הנחה של 50% בשכירות לצעירים שיעברו לגור בדיור ציבורי בצפון/דרום - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנחה של 50% בשכירות לצעירים שיעברו לגור בדיור ציבורי בצפון/דרום

lev-27

Recommended Posts

אני לא רואה שתיהיה רכבת שתעשה תל אביב-טבריה בחצי שעה, בזמן שתל אביב-חיפה היום היא בין 50-60 דקות.

כנראה שיש לו בעיה קלה בגיאוגרפיה, לדעתי הוא התכוון לאשקלון.

תודה על הקרדיט שאתה נותן לי אבל לא, אין לי שום בעיה בגיאוגרפיה. כתבתי טבריה והתכוונתי בדיוק לטבריה. מילא אם היית מניח שהתבלבלתי בין טבריה לנהריה... טבריה לכרמיאל... מילא, אבל להתבלבל בין טבריה לאשקלון?! :s05:

אז כן, בתור דוגמה התכוונתי לרכבת שתחבר את טבריה למדינת . ידידיי, יש לי היכרות מספיק מעמיקה עם רכבת , אני מדבר על זמן נסיעה נטו בלי בכלל להזכיר את איכות הנסיעה והתמורה לכסף (שלא תקבלו). איזה סיבה יש לרכבת לעשות את קו ת"א-חיפה בשעה? אז בדיוק כמו באוטובוסים עושים קו ישיר ללא עצירות בין ת"א לחיפה וקו נוסף ששמו בישראל ייקרא "מאסף". כנ"ל לגבי אשקלון (לא, לא התבלבלתי, אני מתכוון לאשקלון, העיר שנמצאת דרומית לאשדוד), אשדוד וב"ש.

מרחק הנסיעה שבין ב"ש לת"א לא מאוד שונה מאשר זה שמחבר את חיפה לת"א וישנה תוכנית עבודה לרכבת שתעשה את הדרך מב"ש לת"א ב-45 דקות (כולל עצירות בדרך), אז מדוע שרכבת דומה לא תעשה את הדרך בחצי שעה מ/לחיפה? במצב כזה לאנשים רבים תהיה סיבה לגור בפריפריה, לקבל איכות חיים טובה יותר, לשלם פחות כסף על דירות, להוזיל את מחיר הדירות במרכז ועל הדרך גם לעבוד במרכז, היכן שעוד נותרו מספר משרות פנויות.

גם אם מחיר הדירות ירד ל-700K עדיין לא תוכל לרכוש דירה במזומן כמו שאתה חולם.

מדוע לא?

גם אם נניח שלא, העלות של משכנתא כזו היא הרבה יותר סבירה וקרובה ליכולת הכלכלתי של הרבה מאוד אנשים במדינה. אל תשכח שבמצב הנוכחי אם תקנה דירה שעולה 1.5 מיליון ש"ח לא תשלם עליה בשורה התחתונה פחות מ-2 מיליון ש"ח (ריבית על המשכנתא, שינויים קלים בדירה שכולם עושים, מיסים, אגרות וכו').

אם דירה תעלה 700K אפילו בעוטף גוש דן אני מוכן לקנות כבר עכשיו. איפה חותמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...