מעוניין לרכוש תחנת עבודה עם 2 מעבדי XEON לעבודת גראפיקה - עמוד 9 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לרכוש תחנת עבודה עם 2 מעבדי XEON לעבודת גראפיקה

sashad2003

Recommended Posts

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

"אבל אנחנו עדיין לא הגענו ל-CS6,7,8,9,10."

אחי , לא צריכים להגיע ל CS6...7 ו8 בישביל לנצל מחשבים חזקים .... אני מקמפז בתוכנת Nuke זה רמה אחרת של עולם , חוץ מפוטושופ כל שאר התוכנות של אדובי זה פשוט שיט אחד גדול , לא יודעות לנצל מחשבים חזקים 64 ביט כמו שאמרתי קודם , CRASH כל 10 דקות , פשוט תוכנות כושלות לא צריך להגן עליהם :)

Matte painting מציירים בהרבה תוכנות ולא רק PHOTOSHOP , בתעשייה משתמשים לרוב ב Body paint , וכו'

"דבר אחד אני לא מצליח להבין.... איך אתה אומר שטות כזאת ש"תוכנות Adobe הם שיט שלא משתמשים בהם בכלל בתעשייה המקצועית אז חבל על הכסף בכלל" ? אני עושה מזה כסף. על הכסף הזה רכשתי לעצמי , אופנוע ומחשב תותח. בקרוב גם דירה "בעזרת אדובי""

כי עבדתי ברוב בתי הפוסט הנחשבים בארץ, ובסטדיוס של תלת מימד ואנימציה , ואני אומר לך שלא משתמשים ב80 אחוז מהמקומות ב Adobe ....אתה יכול להאמין ואתה יכול לא להאמין :)תעבור לNuke או

רק תוכנות של Adobe יתקינו לך 20 משימות שירוצו בזיכרון , יש להם כבר כל תוכנה אפשרית רק חסרה להם תוכנת Adobe Shit Cleaner

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=469630.0

מה יהיה בנאדם...?

דבר ראשון body paint זאת תוכנה שמבוססת על מודול ותיק של התוכנה CINEMA 4D, מבית מקסון.

תוכנה מדהימה ומקצועית לציור וטקסטור בתלת מימד, אבל... היא לא יכולה להחליף את פוטושופ! בכול הזוויות שלה.

לגבי AE של אדובי, אתה פשוט לא רוצה להבין שמדובר על תוכנה שמיועדת בעיקר ל-motion graphics מבוססת על שכבות.

התוכנות שמיועדות בעיקר לשוק ה-VFX כמו: Nuke, , שייק... מיועדות לעבודה בנוד (עצי זרימה) הם תוכנות מקצועיות יקרות שהעלות שלהם היא-

פי 3 לפחות מהמחיר של אדובי AE.

אז אתה בכלל לא יכול להשוות את התוכנות האלו, למעשה בזכות אדובי יש לך תוכנה שנותנת לך כרטיס כניסה לעולם ה-VFX בשליש מחיר.

בעניין הקריסות של התוכנה, זה כבר נושא אחר שתלוי ביציבות החומרה והתוכנה במחשב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...