מעוניין לרכוש תחנת עבודה עם 2 מעבדי XEON לעבודת גראפיקה - עמוד 8 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לרכוש תחנת עבודה עם 2 מעבדי XEON לעבודת גראפיקה

sashad2003

Recommended Posts

צודק צודק, טעות שלי.

הדחקתי שזה קיים, כי אנחנו בכלל לא התלבטנו לגבי תחנה עם 2 כאלו בגלל המחיר...

ההתלבטות הייתה לגבי 5650 - ושם כמו שנאמר - בחלק גדול מהביצועים 3680 אחד (עם 6 ליבות) עדיף על 2 מעבדי 5550 (עם 8 ליבות סכ"ה) או 2 מעבדי 5650.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אולי מספיק עם הספאמים והדורי דורי :pissed:

sashad2003 - אתה טועה.

מה שחשוב שמערכת ההפעלה והתוכנות

ישבו על דיסק מהיר, כל השאר יכולים להיות

" דיסקים רגילים ".

:xyxthumbs:

ואם כל קובץ עליו אני עובד שוקל גיגה?

אני עושה המון פעמים save בשביל לא לעבד שום פרט עליו עבדתי, זה לא יאיט את השמירת הקבצים על הדיסק?[br]פורסם בתאריך: 29.07.2010 בשעה 00:34:55

היי לכולם :hi:

כל חלקי המחשב כבר הוזמנו ואמורים להגיע שבוע הבא.

וכמו שנאמר קודם, נשאר רק לרכוש דיסקים קשיחים.

מסתבר שבלוח אם שרכשתי, בשביל לשים דיסקים SAS ב-RAID, צריך לקנות גם בקר שעולה לפחות עוד 1000 ש"ח

בשביל לעשות RAID 5 עליו חשבתי קודם, צריך לקנות עוד איזהשהו מנגנון שיאפשר זאת.

בסופו של דבר הפיתרון שנראה לי יהיה הכי נכון לעשות זה לשים 80 גיגה שמחירו 1050 ש"ח למערכת הפעלה + תוכנות ומערך של 4 דיסקים יחסית זולים

SATA II 500 GIGA ב- RAID 10. נראה לי זה יתן לי ביצועים לא רעים, יגבה את כל העבודות שלי והמחיר סביר.

אלא אם למישהו יש רעיון אחר :)

בקשר למהירויות של וניצול מרובי ליבות בתוכנות בהן אני משתמש, אפשר לדבר המון. יש כתבות שמגבות את כל הצדדים. חלק לכיוון אחד וחלק לכיוון השני. אני מבין גם שלהיום היה מספיק לי גם מעבד I7 920. אני בטוח הוא יעשה עבודה טובה. אבל כמו שנאמר קודם, כל שניה חשובה לי.

כמו כן הניסיון שלי עם מחשבים מראה, שצריכים לחשוב קדימה וכל מה שזול, בסופו של דבר יוצא יקר.

לרדוף אחרי זה באמת בלתי אפשרי, כל יום יוצא משהו חזק יותר ומה שאתה קונה נהיה זול יותר.

מעבדי משמשים תחנות עבודה בגלל יציבות ויכולת עבודה עם ECC אשר גם תורם המון ליציבות. מבחינתי זה אחד הפרמטרים החשובים לעבודה שלי.

לא פעם ולא פעמיים פלאש CS4 פשוט נכבה לי בלי להודיע על תקלה, נתקע בגלל שכנראה נמאס לו לראות את מה שאני עושה וכו'. אני רוצה למנוע את רוב הבאגים האלה ע"י תחנת עבודה חזקה זו. מקווה גם שזה באמת יעזור.

מבחינה כספית אין ספק, זה יקר מאוד. קצת כואב לכיס. נקווה שזה ישתלם לי לתווך הרחוק.

בכל מקרה תודה לכולם על העצות. :xyxthumbs:

כשאקבל את המחשב, אספר לכם את חוות דעתי עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבלי להכנס לויכוח הקוואדרו נגד גי'פורס (אין לי כח להכנס לזה עכשיו) ומבלי לקרוא כל עמוד..

הייתי ממליץ לנסות ולבדוק אם תוכנות ותוספים כמו FurryBall או Octane Render משתלבות לך ב pipeline

אלו GPU Renderes שיש לי ניסיון מאוד חיובי איתם.

Octane זו תכנת standalone

FurryBall זה מנוע שהוא תוסף למאיה (לא ראיתי אם רשמת באילו תוכנות אתה משתמש) כך שניתן להגדיר אותו כ real time renderer לתצוגת הפרספקטיבה וכך לקבל תוצאה מהירה ואיכותית. "חסרון" אחד שיכול להיות משמעותי הוא שימוש בשיידרים ותאורה מיוחדים ותמיכה בסיסית בלבד בשיידרים של מאיה (ובלי מנטל ריי כמובן).

http://furryball.aaa-studio.eu/

http://www.refractivesoftware.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבלי להכנס לויכוח הקוואדרו נגד גי'פורס (אין לי כח להכנס לזה עכשיו) ומבלי לקרוא כל עמוד..

הייתי ממליץ לנסות ולבדוק אם תוכנות ותוספים כמו FurryBall או Octane Render משתלבות לך ב pipeline

אלו GPU Renderes שיש לי ניסיון מאוד חיובי איתם.

Octane זו תכנת standalone

FurryBall זה מנוע שהוא תוסף למאיה (לא ראיתי אם רשמת באילו תוכנות אתה משתמש) כך שניתן להגדיר אותו כ real time renderer לתצוגת הפרספקטיבה וכך לקבל תוצאה מהירה ואיכותית. "חסרון" אחד שיכול להיות משמעותי הוא שימוש בשיידרים ותאורה מיוחדים ותמיכה בסיסית בלבד בשיידרים של מאיה (ובלי מנטל ריי כמובן).

http://furryball.aaa-studio.eu/

http://www.refractivesoftware.com/

אני לא עובד עם תוכנת מאיה. רק עם 3D MAX.

אם זה עוזר לביצועים בזמן עבודה ב MAX אז שווה לנסות את המנוע הזה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד גרסאת נסיון של octane

טוטוריאל של רבע שעה + חבילת סצינות בדיקה, הכל מהאתר שלהם

ואז תנסה להביא כמה סצינות משלך ולבדוק אם זה משהו שאתה מסוגל להתרגל לעבוד איתו

תנסה גם להשוות זמן רנדור של אותן סצנות במקס מול אוקטן

לי זה הוריד סצנה אחת ממעל לשעתיים של רנדור במנטל ריי לעשרים דקות עם אוקטן

אגב, אוקטן מוגר כ unbiased physically accurate ככה שמהצד ה"אומנותי" של החומרים והתאורה קצת יותר קשה להנות אבל אם אתה מחפש ריאליזם אז הניסיון שלי מאוד חיובי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדי משמשים תחנות עבודה בגלל יציבות ויכולת עבודה עם ECC אשר גם תורם המון ליציבות. מבחינתי זה אחד הפרמטרים החשובים לעבודה שלי.

לא פעם ולא פעמיים פלאש CS4 פשוט נכבה לי בלי להודיע על תקלה, נתקע בגלל שכנראה נמאס לו לראות את מה שאני עושה וכו'. אני רוצה למנוע את

שטויות, אין קשר בכלל במיוחד בתוכנות של אדובי.

אל תחפש להצדיק את זה שאתה פשוט זורק כסף לפח, לפחות לניסיוני העשיר בתחום הזה.

עבדתי על המון תחנות עבודה, והבדלים בביצועים מול מעבד I7, 1090T לא מצדיקים בכלל את ההוצאה הכספית הזאת.

תחשוב שמעבד 4 ליבות זה מעל הנדרש בתחום הזה, יש מקצוענים שאפילו עוד מסתפקים בליבה כפולה.

אם אתה יכול עדיין לשנות את ההזמנה שלך, תעשה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף קיבלתי את המחשב.

עובד מצויין עם מערכת הפעלה 7 64ביט

בסופו של דבר לקחתי 2 דיסקים למערכת הפעלה ולעבודה שוטפת.

בנוסף לקחתי 2 דיסקים רגילים שיעבדו במירור. (לגיבויים של כל העבודות שלי)

בקיצור חיה רעה :)

תודה לכל מי שעזר לי ויעץ לי. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ו-HDD לקחת ?

אתה שומר את ה-DATA על ה- RAID 1 של ה-HDD ועובד מול תוכנות שעולות מתוך RAID 0 של ?

בסופו של דבר לקחתי את ה- Force Series 60GB Sata II MLC 2.5 Inch Retail

עליו מותקנת מערכת הפעלה עם כל התוכנות.

בקשר לשאר הדיסקים..... ביטלתי את ההזמנה.

נראה לי יום ראשון אלך לקחת שני דיסקים של סמסונג אשר הצעת לי ודיסק נוסף בגודל 128-160 גיגה לעבודה שוטפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איך הגעתה ל Dual xeons ועוד משתמש בתוכנות ADOBE ? , אני אנימטור מתעסק בתוכנות 3ds max , maya עושה סימולציות כבדות ורנדרינג משוגעים שקורעים כל מחשב , אבל בישביל Flash ? photoshop ? לא צריך יותר ממחשב 4 גיגה זיכרון ומעבד 2 4 ליבות .....ואם FLASH קורסת סתם ככה תדע לך זה לא בגלל הזיכרון או המעבד או המחשב בכלל , תוכנות Adobe הם שיט שלא משתמשים בהם בכלל בתעשייה המקצועית אז חבל על הכסף בכלל , תוכנות כמו After effects .....photoshop וכל אלו , לא שוות מחשבי DUAL ....חוץ מזה , ADOBE עד גירסאות CS5 ו CS4 לא היה לתוכנות 64BIT , משמע גם אם תשים 24 גיגה התוכנה לא תדע לנצל יותר מ 3.5 ומעבד אחד ... השוס הוא שעכשיו אדובי הוציאו CS5..... והליצנים האלו עשו את התוכנה רק 64BIT ....אין 32 ..... כאלו ליצנים זה לא יאמן , בכל מקרה אחי אל תשקיע במחשב כל כך חזק קנה אוטו או אופנוע קטן בכסף הזה ADOBE לא שווים את זה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איך הגעתה ל Dual xeons ועוד משתמש בתוכנות ADOBE ? , אני אנימטור מתעסק בתוכנות 3ds max , maya עושה סימולציות כבדות ורנדרינג משוגעים שקורעים כל מחשב , אבל בישביל Flash ? photoshop ? לא צריך יותר ממחשב 4 גיגה זיכרון ומעבד 2 4 ליבות .....ואם FLASH קורסת סתם ככה תדע לך זה לא בגלל הזיכרון או המעבד או המחשב בכלל , תוכנות Adobe הם שיט שלא משתמשים בהם בכלל בתעשייה המקצועית אז חבל על הכסף בכלל , תוכנות כמו After effects .....photoshop וכל אלו , לא שוות מחשבי DUAL ....חוץ מזה , ADOBE עד גירסאות CS5 ו CS4 לא היה לתוכנות 64BIT , משמע גם אם תשים 24 גיגה התוכנה לא תדע לנצל יותר מ 3.5 ומעבד אחד ... השוס הוא שעכשיו אדובי הוציאו CS5..... והליצנים האלו עשו את התוכנה רק 64BIT ....אין 32 ..... כאלו ליצנים זה לא יאמן , בכל מקרה אחי אל תשקיע במחשב כל כך חזק קנה אוטו או אופנוע קטן בכסף הזה ADOBE לא שווים את זה :)

לא מסכים אתך בכלל.

יש לי חבילה שלמה של CS5. עובדת מצויין. תוכנה יחידה שבאמת מנצלת את 64bit היא .

כל שאר התוכנות הן 32bit וגם כן עובדות מצויין עם 2 מעבדי . יכול להיות שני המעבדים לא מנוצלים עד הסוף, אבל אנחנו עדיין לא הגענו ל-CS6,7,8,9,10.

יצא לי לעבוד עם המון מחשבים וראיתי הבדלים משמעותיים בעבודה בין מחשבים עם 4גיגה ל-12

לדוגמא רנדר באפטר אפקט. בו נעשה שימוש רב בזיכרון. ניתן אפילו לראות את זה בלייב.

לפני שהתחלתי לעבוד כפרילנס, עבדתי בחברה אחת אשר עוסקת בבנית אתרים. חברה מאוד ידוע בשוק. אתרים גדולים נבנו ע"י החברה הזו.

אחד הסמנכ"לים שם(יש להם הרבה כאלה) היה אחראי על הרשת וכל מה שקשור למחשבים.

הוא בדיוק כמוך אמר, מי צריך מחשב חזק לפוטושופ :bash:. כל המחשבים היו עם כרטיס מסך מובנה של 8 מגה ו-2 גיגה זיכון. :screwy: . לרוב העבודה כאשר עשיתי פעולות פשוטות זה הספיק, אבל ברגע שעשיתי מצגת כבדה בפלאש, מחשבים קרסו.

ד"ה אופנוע ורכב כבר יש לי. :)

כאשר קונים מחשב צריכים לחשוב כמה שיותר קדימה. אין ספק שכל שנה יוצאים מחשבים חדשים אבל זה לא אומר שצריכים כל שנה לרכוש מחשב ב-2000 ש"ח.

בסופו של דבר אקבל ביצועים גרועים ואשלם את אותו הסכום.

דבר אחד אני לא מצליח להבין.... איך אתה אומר שטות כזאת ש"תוכנות Adobe הם שיט שלא משתמשים בהם בכלל בתעשייה המקצועית אז חבל על הכסף בכלל" ? :facepalm: אני עושה מזה כסף. על הכסף הזה רכשתי לעצמי , אופנוע ומחשב תותח. בקרוב גם דירה "בעזרת אדובי" :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איך הגעתה ל Dual xeons ועוד משתמש בתוכנות ADOBE ? , אני אנימטור מתעסק בתוכנות 3ds max , maya עושה סימולציות כבדות ורנדרינג משוגעים שקורעים כל מחשב , אבל בישביל Flash ? photoshop ? לא צריך יותר ממחשב 4 גיגה ומעבד 2 4 ליבות .....ואם FLASH קורסת סתם ככה תדע לך זה לא בגלל הזיכרון או המעבד או המחשב בכלל , תוכנות Adobe הם שיט שלא משתמשים בהם בכלל בתעשייה המקצועית אז חבל על הכסף בכלל , תוכנות כמו After effects .....photoshop וכל אלו , לא שוות מחשבי DUAL XEON ....חוץ מזה , ADOBE עד גירסאות CS5 ו CS4 לא היה לתוכנות 64BIT , משמע גם אם תשים 24 גיגה התוכנה לא תדע לנצל יותר מ 3.5 ומעבד אחד ... השוס הוא שעכשיו אדובי הוציאו CS5..... והליצנים האלו עשו את התוכנה רק 64BIT ....אין 32 ..... כאלו ליצנים זה לא יאמן , בכל מקרה אחי אל תשקיע במחשב כל כך חזק קנה אוטו או אופנוע קטן בכסף הזה ADOBE לא שווים את זה :)

תראה עם חלק מהדברים אני מסכים עמך, אבל... לכתוב שטות על התוכנות של אדובי?

העיתון שאתה קורא בבוקר, רוב המדיה המודפסת בעולם, מדיה לאינטרנט, ובקרוב לתחום הסמרטפונים.

אגב, תחום ה-Matte painting בתעשיית הסרטים נעשה ברובו ע"י .

http://en.wikipedia.org/wiki/Matte_painting

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אבל אנחנו עדיין לא הגענו ל-CS6,7,8,9,10."

אחי , לא צריכים להגיע ל CS6...7 ו8 בישביל לנצל מחשבים חזקים .... אני מקמפז בתוכנת Nuke זה רמה אחרת של עולם , חוץ מפוטושופ כל שאר התוכנות של אדובי זה פשוט שיט אחד גדול , לא יודעות לנצל מחשבים חזקים 64 ביט כמו שאמרתי קודם , CRASH כל 10 דקות , פשוט תוכנות כושלות לא צריך להגן עליהם :)

Matte painting מציירים בהרבה תוכנות ולא רק PHOTOSHOP , בתעשייה משתמשים לרוב ב Body paint , וכו'

"דבר אחד אני לא מצליח להבין.... איך אתה אומר שטות כזאת ש"תוכנות Adobe הם שיט שלא משתמשים בהם בכלל בתעשייה המקצועית אז חבל על הכסף בכלל" ? אני עושה מזה כסף. על הכסף הזה רכשתי לעצמי , אופנוע ומחשב תותח. בקרוב גם דירה "בעזרת אדובי""

כי עבדתי ברוב בתי הפוסט הנחשבים בארץ, ובסטדיוס של תלת מימד ואנימציה , ואני אומר לך שלא משתמשים ב80 אחוז מהמקומות ב Adobe ....אתה יכול להאמין ואתה יכול לא להאמין :)תעבור לNuke או

רק תוכנות של Adobe יתקינו לך 20 משימות שירוצו בזיכרון , יש להם כבר כל תוכנה אפשרית רק חסרה להם תוכנת Adobe Shit Cleaner

בסופו של יום אחי , אם מחשב של 12000 יעשה לך טוב אז לך על זה אבל תדע לך שהתוכנות האלו לא מספיק חכמות ויש אחרות בהרבה יותר טובות , אני הייתי מציע לך ללכת על איזה I7 930 עם 6-8 גיגה רם .ואם יש לך כבר אופנוע אז איזה נעליים של אלפין סטארס במקום :D

אגב אם אתה בעד לבזבז כל כך הרבה , אמליץ לך על מחשב כמו שאני קונה השבוע , בהצלחה

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=469630.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...