מעוניין לרכוש תחנת עבודה עם 2 מעבדי XEON לעבודת גראפיקה - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לרכוש תחנת עבודה עם 2 מעבדי XEON לעבודת גראפיקה

sashad2003

Recommended Posts

יש מצב לקבל תחום פעילות / תוכנות ?

לא כל מה שאפל / חברות מותג מוכרות

זה תורה מסיני, מי שהוא הזכיר 4 ?

:xyxthumbs:

תחום פעילות שלי טיפה רחב :)

בקשר לאפל אני מסכים אתך אבל כל הרעש סביב איפון 4 נוצר אך ורק בגלל שזו חברה טובה.

לי יש HD2 עם פי 10 יותר בעיות.

אני מעצב ופלאשיסט פרילנסר

עיקר העבודה שלי היא עיצוב והפלשה של אתרי . Photoshop + Flash

עריכת וידיאו + אפטר + 3D מקס אלה תוכנות אשר עוזרות לי מאוד בעבודה.

אין ספק שאפשר להישאר עם מחשב ישן Ghz 2.6 II X4 620 . את רוב העבודה הוא עושה מצויין, אבל ברגע שיש לי קבצים גדולים וקשים לעיבוד, אני מתחרפן. גראפיקה וקטורית תוקעת את המחשב בטרוף. לפעמים עד לוקח לי יום שלם לקבל השראה, ובידיוק ברגע שזה קורה המחשב מת :)

אני עבדתי לא מזמן באחת החברות שעיקר עיסוקם הוא וידיאו. בכל המחשבים שלהם היו XEONים. המחשבים עבדו כמו חיות רעות.

אז הבנתי שאני חייב מחשב חזק שיחזיק לאורך זמן ושאפל במקרה הספציפי הזה צודקים ב-100%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^^^

סבבה, כבר אמרתי שבטח עשית שיעורי בית ;D,

רק טוב לדעת במה הדברים אמורים !

בכל זאת, המערכת הנוכחית היא הקצנה לקצה השני,

כפי שהקסאון הוא הטופ של הקצה השני ( אני לא יודע

אם הקסאון לבדו בפסגה, בגלל זה ביקשתי יותר פרטים ).

עדיין מה שהצעתי לגבי דיסקים, נראה לי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איזה נסיון יש לך. אבל לי יש נסיון רב שנים עם HP ו בכל הקשור למחשוב עסקי ושרתים. ואני יכול להגיד לך שבנושא זה, שניהם מצוינים, הרבה יותר ממה שמקובל בשוק. כגון, שליחת דיסק קשיח במקום דיסק פגום, ביום שלמחרת פתיחת הקריאה הטלפונית. וזאת גם לתחנות עבודה וגם לשרתים.

נגיד ואני סומך על מה שאתה אומר ורוכש אצל אחת מחברות שדיברנו עליהן שרת. האם זה משתלם לי כספית? לשלם 3000-4000 ש"ח יותר .....

את אותו המפרט אני מרכיב מחלקים מחנויות שונות. נכון שזה טרטור אבל אם ויקרה מצב בו דיסק קשיח שלי נדפק, אני יכול עם ראש שקט לקנות חדש וזה עדיין יהיה לי יותר זול.

כמו כן הם כולם מעלצים אותי לקחת מערכת הפעלה, אופיס וכרטיס מסך שכבר יש לי. כך לפחות ראיתי באתר של כאשר ניסיתי להרכיב מפרט.

מה שאמרת על הזיכרון.... אתה צודק לגמרי. יהיו ECC. על זה אסור לוותר.[br]פורסם בתאריך: 25.07.2010 בשעה 20:48:23

^^^^^

סבבה, כבר אמרתי שבטח עשית שיעורי בית ;D,

רק טוב לדעת במה הדברים אמורים !

בכל זאת, המערכת הנוכחית היא הקצנה לקצה השני,

כפי שהקסאון הוא הטופ של הקצה השני ( אני לא יודע

אם הקסאון לבדו בפסגה, בגלל זה ביקשתי יותר פרטים ).

עדיין מה שהצעתי לגבי דיסקים, נראה לי טוב.

אני יודע שזו הקצנת יתר. אני קצת :screwy:. אבל אני רוצה שזה יהיה מחשב פצצה, כך שאני לא יוכל להתלונן שמחשב הרס לי את ההשראה :)

אני רוצה לגלוש בפורום הזה ולקרוא דברים מעניינים ולא לחפש פתרון לבעיה שיכולה לקרות בגלל שלקחתי מחשב לא מספיק חזק.

[br]פורסם בתאריך: 25.07.2010 בשעה 20:53:20

שלום לך

לא יודע למה , אבל אתה בטח יודע,

ז.א. אני מניח ששקלת חלופות פחות בומבסטיות.

יש לי הערה בקשר לדיסקים שמיועדים עבור מ"ה,

וגם אלה שלא.

אולי תשקול לשים את דיסק ה - "מומנטוס" של , שנותן גם ביצועים

וגם נפח באחלה מחיר, ולגבי הדיסקים הרגילים למה לא F3 של ?

אני לא מכיר את הדיסקים האלה. אבדוק את הנושא.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד ואני סומך על מה שאתה אומר ורוכש אצל אחת מחברות שדיברנו עליהן שרת. האם זה משתלם לי כספית? לשלם 3000-4000 ש"ח יותר .....

את אותו המפרט אני מרכיב מחלקים מחנויות שונות. נכון שזה טרטור אבל אם ויקרה מצב בו דיסק קשיח שלי נדפק, אני יכול עם ראש שקט לקנות חדש וזה עדיין יהיה לי יותר זול.

כמו כן הם כולם מעלצים אותי לקחת מערכת הפעלה, אופיס וכרטיס מסך שכבר יש לי. כך לפחות ראיתי באתר של DELL כאשר ניסיתי להרכיב מפרט.

בשרתים ממש לא מכריכים אותך לקחת מערכת הפעלה. לגביי ההפרש אתה צודק. אבל תמורת ההפרש הזה אתה מקבל:

1. 2 מעבדים עדיפים ממשפחה חדשה 5620. (12MB cache, 2.4ghz ועוד תכונות שנוספו)

2. דיסקים hot-plugabel כמו שציינת.

3. 2 ספקי כוח. השרת ממשיך לעבוד אם אחד קורס.

4. אותו כמות זכרון ECC.

5. בקר SAS RAID עם 256MB cache + battery. לכל תצורת RAID אפשרית.

ניסיתי להרכיב ולשלוח לך את המפרט.. אבל לא ניתן. תנסה להרכיב בלינק הבא - דגם PowerEdge T410.

http://configure.us.dell.com/dellstore/config.aspx?oc=becwgk2&c=us&l=en&s=bsd&cs=04&kc=server-poweredge-t410

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח I7 עם 6 ליבות .

תרכיב 2 או 4 ברייד 0 ואני רוצה לראות איזה מקבוק משקבוק יהיה יותר חזק.

ראיתי מלא השוואות בין מעבדים ההבדל הכי גדול היה בין לכונן רגיל..

היום עשיתי השווה בין I7 920 עם HDD 7200 לבין המחשב שלי I7 860 עם 2 ברייד 0 - שמירת קובץ גראפי של 3.67גיגה..

הזמנים היו - 8 שניות ל , ב HDD רגיל עשיתי ביטול אחרי חצי דקה...

בתקציב של 11אלף קח כמה SSD ועוד 500 Black edition ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכיר את האפליקציות שלך אבל יתכן שאתה בונה מערכת של שרת לאירגון קטן במקום תחנת עבודה גראפית ?

כל האפליקציות שפירטתי קודם הן גראפיות. רובן מצריכות רק מעבד והמון .

עניין הוא שכולם אומרים לי שצריך לקחת שרת ואני לא מצליח להסביר לאנשים שזו אמורה להיות תחנת עבודה מפלצתית :pissed: לגראפיקה.

רוב אנשי IT רגילים למערכות שונות לגמרי. חברות שעוסקות בגראפיקה, רוכשות מחשבי וחושבות שזה מספיק. :facepalm:

זו הסיבה שאני מחפש תשובה בפורום הזה.

יכול להיות שהמפרט שכתבתי בהתחלה יותר מדי דומה לשרת, אז אנא כוונו אותי למה שכן צריך להיות במחשב לגראפיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפרט מה השמימוש? מטרות? תוכנות? נו באמת איך אפשר לעזור לך

יש פירוט.

אני מעצב מפליש ומתכנת אתרי פרילנס.

תוכנות בהן אני משתמש Adobe - כל החבילה

לרוב הן:

Photoshop

Flash

After Effect

Illustrator

מדי פעם 3D studio Max

רוב העבודה לא מצריכה מהמחשב יותר מדי מאמץ אבל יש מקרים לא מעטים בהן חסר לי מחשב חזק באמת. בסופו של דבר זמן זה כסף.

רינדור באפטר שלוקח 30 דקות יכול לקחת 10 דקות ופחות אם יהיה לי מחשב חזק.

אשמח לעזרה

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחנה מפלצתית לגרפיקה תתאפיין ב 24גיגה .

המעבד חשוב אבל יש לזכור שאם אתה עובד עם קבצים מפלצתיים שנגמר הזיכרון הכתיבה נעשת על הכונן הקשיח..

תראה סרטון שמראה מה 24 גיגה עוזרים ...

שם לב שגם בקובץ של 18גיגה המעבד עובד פחות והזיכרון עושה את רב העבודה...

תזכור שגם צריך לשמור את ה 18 גיגה... ופה נכנס חשיבות הכונן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל האפליקציות שפירטתי קודם הן גראפיות. רובן מצריכות רק מעבד והמון .

עניין הוא שכולם אומרים לי שצריך לקחת שרת ואני לא מצליח להסביר לאנשים שזו אמורה להיות תחנת עבודה מפלצתית :pissed: לגראפיקה.

רוב אנשי IT רגילים למערכות שונות לגמרי. חברות שעוסקות בגראפיקה, רוכשות מחשבי וחושבות שזה מספיק. :facepalm:

זו הסיבה שאני מחפש תשובה בפורום הזה.

יכול להיות שהמפרט שכתבתי בהתחלה יותר מדי דומה לשרת, אז אנא כוונו אותי למה שכן צריך להיות במחשב לגראפיקה.

אני בונה עכשיו מחשב גם אבל בעיקר לגיימינג גרפיקה ועריכת סרטים בקטנה - אני אומר תקשיב פה לאנשים קח I7-980X תפציץ בלוח אם - וצריך הרבה זיכרון לרינדור וכמובן כרטיס מסך שמתאים לך (ראיתי שרשמתה שאתה שומר את שלך אבל אולי בכול זאת...) לגבי קנה אחד נחמד של 160-256 וכול השאר פשוט דיסקים קשיחים רגילים או שתחכה כמה זמן עד שזה יהיה זול זה רק עניין שלי כמה חודשים-שנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה מה שאמרתי. אמרתי שעדיף לך כבר לקחת i7 980x.

אבל אם אתה מתעקש לקחת חומרה עם 2 , אז עדיף לקחת כבר שרת בעל חומרה דומה ועדיפה מבחינת האמינות והשרידות.

בדקתי את האפשרות הזאת. נראה לי שמבחינת עוצמה, שני מעבדי עדיין יעבדו יותר חזק מאחד. חוץ מזה מעבד שאתה ממליץ מאוד יקר :)

ד"ה ל- יש גם 6 ליבות.[br]פורסם בתאריך: 25.07.2010 בשעה 21:36:26

תחנה מפלצתית לגרפיקה תתאפיין ב 24גיגה .

המעבד חשוב אבל יש לזכור שאם אתה עובד עם קבצים מפלצתיים שנגמר הזיכרון הכתיבה נעשת על הכונן הקשיח..

תראה סרטון שמראה מה 24 גיגה עוזרים ...

שם לב שגם בקובץ של 18גיגה המעבד עובד פחות והזיכרון עושה את רב העבודה...

תזכור שגם צריך לשמור את ה 18 גיגה... ופה נכנס חשיבות הכונן

מסכים אתך שצריך המון . אבל אני עדיין לא רוטשילד. :)

אבל זאת באמת היתה הכוונה בהתחלה כאשר התחלתי להרכיב את המפרט.

[br]פורסם בתאריך: 25.07.2010 בשעה 21:39:56

אני בונה עכשיו מחשב גם אבל בעיקר לגיימינג גרפיקה ועריכת סרטים בקטנה - אני אומר תקשיב פה לאנשים קח I7-980X תפציץ בלוח אם - וצריך הרבה זיכרון לרינדור וכמובן כרטיס מסך שמתאים לך (ראיתי שרשמתה שאתה שומר את שלך אבל אולי בכול זאת...) לגבי קנה אחד נחמד של 160-256 וכול השאר פשוט דיסקים קשיחים רגילים או שתחכה כמה זמן עד שזה יהיה זול זה רק עניין שלי כמה חודשים-שנה

נראה לי מעבד כזה יקר מדי. באותו מחיר אני לוקח 2 מעבדי אשר נותנים לי יותר עוצמה בפחות כסף. וכמו שכתב פה בחור אחד, יחד עם ECC אפשר לקבל מערכת יציבה וזריזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את האפשרות הזאת. נראה לי שמבחינת עוצמה, שני מעבדי עדיין יעבדו יותר חזק מאחד. חוץ מזה מעבד שאתה ממליץ מאוד יקר :)

ד"ה ל- יש גם 6 ליבות.[br]פורסם בתאריך: 25.07.2010 בשעה 21:36:26

מסכים אתך שצריך המון . אבל אני עדיין לא רוטשילד. :)

אבל זאת באמת היתה הכוונה בהתחלה כאשר התחלתי להרכיב את המפרט.

[br]פורסם בתאריך: 25.07.2010 בשעה 21:39:56

נראה לי מעבד כזה יקר מדי. באותו מחיר אני לוקח 2 מעבדי אשר נותנים לי יותר עוצמה בפחות כסף. וכמו שכתב פה בחור אחד, יחד עם ECC אפשר לקבל מערכת יציבה וזריזה.

בסדר ניסיתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעבדו יותר טוב ממעבד אחד זהה. לא יותר טוב מהמעבד הנ"ל. הנה הסבר: ב 980X לעומת 2 מעבדי שהזכרת, ישנם 2 ליבות פיזיות פחות, ( 6 מול 8 ) אבל מהירות כל ליבה שלו, מהיר ב 50% יותר מליבה במעבדי ה . ( מהירות 3.33ghz מול 2.26ghz ) וזה ללא OC. (שלא אפשרי בלוחות אם ל XEON לדעתי)

מערכת שלמה דומה למה שביקשת, אבל מבוססת על מעבד זה, תעלה אפילו פחות מהמקבילה של X2 XEON, ותיהיה עדיפה בהרבה מבחינת ביצועים. ולא פחות עדיפה, מבחינת אמינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...