבר על ממשק 2.0 אז עדיין יהיה יתרון בסיס לקריאה אבל על פי רוב התשובה היא חיובית.

2. ישנה שגיאה בבסיס השאלה. מי אמר שמספיק קצה אחד? זה תלוי בחיבור שבמחשב/DVD/כל-דבר-אחר. אם חיבור יספק פחות מידי אז ניתן להשתמש בקצה השני של הכבל, זהו בעצם היתרון.

*אם = if, לא עם = יחד/with

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחות מידי חשמל.

"פשוט ניסיתי"? :lol: לא הבנת בכלל..

אתה יכול לחבר למחשב והכונן יעבוד עם חיבור אחד, ואתה יכול לחבר למחשב אחר וחיבור אחד לא יספיק. לא רק מחשבים אלא נגני ומכשירים אחרים גם עלולים לספק פחות מתח מהנחוץ בשביל שהכונן יפעל.

כמובן שזה לא דבר נפוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...