שאלה על הסולו ועל SEASONIC - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על הסולו ועל SEASONIC

keldad27

Recommended Posts

שלום תותחים !

קונה מחשב חדש (i5-760, לוח עוד לא סגור, 4GB זכרון, OS 7 32bit, כנראה 1GB GTX460, אופציה להרחבה בעתיד למערך של 2 כאלו ב-, 3 כוננים קשיחים - 2 ישנים טיפה של 500GB ואחד חדש של 1 טרה, ספק ומארז נותרו שאלות עבורכם).

לא מתוכנן OC ללוח/מעבד, אולי לכ"מ בעתיד.

רוצה שקט (מאוד, אבל לא ברמה של אולפן הקלטות, לא צריך להשתגע)!

שאלה על המארז: כרגע נראה לי שאני מתלבט בין P182 (אחלה, אבל מעצבן שהכפתור כיבוי והריסט לא נגישים, למרות שזה שטויות) לבין הסולו

---- מה דעתכם? חשוב לי שקט, ואני מחפש סולידי (בלי , אורות ושטויות), אבל שיתמוך לי בעתיד אולי במערך של 2 כרטיסי מסך GTX460. איך הסולו? לא שמעתי עליו כמעט בהשוואה ל-P182 שכולם מתים עליו. יש המלצות אחרות ? -----

שאלה על הספק - המליצו לי על SEASONIC S12II 520W BRONZE - RETAIL (המוכר, שהוא חבר, בכלל רוצה למכור לי HEC550, שהוא "בסדר"). שמעתי כמה תלונות על בעיות בסדרת ה-SS (סדרות S12II/M12II), אבל מי שהמליץ לי עליו הוא תותח פורום ידוע ומוכר, ואני סומך עליו שאין בעיות מהותיות עם הסדרה הידועה הזאת.

מה שכן:

1. מה בדבר ה-SEASONIC M12-II 620W ? האם הוא אופציה עדיפה? אוברקיל אולי, אבל האם הוא שקט מספיק?

2. האם זה מספיק למערכת עם כרטיס של GTX460 1GB ו-3 ? ואם הייתי רוצה להוסיף עוד כרטיס מסך זהה?

מחכה לכם, תותחים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין ש-SS 530 יחזיק לך מערכת עם 2 כרטיסי 460, אומנם לפי הבנצ'ים האחרונים מערכת כזאת דורשת כ-470W, אבל עדין באמת שלא הייתי לוקח את הסיכון הזה. לך על ה-620 בשביל להשאיר לך מרווח שדרוג יותר גדול. מה גם שהוא לא הדבר הכי רועש בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...